Аккумулятор без генератора

Електрика, світло, АКБ
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Аккумулятор без генератора

Повідомлення автобат »

Ну як генератором зараджати обсосали. А гось яким пристроем, при який напрузі і яким струмом правильно зараджати аккумулятир? Га? Бо хочу ся купить зарядний пристрій. а не знау який.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Аккумулятор без генератора

Повідомлення pilgrim »

жаль отец помер, так бы я у него усе выяснил ... у мну от него осталась советская зарядка которую он перепаивал что бы она как-то особо заряжала акум - кажись что бы импульсами заряжала ... молде лучше для аккума или даж восстанавливает его ... но могу ошибаться ... надо будет отцовского друга (тоже электронщика) поспрашать ...
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: Аккумулятор без генератора

Повідомлення tad100 »

А купи со сварочным аппаратом радивом и фонариком.
http://www.malver.com.ua/ru/articles/ssva160.html
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Аккумулятор без генератора

Повідомлення автобат »

Я б отел, шобы с електрогенератором, трелькой и галбаркай
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: Аккумулятор без генератора

Повідомлення tad100 »

Без шуток Серый, тебе сварочка очень нужна на хозяйстве. Плюс она и пускозарядка, автоматическая, выставлять можно как ток зарядки, так и ампераж. Цена 2900
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Аккумулятор без генератора

Повідомлення автобат »

О! Одна гнривна є, лишилось ще 2899 и куплю. :lol:
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
nick2121
Повідомлень: 586
З нами з: 15 травня 2006, 21:30
Ім'я: Микола
Авто: УАЗ 3164
Звідки: Львів, Україна

Re: Аккумулятор без генератора

Повідомлення nick2121 »

pilgrim писав:жаль отец помер, так бы я у него усе выяснил ... у мну от него осталась советская зарядка которую он перепаивал что бы она как-то особо заряжала акум - кажись что бы импульсами заряжала ... молде лучше для аккума или даж восстанавливает его ... но могу ошибаться ... надо будет отцовского друга (тоже электронщика) поспрашать ...
Паша, эта фича называется ШИМ (Широтно-Импульсная Модуляция), aka PWM (Pulse Width Modulation). :ugeek: Позволяет адаптивно контролировать ток заряда. За деталями - Гугл в помощь. ;)
(оно действительно лучше)
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: Аккумулятор без генератора

Повідомлення tad100 »

автобат писав:О! Одна гнривна є, лишилось ще 2899 и куплю. :lol:
Мощно стартанул. Лучше пропей. А заряжать можеш трением эбонитовой палочки об штаны.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Аккумулятор без генератора

Повідомлення myshketer »

Впору давать акумуллятору читать эту тему перед сном - пусть заряжается позитивом
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Аккумулятор без генератора

Повідомлення автобат »

Теми зарядки акумулятора так і не розкриті. Фахівців нема.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
M.lviv
Повідомлень: 93
З нами з: 22 грудня 2011, 22:43
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121 / уаз 469

Re: Аккумулятор без генератора

Повідомлення M.lviv »

автобат писав:Ну як генератором зараджати обсосали. А гось яким пристроем, при який напрузі і яким струмом правильно зараджати аккумулятир? Га? Бо хочу ся купить зарядний пристрій. а не знау який.
Хто АМБ купував на гуртовні, до неї додається книжечка гарантійна і там уважно прочитавши, і маючи зарядний пристрій можна зарядити самому керуючись рекомендаціями г гарантійному. Наскільки памятаю, там пише , скільки ампер давати на яку йомкость і т д.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Аккумулятор без генератора

Повідомлення автобат »

В мене АкБ крадений з іншої машини. Міша, як маеш, напиші судою. Мож там і про генератор пише, якій мае бути.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Аккумулятор без генератора

Повідомлення Alex67 »

Основне питання яке не розкрито у запитанні - як часто і з якою метою використовуватиметься зарядний пристрій. Наприклад - хочеться зарядку возити із собою. Тоді питання габаритів важливе. АКБ дуже велика (150-200А годин) - звертати увагу на максимальний струм який може видати зарядка. АКБ має заряджатися довгий час без нагляду - звертати увагу на те як влаштовано відсічку заряду (щоб не википів акумулятор!). Хочеться екологічного підходу - шукаємо підходящу сонячну батарею. Вітряк не раджу, дуже вже непроста в експлуатації штука :-). А може у Вас випадково AGM трапився із чужої машини (ну, може Умка невдало запаркувався :-)) - тоді ще цікавіше. До нього треба ніжно, з повагою - і буде щасті у вигляді пускового струму поза 1000А, і приємної можливості завести мотор у положенні "гума доверху", а також нормально вінчуватися на 100% підйомі. А по-простому - якщо звичайна кислотна АКБ заряджати струмом приблизно 1/10 ємності, і прослідкувати щоб зарядка тривала приблизно 10 годин. Тоді все приблизно гаразд :-). На зарядці переважно написано макс струм - множимо на 10 - отримуємо макс АКБ. Для китайської зарядки на око вводимо коригуючий коефіцієнт - відповідно ступеня "китайськості" :-)
Олексій
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: Аккумулятор без генератора

Повідомлення Katonych »

Зима это такое время, когда люди начинают хорошо разбираться в аккумуляторах. (с)bash
Главная дорога та, по которой едет танк
Roman_P
Повідомлень: 5
З нами з: 09 червня 2010, 15:16
Ім'я: Роман
Авто: Opel Frontera 2.8

Re: Аккумулятор без генератора

Повідомлення Roman_P »

"Хто АМБ купував на гуртовні, до неї додається книжечка гарантійна і там уважно прочитавши, і маючи зарядний пристрій можна зарядити самому керуючись рекомендаціями г гарантійному. Наскільки памятаю, там пише , скільки ампер давати на яку йомкость і т д." - 100% .
До всякого акумулятора є документація яким струмом і до якої напруги заряджати . Тобто треба подати постійний струм заряду і чекати поки напруга не досягне 14-14,5 вольт . Якщо подати малий струм то буде довго заряджати якщо великий то буде перегріватися акумулятор а це йому явно не на користь. Струм заряду приблизно 1/10 ємності акумулятора . Чим буде контролюватися струм і напруга - автоматично електронікою чи вручну - вибір за вами . На базарі зарядок до кольору до вибору . Хоча я надаю перевагу типу советскім або саморобним , тяжким , "дубовим" . Щоб трансформатор мав велике січення сердечника , мотаний був товстим мідним проводом бажано в скловолоконній ізоляції і діоди були з хорошим запасом по струму і щоб стояли на радіаторах . Проводи , контакти , клеми все має бути відповідне . Сам колись такі робив . Коли почне горіти то перед тим буде гудіти а потім воняти . Спалити таку зарядку важко , маже не можливо . Китайська електроніка згоряє швидко . Раз і вже нема .
Як було описано про ШИМ або PWM це є такий спосіб заряду . Акумулятор заряджається і в процесі зарядки , короткочасно вмикається розряд . Відбувається десульфатація . Міняється напрямок струму і сульфати зтрушуються з пластин . Кажуть , при тому можуть пластини закоротити якщо на дні акумулятора тих сульфатів назбирається .
Відповісти