Газ 69 брати чи не брати

469, 452, 3151, 3160, Хантер, Патріот, ГАЗ-69
Аватар користувача
PILOT
Повідомлень: 13
З нами з: 18 лютого 2008, 23:25
Звідки: Тернопіль, Збараж

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення PILOT »

БФ гудріч Муд 31-33? :shock: :shock: Люди а шось побюджетніше? Зараз стоїть Росава якась всесезонна 185\65\16 :D Думаю з гудрічем там все ліфтувати прийдеся або взагалі різати,тай гума обійдеся як сам газік!
Аватар користувача
PILOT
Повідомлень: 13
З нами з: 18 лютого 2008, 23:25
Звідки: Тернопіль, Збараж

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення PILOT »

йду в гараж доробляти той мотор, вчора ввірвав болт шатунний (не маю динамо кльча). сьгодні по роботах з мотором мав би бути фініш. Як навчусь добавляти фото на форум то опублікую, може кому буде цікаво, або підскаже шо.
Аватар користувача
Shurik
Повідомлень: 977
З нами з: 05 вересня 2005, 17:44
Ім'я: Олександр
Авто: Уаз 3151,Daewoo Lanos
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення Shurik »

йду в гараж доробляти той мотор, вчора ввірвав болт шатунний (не маю динамо кльча)
Я казав що доробляєш не значить зробив :)
БФ гудріч Муд 31-33? :shock: :shock: Люди а шось побюджетніше?
ВЛ-30.
Я-192 - ще на 20 гривень бюджетніще.
Я-245 нарезка. Ще гривень 20 зекономиш. (Тобто протектор на ній сам ножем нарізаєш)
Там, где асфальт, ничего интересного, а где интересно, там нет асфальта.
© Аркадий и Борис Стругацкие
Аватар користувача
PILOT
Повідомлень: 13
З нами з: 18 лютого 2008, 23:25
Звідки: Тернопіль, Збараж

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення PILOT »

Там така хе*ня на 21ому моторі шо коли маховик прикручений то кожух не вчіпиш бо мішають напр. штифти :? :? маховик і корзину чіпляти через низ кожуха муфти чи шо? :roll: :roll: сьоня гляну до коробки якшо нормал то поставлю агрегат на машину. Хтось підскаже як на форум фото добавити? Треба розміщати на URL чи можна з компа?
Аватар користувача
svyn
Повідомлень: 275
З нами з: 24 жовтня 2006, 18:25
Ім'я: Володимир
Авто: позашляховик
Звідки: lviv
Контактна інформація:

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення svyn »

PILOT писав:БФ гудріч Муд 31-33? :shock: :shock: Люди а шось побюджетніше? Зараз стоїть Росава якась всесезонна 185\65\16 :D Думаю з гудрічем там все ліфтувати прийдеся або взагалі різати,тай гума обійдеся як сам газік!
Продається прекрасна наварка під "Сімех"дешево і сердито сам на такій "повзаю" :? А арки в газончику різати взагалі не треба 34 резина влазить зі свистом(перевірено)
Краще УАЗа тільки УАЗ від якого не залишилось нічого УАЗівського+380679106242 Чим краще підготовлений позашляховик-тим дальше йти за трактором(Довбуш Ю)
васька кран
Повідомлень: 193
З нами з: 04 листопада 2007, 10:58
Звідки: Львів Нагоряни

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення васька кран »

якщо цікавить дешеві і високі колеса на розварених дисках,розмір 34 - диски 16дюйм. нарізані з напрямком-пиши вишлю фото.
С.В.І.
Аватар користувача
PILOT
Повідомлень: 13
З нами з: 18 лютого 2008, 23:25
Звідки: Тернопіль, Збараж

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення PILOT »

Вчора закінчили з мотором і вирішили зробити холодну обкатку. До того коли регулювали клапани то на заводну ручку доводилось ставати ногою щоб зірвати, причіпили трос... ключовий момент і ось тобі муфта пробуксовує- 3тя передача, повишена на роздатці, передній міст, всь то їде а мотор стоїть!!! Шо робити? невже розбирати наново двигун? моторист сказав що він так крутися бо не втерся і приробиться а тут така засада.
Аватар користувача
umka
Повідомлень: 1186
З нами з: 20 липня 2005, 16:44
Ім'я: Дмитрий Карчевский
Авто: Луноход GV12.
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення umka »

Вот теперь, учитывая такой хороший опыт, пришла пора выбросить раритетный металлолом из-под капота и купить двигатель.
Неважно, сколько раз ты падал, важно, сколько раз поднимался.
http://4x4.lviv.ua/
Аватар користувача
Shurik
Повідомлень: 977
З нами з: 05 вересня 2005, 17:44
Ім'я: Олександр
Авто: Уаз 3151,Daewoo Lanos
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення Shurik »

моторист сказав що він так крутися бо не втерся і приробиться а тут така засада.
Берешь монтиовочку и зуб за зубом за маховик крутишь.Пока не почувствуешь что пошел полегче.
Потом можно потихоньку кривым стартером. Тоже пока не сможешь крутить руками.

