Обережно - шахраї, розвід, кидалово, гопники

Обговорення всіх питань пов'язаних і не пов’язаних з темою 4х4
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
bugan
Повідомлень: 1403
З нами з: 02 червня 2015, 14:58
Ім'я: Andriy
Авто: УАЗ 3151 і ВАЗ 21093
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Обережно розвід, кидалово, гопники

Повідомлення bugan »

AM писав:а в міліцію чому не звернувся ? (це про розвод з карткою)
В міліцію немає смислу звертатися, мене ж не обчистили, я ні до якого банкомату не ходив а просто зробив видимість. А всі данні шахраїв я передав оперетору Приватбанка, а вони сказали що передадуть в їхню службу безпеки.
Під сидячий зад долар не засунеш.
Аватар користувача
bugan
Повідомлень: 1403
З нами з: 02 червня 2015, 14:58
Ім'я: Andriy
Авто: УАЗ 3151 і ВАЗ 21093
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Обережно розвід, кидалово, гопники

Повідомлення bugan »

Ще існує подібний розвід, коли обіцяють перевести грощі на картку, а потім через пів години звонять і представляються оператором Приватбанка. Кажуть що у вас зависла сума і щоб її отримати потрібно від вас підтвердження і просять назвати прізвище імя по батькові, номер і серію паспорта, ким і коли виданний, адреса прописки, кодове слово.
Під сидячий зад долар не засунеш.
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Обережно розвід, кидалово, гопники

Повідомлення AM »

bugan писав:
AM писав:а в міліцію чому не звернувся ? (це про розвод з карткою)
В міліцію немає смислу звертатися, мене ж не обчистили, я ні до якого банкомату не ходив а просто зробив видимість. А всі данні шахраїв я передав оперетору Приватбанка, а вони сказали що передадуть в їхню службу безпеки.
Не скажи, це замах на злочин. Те що злочинні наслідки не настали - це заслуга не злочинців. Я б передав заяву в МВС.
Аватар користувача
bugan
Повідомлень: 1403
З нами з: 02 червня 2015, 14:58
Ім'я: Andriy
Авто: УАЗ 3151 і ВАЗ 21093
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Обережно розвід, кидалово, гопники

Повідомлення bugan »

AM писав:
bugan писав:
AM писав:а в міліцію чому не звернувся ? (це про розвод з карткою)
В міліцію немає смислу звертатися, мене ж не обчистили, я ні до якого банкомату не ходив а просто зробив видимість. А всі данні шахраїв я передав оперетору Приватбанка, а вони сказали що передадуть в їхню службу безпеки.
Не скажи, це замах на злочин. Те що злочинні наслідки не настали - це заслуга не злочинців. Я б передав заяву в МВС.
Та впринципі не проблема, можу піти написати заяву. Якщо вони захочуть за неї братися. Це було пару днів назад.
Під сидячий зад долар не засунеш.
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Обережно розвід, кидалово, гопники

Повідомлення AM »

bugan писав:
AM писав:
bugan писав:
AM писав:а в міліцію чому не звернувся ? (це про розвод з карткою)
В міліцію немає смислу звертатися, мене ж не обчистили, я ні до якого банкомату не ходив а просто зробив видимість. А всі данні шахраїв я передав оперетору Приватбанка, а вони сказали що передадуть в їхню службу безпеки.
Не скажи, це замах на злочин. Те що злочинні наслідки не настали - це заслуга не злочинців. Я б передав заяву в МВС.
Та впринципі не проблема, можу піти написати заяву. Якщо вони захочуть за неї братися. Це було пару днів назад.
якщо напишеш письмово і офіційно зареєструєш - вони зобовязані за неї братись. Бо ці уроди далі будуть кидати. (хоча дуже ймовірно, що карточка і телефон вже викинуті, але хто зна)
Аватар користувача
bugan
Повідомлень: 1403
З нами з: 02 червня 2015, 14:58
Ім'я: Andriy
Авто: УАЗ 3151 і ВАЗ 21093
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Обережно розвід, кидалово, гопники

Повідомлення bugan »

