Строю Ниву.

2121, 21213, Нива-Шивроле
Аватар користувача
mykhaylo
Повідомлень: 34
З нами з: 02 березня 2013, 12:52
Ім'я: Михайло
Авто: Ваз 2121
Звідки: Львів. Україна.

Строю Ниву.

Повідомлення mykhaylo »

Вирішив, що можна зробити самому бубу робити.
1) Після заміни запалення на безконтактне неадекватно працює тахометер,як полічити.
2) Де і які купити ШРУСА якісні.
Аватар користувача
nick2121
Повідомлень: 586
З нами з: 15 травня 2006, 21:30
Ім'я: Микола
Авто: УАЗ 3164
Звідки: Львів, Україна

Re: Строю Ниву.

Повідомлення nick2121 »

mykhaylo писав:Вирішив, що можна зробити самому бубу робити.

1) Після заміни запалення на безконтактне неадекватно працює тахометер,як полічити.
Це відомий факт: ТХ193 до 1986 р.в. не буде працювати з БСЗ. Лікувати заміною на новий... або http://www.vaz-2103.ru/modules.php?name ... pic&p=1875.
mykhaylo писав:2) Де і які купити ШРУСА якісні.
2а> Які? Наприклад METELLI (Італія)
2б> Де? На автобазарі (Зелена маг. №6, В.Великого маг. №забув - там де запчастини ВАЗ)
2в> Де? В Інтернет-магазинах.
не факт що 2а буде у 2б. Тоді питати що файне є. Якось так.
Аватар користувача
mykhaylo
Повідомлень: 34
З нами з: 02 березня 2013, 12:52
Ім'я: Михайло
Авто: Ваз 2121
Звідки: Львів. Україна.

Re: Строю Ниву.

Повідомлення mykhaylo »

Файно дякую.
Я так зрозумів ,що в моєму варіанті буде простіше купити новий так як з схемами не дружу,але виникає питання чи колотка підійде,стара що би підключити?
Аватар користувача
nick2121
Повідомлень: 586
З нами з: 15 травня 2006, 21:30
Ім'я: Микола
Авто: УАЗ 3164
Звідки: Львів, Україна

Re: Строю Ниву.

Повідомлення nick2121 »

mykhaylo писав:Файно дякую.
Я так зрозумів ,що в моєму варіанті буде простіше купити новий так як з схемами не дружу,але виникає питання чи колотка підійде,стара що би підключити?
Підійде.
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: Строю Ниву.

Повідомлення gladun »

В магазині N-6 Юля скаже кращі від автоваз, бо я сам там купу всього брав і скажу ,що добрі запчастини має ця жінка.

про тахометр ,я тожи ставив собі бсз і працює вже років з 6 моцно невідказно і доречі старий тахометр стоїть тай нічо неадикватного нема, дуже інколи сіпнеться ривком але то дуже рідко, загалом показує. машина з 1981рв.
Аватар користувача
mykhaylo
Повідомлень: 34
З нами з: 02 березня 2013, 12:52
Ім'я: Михайло
Авто: Ваз 2121
Звідки: Львів. Україна.

Re: Строю Ниву.

Повідомлення mykhaylo »

muxajil писав:В магазині N-6 Юля скаже кращі від автоваз, бо я сам там купу всього брав і скажу ,що добрі запчастини має ця жінка.

про тахометр ,я тожи ставив собі бсз і працює вже років з 6 моцно невідказно і доречі старий тахометр стоїть тай нічо неадикватного нема, дуже інколи сіпнеться ривком але то дуже рідко, загалом показує. машина з 1981рв.

А де та Оля знаходиться на якій вулиці? А тахометр починає працювати після півтори тисячі оборотів і машинка в мене теж 81року.Напевно так моцний майстер поставив БКЗ,що не працює.
Аватар користувача
nick2121
Повідомлень: 586
З нами з: 15 травня 2006, 21:30
Ім'я: Микола
Авто: УАЗ 3164
Звідки: Львів, Україна

Re: Строю Ниву.

