БІЛИЙ ВОВК

469, 452, 3151, 3160, Хантер, Патріот, ГАЗ-69
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: БІЛИЙ ВОВК

Повідомлення pooh »

Щось давно я тутка не писав нічого. Ну з того що згадаю зараз. Це:
1. Поставив газовий балончик додатковий на 80л. тепер не треба кожних 100км. шукати газову заправку. А по горах навіть на 50 не вистарчало. Зараз можна їздити і дуже не переживати за те що закінчиться газ дешевий. :D
2. Набридло їздити і відчувати пробої заднього мосту по відбійниках. Замовив в Ореста (Бобікус) нові ресори і амортизатори від Айронмену. Витягнувши один лист з ресор, вмостив все на свої місця. З плюсів пробоїв немає, машина доволі м'яка, на швидкості гармошку на асфальті тримає просто чудово. З мінусів дуже валка зробилась закачує як на човні. :lol: Подумую над додатковими амортизаторами на задній міст.
3. Завдяки, знову ж таки, вельмишановному Оресту мій Вовк отримав новенькі пазурі на свої лапи у вигляді 33-ої резини Малатеста Кайман. Шириною 12,5 дюймів. Дуже рідкісний розмір, який я шукав ще з зими. :D
І з допомогою цих колесиків ми зайняли друге місце на трофі. Жодного разу не розмотуючи лебідки :D.
Як згадаю ще щось цікаве обов'язково напишу.
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: БІЛИЙ ВОВК

Повідомлення AM »

pooh писав:Замовив в Ореста (Бобікус) нові ресори і амортизатори від Айронмену. Витягнувши один лист з ресор, вмостив все на свої місця. З плюсів пробоїв немає, машина доволі м'яка, на швидкості гармошку на асфальті тримає просто чудово. З мінусів дуже валка зробилась закачує як на човні. :lol: Подумую над додатковими амортизаторами на задній міст.
Не зовсім зрозумів як це "Витягнувши один лист з ресор, вмостив все на свої місця", але імхо - проти валкості в поворотах додатковий аморт не дуже спасе (хіба від камаза :-)). Завдання аморта - гасити зайві коливання (умовно ті які повторюються більше одного разу на 1 перешкоду). Завдання пружного елементу - дати колесу можливість максимально комфортно проїхати перешкоду і максимально не втратити контакт із грунтом при цьому зберігши здатність машини не завалюватись в поворотах . Якщо підвіска замяка то буде валитись в поворотах. Якщо затверда - буде бовтатись із сторони в сторону при переїздах нерівностей. Так ось не зовсім зрозуміло - у тебе вона тепер замяка чи затверда?
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: БІЛИЙ ВОВК

Повідомлення pooh »

Оце ти, Андрійку нагрузив мене. В ресорах Айронмену, який вони розробили для Патріота, є 8 листів. Начитавшись форумів і порадившись з Андрійом (Мушкетером), який доречі іздив і на всіх листах, і на 7листах. Прийняв рішення витягнути 5 лист і встановити на машину.
Так от я не говорив, що валка на поворотах. Власне про повороти я взагалі не згадував ;) Машинка зробилась трошка твердіша ніж була на рідних ресорах, але зовсім трошка. Різниця переїзду через "лежачого поліцейського" є. Наприклад, ящик з інструментами в багажнику став підскакувати, а на рідних ресорах і амортах я такого не замічав. Власне, мені не сподобалось те що я почав більше гойдатись, хитатись, чи як ще сказати.... на, відносно, рівних дорогах. Можливо це через те, що машина суттєво піднялась і стала занадто високою. Якби була занадто тверда, то на асфальтних гармошках я би злітав з дороги. А ні, стіральну дошку на трасі проковтує навіть не чутно. Коли їздив у Франківськ провірив :)
Так що не треба плутати з завалюванням в поворотах. Тим більше, що я вже пів року їжджу без стабілізатора. ;)
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: БІЛИЙ ВОВК

Повідомлення myshketer »

pooh писав:Власне, мені не сподобалось те що я почав більше гойдатись, хитатись, чи як ще сказати.... на, відносно, рівних дорогах.
А ты аммортизаторы проверял перед установкой - они рабочие? :) Давай сегодня к тебе заеду после работы - сравним...
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: БІЛИЙ ВОВК