AM писав: якщо напишеш письмово і офіційно зареєструєш - вони зобовязані за неї братись.
По закону зобовязані за неї взятися. Але пригадую випадок, коли я працював на таксі. Віз трьох людей на топольну близько 01:00 год. В кінці маршруту вони відмовились платити (ще в дорозі я передбачав цю ситуацію, судячи по їхніх лицях і по стилю розмови) Почали погрожувати ножем, вийшли і зайшли в підїзд. Я кинув тривогу. Приїхали наші хлопці, близько 15 машин. Ми позвонили в 102, сказали чекати. Через 5хв звонять з Шевченківського. Пояснив ситуацію. Кажуть, що не має смислу їхати, бо якщо вони зайшли в підїзд, а в підїзді 9 поверхів, а на кожному поверсі по 4 квартири, а це 36 квартир і шукай вітра в полі. Хочете, приїджай до нас і пишіть заяву. Ми постояли ще хвилин 15 подумали і тут виходять тих троє. Коли нас було 15 чоловік вони почали зїжати, що вони мені не погрожували, що я їх не правильно зрозумів, що вони пішли за грошима бо з собою не мали і зразу заплатили. Одні хотіли їх :!: :evil: :twisted: провчити, інші кажуть визем в райвідділ. Повезли в райвідділ, написав заяву. На другий день звонить слідчий і каже що справу закриває оскільки не має ознак криміналу і за відсутність доказів так як мені не було завдано фізичної і матеріальної шкоди, а через тиждень прислали ще й лист про закриття справи. І я плюнув на це все.
Під сидячий зад долар не засунеш.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Обережно розвід, кидалово, гопники

Повідомлення автобат »

Гімно повне
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Обережно розвід, кидалово, гопники

Повідомлення Denon »

bugan писав:
AM писав: якщо напишеш письмово і офіційно зареєструєш - вони зобовязані за неї братись.
По закону зобовязані за неї взятися. Але пригадую випадок, коли я працював на таксі. Віз трьох людей на топольну близько 01:00 год. В кінці маршруту вони відмовились платити (ще в дорозі я передбачав цю ситуацію, судячи по їхніх лицях і по стилю розмови) Почали погрожувати ножем, вийшли і зайшли в підїзд. Я кинув тривогу. Приїхали наші хлопці, близько 15 машин. Ми позвонили в 102, сказали чекати. Через 5хв звонять з Шевченківського. Пояснив ситуацію. Кажуть, що не має смислу їхати, бо якщо вони зайшли в підїзд, а в підїзді 9 поверхів, а на кожному поверсі по 4 квартири, а це 36 квартир і шукай вітра в полі. Хочете, приїджай до нас і пишіть заяву. Ми постояли ще хвилин 15 подумали і тут виходять тих троє. Коли нас було 15 чоловік вони почали зїжати, що вони мені не погрожували, що я їх не правильно зрозумів, що вони пішли за грошима бо з собою не мали і зразу заплатили. Одні хотіли їх :!: :evil: :twisted: провчити, інші кажуть визем в райвідділ. Повезли в райвідділ, написав заяву. На другий день звонить слідчий і каже що справу закриває оскільки не має ознак криміналу і за відсутність доказів так як мені не було завдано фізичної і матеріальної шкоди, а через тиждень прислали ще й лист про закриття справи. І я плюнув на це все.
От якби був запис розмови з відеореєстратора, то був би доказ погрози фізичною розправою, а так мент виїхав на тому, що є їхнє слово (а їх троє) проти твого слова ( а ти один) і більше нічого, що можна би було використати як доказ, бо більше нікого при тому не було, свідків нема, тілесних ушкоджень (на щастя) нема.
Реєстратор правда якби вони засікли (якшо дуже видимий), то і того доказу би не було
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
bugan
Повідомлень: 1403
З нами з: 02 червня 2015, 14:58
Ім'я: Andriy
Авто: УАЗ 3151 і ВАЗ 21093
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Обережно розвід, кидалово, гопники

Повідомлення bugan »

