СТО - гарні і погані відгуки

СТО, майстерні, майстри, автозлами — гарні і погані відгуки, контакти, пошук
Аватар користувача
valerio
Повідомлень: 3
З нами з: 28 січня 2016, 11:35
Ім'я: Валерий
Авто: Toyota Tundra

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення valerio »

автобат писав:Тіко не ображайтесь.
Як би ви хотіли знайти цей патролуаз, то , читаючи форум не змогли б не звернути увагу на те, що там згадується така людина, яку звуть Марік і він сам відгукується і пише, що він робив. Варта було лише спитати в нього через особисте повідомлення його телефон. Бажаю успіху.
в жодному разі) дякую)
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення автобат »

А ТУНДРА прикольна машина. Мрія. Вітаю!!! Най тішить і, надіюсь в колі клубних придурків цей велетень покаже що він може.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення climber »

а Миколайкович тайоду хвалив... Правда то інша трохи кантора історично ніж то що починається на хі. Але повнорозмірний пікап то сила, я теж заглядався, ще б дизель туди поставити...
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення Volodymyr »

Нафіга там замість 5.7 бензини дизель ставити?
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
valerio
Повідомлень: 3
З нами з: 28 січня 2016, 11:35
Ім'я: Валерий
Авто: Toyota Tundra

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення valerio »

автобат писав:А ТУНДРА прикольна машина. Мрія. Вітаю!!! Най тішить і, надіюсь в колі клубних придурків цей велетень покаже що він може.
Тішить вже) Обов'язково покаже, треба тільки до ладу дещо привести.
Порівняно паджеро IV - монстр, зара саджусь як в легковик.
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення gladun »

Підскажіть будьласка, СТО по ГБО на джерельні 65 , які дані у відгуках про них є тут у форумчан, можливо хтось в них ГБО обслуговує?
Аватар користувача
krust
Повідомлень: 548
З нами з: 24 жовтня 2013, 21:13
Ім'я: Павлік
Авто: Deep 4WD , SUBARU Legacy
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення krust »

Якщо там де кільце то я ставив там, але там вроді два гаража ставлять.
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення gladun »

krust писав:Якщо там де кільце то я ставив там, але там вроді два гаража ставлять.
Так, кільце. Але який гараж я не знаю..
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення gladun »

Ну щож. Це ГБО на кільці заїзд прямо з кільця в бокс, перше вони були на території там де готель, переїхали бо там вічно машин понаганяють.
Поставив гбо в них, томасетто, хоча яка різниця шо ставити, головний козир робота. А козира того в них нема. Тако домовились на 9.00 відкрились в 9.30, ну менше з тим, зпочатку фітінг що на мультиклапані впирався в корпус балона( це круглий на 34 літра таблетка) він його затягує, а иам шось шість болтиків, я тикнув пальцьом так не піде, він три раза закручував і три відкручував підрізаючи диру в балоні нижню щоб фітінг був свобідно. Далі трубопровід іде без гофри, бо в її просто в них немає. Дві шпильки кріплення корпуса фільтра ( кастрюлі) вирвані разом з мясом з алюмінійового корпуса карбюратора. Проставка змішувач в озон ставилась , два болти закороткі, знімає гровера бо довших в них немає. Корочи якась фігня. Був би знав не їхав би до них. А в присутності мене до них приїжджали круті іномарки джипи, кросовери. Лишали машини на огляд потім забирали. Особисто я нікому не рекомендую СТО З ГБО джерельна 65. Але машина їде на газу моя, таки їде . проїхав 120 км на газу, а пішло газу 10 літрів. Ну якось так. Хто хоче коментуйте, поговорим...
Аватар користувача
krust
Повідомлень: 548
З нами з: 24 жовтня 2013, 21:13
Ім'я: Павлік
Авто: Deep 4WD , SUBARU Legacy
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення krust »

Та пох головне шоб їхало і навалювало, 10 літрів шара, міняємся?
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення gladun »

krust писав:Та пох головне шоб їхало і навалювало, 10 літрів шара, міняємся?
Ага ти на ниву , хтоб повірив. :D
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення gladun »

Воно то пох, але ті нюанси в роботі мене сіпають..про розхід то я повідомлю коли виїжджу весь балон пального. Доїду на бензині, порахую розхід. Оформити ще треба в мрево, хоча не розумію де тут є переобладнання авто, коли то є дообладнання і нічого в конструкції не мінялось, бачу тут викачування грошей з народу. Як на мене то є на руках документи ліцензії всякі і все. Та ше кажуть пів дня пройде. Номера міняти бо старі в мене ТС.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення Volodymyr »

gladun писав:не розумію де тут є переобладнання авто, коли то є дообладнання і нічого в конструкції не мінялось, бачу тут викачування грошей з народу.
Вот прям ваще нічого не мінялось? Так чого ж їздив на сервіс, залив в би в бак газ :)
І якщо вже на то пішло , то вписується альтернативний тип пального в техпаспорт. Бо поки що там написано бензин.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення gladun »

Volodymyr писав:
gladun писав:не розумію де тут є переобладнання авто, коли то є дообладнання і нічого в конструкції не мінялось, бачу тут викачування грошей з народу.
Вот прям ваще нічого не мінялось? Так чого ж їздив на сервіс, залив в би в бак газ :)
І якщо вже на то пішло , то вписується альтернативний тип пального в техпаспорт. Бо поки що там написано бензин.
Добре. І 50 кг допишуть до маси ?
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення gladun »

Вітки про мрево нема. О тож. Чотири години і я чекаю в ці хвилини на техпаспорт і нові номера, казали годину мінімум чекати на номера. . По правді думав буде гірше, експерти на лапу нічого не хотіли я і не дав би. В двух словах,день піде на вписку гбо і 610 гр . мрево це так як би сервісний центр, може і тут бути описаним. Хоча всі мабудь знають і стикалися з нашим мрево.
Відповісти