Повідомлення myshketer »

pooh писав:І з допомогою цих колесиків ми зайняли друге місце на трофі. Жодного разу не розмотуючи лебідки :D.
На месте организаторов, я бы сделал замер рулеткой - кажись, ты классом ошибся :D
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: БІЛИЙ ВОВК

Повідомлення pooh »

Я сам 2 рази міряв. :lol: 837-840мм. Я навіть з собою рулєтку мав. Щоб не було непорозумінь :lol:
Пункт 2.8.3 в правилах допускає 839мм на авто на непортальних мостах. :P
Андрійко, заїжджай в любий час, тільки скажи коли будеш. Мені перед 18:00 треба малого з садочка забрати.
Аватар користувача
Viton
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 552
З нами з: 22 травня 2012, 21:38
Ім'я: Віталій
Авто: Червений з Бандерштадту Y61
Звідки: Лемберг, місто в Європі

Re: БІЛИЙ ВОВК

Повідомлення Viton »

myshketer писав:На месте организаторов, я бы сделал замер рулеткой - кажись, ты классом ошибся :D
Я ще перед стартом, побачивши нову і незтесану резину, Жені казав йти у ТР2 :lol: :lol:
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: БІЛИЙ ВОВК

Повідомлення pooh »

Ще не всіх суперників в ТР1 переміг. ;)
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: БІЛИЙ ВОВК

Повідомлення автобат »

а хренушки :P
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: БІЛИЙ ВОВК

Повідомлення pooh »

Чекаю офіційних результатів. Щоб побачити різницю в часі. Знаю кілька наших помилок, відповідно і втрат в часі. Загалом 40-50хв. втратили із-за дурості.
Ще позмагаємось.... можливо буде 4 етап? Як ні, то вже на слідуючий рік.
Я взагалі, тіко три етапа в свому житті проїхав... і то завдяки МАХу.
Ще усе попереду. :P
Аватар користувача
ZUB
Повідомлень: 1175
З нами з: 29 березня 2011, 23:07
Ім'я: Ярослав
Авто: Нісан Патрол
Звідки: Великий Любінь

Re: БІЛИЙ ВОВК

Повідомлення ZUB »

pooh писав:Чекаю офіційних результатів. Щоб побачити різницю в часі. Знаю кілька наших помилок, відповідно і втрат в часі. Загалом 40-50хв. втратили із-за дурості.
Ще позмагаємось.... можливо буде 4 етап? Як ні, то вже на слідуючий рік.
Я взагалі, тіко три етапа в свому житті проїхав... і то завдяки МАХу.
Ще усе попереду. :P
Може ще буде ЗУБ-Трофі , там і позмагаєтесь!!!!!
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: БІЛИЙ ВОВК

Повідомлення s.pal »

myshketer писав:
pooh писав:І з допомогою цих колесиків ми зайняли друге місце на трофі. Жодного разу не розмотуючи лебідки :D.
На месте организаторов, я бы сделал замер рулеткой - кажись, ты классом ошибся :D
А я бы на твоем месте ГАМНОМ бы не кидался...
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: БІЛИЙ ВОВК

Повідомлення s.pal »

pooh писав:Чекаю офіційних результатів. Щоб побачити різницю в часі. Знаю кілька наших помилок, відповідно і втрат в часі. Загалом 40-50хв. втратили із-за дурості.
Ще позмагаємось.... можливо буде 4 етап? Як ні, то вже на слідуючий рік.
Я взагалі, тіко три етапа в свому житті проїхав... і то завдяки МАХу.
Ще усе попереду. :P
Жень, 4-ий етап буде, так шо готуйся :)
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: БІЛИЙ ВОВК

Повідомлення pooh »

Чекаю 4-тий етап, і ЗУб-трофі, наразі плани позмагатись, поки машинка робоча. Деякі недоліки виявлені, але вам не скажу, так що маєте конкурента. :D
Сашко не ображай Андрейка, можемо Карандаша підточить з двох сторін. :lol:
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: БІЛИЙ ВОВК

Повідомлення max »

pooh писав:Чекаю офіційних результатів. Щоб побачити різницю в часі. Знаю кілька наших помилок, відповідно і втрат в часі. Загалом 40-50хв. втратили із-за дурості.
17хв ...
Відповісти