Denon писав: От якби був запис розмови з відеореєстратора, то був би доказ погрози фізичною розправою, а так мент виїхав на тому, що є їхнє слово (а їх троє) проти твого слова ( а ти один) і більше нічого, що можна би було використати як доказ, бо більше нікого при тому не було, свідків нема, тілесних ушкоджень (на щастя) нема.
Реєстратор правда якби вони засікли (якшо дуже видимий), то і того доказу би не було
Ти знаєш що саме цікаве? Саме цікаве те, що вмене вже реєстратор був на той час, але він не був підключений. Бо просто, чеснокажучи лень було по сто разів чипляти і знімати коли виходиш з машини :oops: :oops: :oops:
Під сидячий зад долар не засунеш.
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: Обережно розвід, кидалово, гопники

Повідомлення gladun »

bugan писав:Ми постояли ще хвилин 15 подумали і тут виходять тих троє. Коли нас було 15 чоловік вони почали зїжати, що вони мені не погрожували, що я їх не правильно зрозумів, що вони пішли за грошима бо з собою не мали і зразу заплатили. Одні хотіли їх :!: :evil: :twisted: провчити, інші кажуть визем в райвідділ. Повезли в райвідділ, написав заяву. На другий день звонить слідчий і каже що справу закриває оскільки не має ознак криміналу і за відсутність доказів так як мені не було завдано фізичної і матеріальної шкоди, а через тиждень прислали ще й лист про закриття справи. І я плюнув на це все.
Ну так як вони пішли за грошима, то було вибивати ті гроші і по домів. Тимбільш вас 15 проти 3
Аватар користувача
bugan
Повідомлень: 1403
З нами з: 02 червня 2015, 14:58
Ім'я: Andriy
Авто: УАЗ 3151 і ВАЗ 21093
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Обережно розвід, кидалово, гопники

Повідомлення bugan »

gladun писав: Ну так як вони пішли за грошима, то було вибивати ті гроші і по домів. Тимбільш вас 15 проти 3
Та гроші вони зразу заплатили, ще й трохи зверху дали, коли побачили що нас така банда стоїть. Можливо ми би їх і відпустили зразу, але там один дуже борзий був, сказав що запамятав мій номер і мене знайде за то що я організував такий двіж.
Під сидячий зад долар не засунеш.
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: Обережно розвід, кидалово, гопники

Повідомлення gladun »

bugan писав:
gladun писав: Ну так як вони пішли за грошима, то було вибивати ті гроші і по домів. Тимбільш вас 15 проти 3
Та гроші вони зразу заплатили, ще й трохи зверху дали, коли побачили що нас така банда стоїть. Можливо ми би їх і відпустили зразу, але там один дуже борзий був, сказав що запамятав мій номер і мене знайде за то що я організував такий двіж.
Ну ,то друга справа. Всеодно пальцьом в воду. Хоть спробував.
Аватар користувача
bugan
Повідомлень: 1403
З нами з: 02 червня 2015, 14:58
Ім'я: Andriy
Авто: УАЗ 3151 і ВАЗ 21093
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Обережно розвід, кидалово, гопники

Повідомлення bugan »

Обережно, в Україні нова афера з платіжками за комунальні послуги!
Коли отримуєте платіжки за комунальні послуги, ретельно дивіться не лише у цифри, а й у те, як виглядає сама квитанція. Адже спритні ділки зуміли підробити документ
http://ranok.kanalukraina.tv/video-news ... 4dCbF.dpuf
Під сидячий зад долар не засунеш.
Аватар користувача
bugan
Повідомлень: 1403
З нами з: 02 червня 2015, 14:58
Ім'я: Andriy
Авто: УАЗ 3151 і ВАЗ 21093
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Обережно розвід, кидалово, гопники

Повідомлення bugan »

Під сидячий зад долар не засунеш.
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Обережно розвід, кидалово, гопники

Повідомлення s.pal »

Нагадую! Знову активiзувались кидали з приватбанку.
Дзвонять з подiбного номеру та забивать голову, мол проекта не йде, зробiто чи iнше.
Нiчого не робiть, працiвники банку мають всю iнфу, тому допомагати ïм не треба щоб перевести грошi. Кароче слiдкуйте за операцiями. Своï робiть самi, а тих кто не может шось без вас зробити вiдправляйте в вiддiлення хай там ïм допоможуть.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Відповісти