Повідомлення nick2121 »

А де та Оля знаходиться на якій вулиці?
Читати треба уважно - вище все написано. Не Оля а Юля. На вул. Зеленій, Автобазар, магазин №6.
Напевно так моцний майстер поставив БКЗ,що не працює.
То вже паранойя... :lol: В мене 1992 р.в. авто, тахометр після установки БСЗ працював нормально. Знайомий мав проблему з тахометром на старій машині, поставили для тесту мій - все нормально, купили новий. Півтора роки тому поставив електронний тахометр, думав свій старий Вам запропонувати, але ще не дай Бог зламається через тиждень, страшно подумати що напишуть... ;)
Аватар користувача
mykhaylo
Повідомлень: 34
З нами з: 02 березня 2013, 12:52
Ім'я: Михайло
Авто: Ваз 2121
Звідки: Львів. Україна.

Re: Строю Ниву.

Повідомлення mykhaylo »

nick2121 писав:
А де та Оля знаходиться на якій вулиці?
Читати треба уважно - вище все написано. Не Оля а Юля. На вул. Зеленій, Автобазар, магазин №6.
Напевно так моцний майстер поставив БКЗ,що не працює.
То вже паранойя... :lol: В мене 1992 р.в. авто, тахометр після установки БСЗ працював нормально. Знайомий мав проблему з тахометром на старій машині, поставили для тесту мій - все нормально, купили новий. Півтора роки тому поставив електронний тахометр, думав свій старий Вам запропонувати, але ще не дай Бог зламається через тиждень, страшно подумати що напишуть... ;)

Параноя не параноя я незнаю, ви напевно лікар.Я виходжу з того ,що в людини працює.Якщо вас є робочий без проблем провіряєм, працює я заплатив гроші і ніяких притензій.
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: Строю Ниву.

Повідомлення gladun »

;). я сам ставив бсз . я ті всі нюанси про старий тахометр і незнав. О так і працює як прауював на старому запаленні.
Аватар користувача
mykhaylo
Повідомлень: 34
З нами з: 02 березня 2013, 12:52
Ім'я: Михайло
Авто: Ваз 2121
Звідки: Львів. Україна.

Re: Строю Ниву.

Повідомлення mykhaylo »

Хочу КПП на 5 перд.поставити.Кажуть що від фіата підходить.Я так зрозумів ,що від фіата польського і чи треба щось переробляти? Чи краще ВАЗівську поставити?
Аватар користувача
mykhaylo
Повідомлень: 34
З нами з: 02 березня 2013, 12:52
Ім'я: Михайло
Авто: Ваз 2121
Звідки: Львів. Україна.

Re: Строю Ниву.

Повідомлення mykhaylo »

Таке враження ,що ніхто не ставив пятиступки :) :)
Аватар користувача
olegas
Повідомлень: 228
З нами з: 21 жовтня 2005, 19:40
Ім'я: Олег
Авто: 2x4 :(
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Строю Ниву.

Повідомлення olegas »

Я особисто не ставив.
На нивівському форумі, я впевнений, є багато технічної інформації, яка буде корисною, зокрема і про КПП.
Тут нас не так уже і багато на Нивах, а тих, хто свої Ниви сам збудував своїми руками – ще менше. :)
Аватар користувача
Oleg
Повідомлень: 354
З нами з: 22 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Олег
Авто: jeep cherokee XJ 242 1988
Звідки: Львів

Re: Строю Ниву.

Повідомлення Oleg »

mykhaylo писав:Хочу КПП на 5 перд.поставити.Кажуть що від фіата підходить.Я так зрозумів ,що від фіата польського і чи треба щось переробляти? Чи краще ВАЗівську поставити?
треба пересверлювати травкрсу під коробкою
Из каждой безвыходной ситуации есть два выхода.
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Строю Ниву.

Повідомлення robosol »

Я на 4-х ступке ездил, по трассе в режиме тихохода вопросов не возникало, по бездору тем более, потому даже не заморачивался заменой. Под 5-ти ступку другая траверса идет и подушка, такая хилая с виду. В принципе даже если не сойдется по крепижам - то пересверлить дырки в полу под новые болты не проблема. Если КПП не ВАЗовская а например от того же фиата (если это так называемая полонезовская) - то гемора может быть больше, придется кромсать кардан-бокс ( или как он там называется ). Вообщем как то так :)
Аватар користувача
mykhaylo
Повідомлень: 34
З нами з: 02 березня 2013, 12:52
Ім'я: Михайло
Авто: Ваз 2121
Звідки: Львів. Україна.

Re: Строю Ниву.

Повідомлення mykhaylo »

Вітаю панство.
Підкажіть де можна поставити якісно на карбіраторну ниву ГБО?
Відповісти