Причина в том что старые мотористы делают моторы в "0" и считают что если коленвал на 2-3 сотки в минусе то это плохо и не правильно.
И токаря уже им так и обтачивают коленвалы чтоб не связыватся.

После того как ты его размаслаешь кривым стартером схема такая. Цепляешь тягач, перед самым началом движения еще несколько раз проворачиваешь мотор корбой, потом трогаешься и делаешь парк кружков на холодную. После этого можно заводить. (не забыв залить воду). Заведенному мотору дать скушать литров 5-6 бензина на холостом ходу, после чего можно приступать к окончательной регулировке и обкатке.

И самое важное. Еще по крайней мере неделю перед выездом мотор 2-3 раза повернкть кривым стартером перед заводкой. Иначе можно сорвать вкладыш.
Там, где асфальт, ничего интересного, а где интересно, там нет асфальта.
© Аркадий и Борис Стругацкие
Аватар користувача
PILOT
Повідомлень: 13
З нами з: 18 лютого 2008, 23:25
Звідки: Тернопіль, Збараж

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення PILOT »

Дякую! Завтра спробую, якшо не вийде покрутити то доведеться знімати піддон і робити шось кардинальніше (так не хочу шо жах). Бувалий шофер порадив між шатуном і кришкою шатуна підкласти 2 шари газети, але мені здається шо в такому випадку порушується геометрія шатуна? він сказав:
"-ми в колгоспі так всі мотори робили, бо не було вкладишів з точним розміром, не те шо тепер купив зібрав і поїхав....
Шось на то всьо скептично дивлюсь... в кого яка думка?
Аватар користувача
Shurik
Повідомлень: 977
З нами з: 05 вересня 2005, 17:44
Ім'я: Олександр
Авто: Уаз 3151,Daewoo Lanos
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення Shurik »

порадив між шатуном і кришкою шатуна підкласти 2 шари газети,
Ні в якому разі.
Всьо вийде нормально.
Там, где асфальт, ничего интересного, а где интересно, там нет асфальта.
© Аркадий и Борис Стругацкие
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення K2 »

Бугого... Нє, ну я справді в першу секунду подумав шо ти такий злий:
Pilot писав:
...всь то їде а мотор стоїть!!! Шо робити...моторист сказав що він так крутися бо не втерся...
Shurik писав:
Берешь монтиовочку и зуб за зубом ...
Аватар користувача
Shurik
Повідомлень: 977
З нами з: 05 вересня 2005, 17:44
Ім'я: Олександр
Авто: Уаз 3151,Daewoo Lanos
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення Shurik »

Бугого... Нє, ну я справді в першу секунду подумав шо ти такий злий:
Свій так розмаслував.
Там, где асфальт, ничего интересного, а где интересно, там нет асфальта.
© Аркадий и Борис Стругацкие
Аватар користувача
svyn
Повідомлень: 275
З нами з: 24 жовтня 2006, 18:25
Ім'я: Володимир
Авто: позашляховик
Звідки: lviv
Контактна інформація:

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення svyn »

Двигун їздити не буде :cry: не відїзджай на ньму далеко :? бо буде пльохо добиратись додому(механік)
Умка правильно порадив знайди двигун :wink:
Краще УАЗа тільки УАЗ від якого не залишилось нічого УАЗівського+380679106242 Чим краще підготовлений позашляховик-тим дальше йти за трактором(Довбуш Ю)
Аватар користувача
PILOT
Повідомлень: 13
З нами з: 18 лютого 2008, 23:25
Звідки: Тернопіль, Збараж

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення PILOT »

З мотором картина наступна: Крутив, крутив і нічого не получилось тоді вирішив розбирати. Відпускаю по одній шийці і пробую котра тримала... відкрутив всі крім першої корінної(через котру масло подається в коліно) і все одно туго.!!! Думав там вкладиш підібраний погано- підкладаю між кришкою і блоком прокладку :) (Газета :D :D ) закручую, результату нема!! відкручую, закручую взагалі без вкладиша-результату нема!!!! :shock: :shock: Потім замітив шо там шайби на коліні є з напрвляючими замками (від прокручування). там то і була засада: шайби затискали колінвал так як не були правильно встановлені(не попали в замок кришки). Так шо дого він би не поїздив...
Відповісти