Громозека

Описи, особливості, будівництво. Конструктори. Баґґі.
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: Громозека

Повідомлення tad100 »

POKEMON:) писав:Таже "жопа"... тілько в профіль!!!

http://www.youtube.com/watch?v=ePTOKjKS ... r_embedded#!
Глянул клип и не понял, ему, на подъеме явно не хватало момента. Такое может быть? Или чувакберег машинко.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Громозека

Повідомлення ярко »

tad100 писав:
Katonych писав:
umka писав:
Katonych писав:ну и сетки на фары для трофийных машин неясно зачем.
Ты, видать, давно в лесу фары не разбивал.
ты не поверишь... фары головного света не разбивал в лесу вообще ни разу.
В гавно, при наличие, гриля спереди. Правда думаю, что в той ситуации и проволка нафарах не спасла.
Я наверное был свидетелем разбития 'той фары :lol: :lol: :lol:
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Granader
Повідомлень: 541
З нами з: 06 грудня 2007, 11:17
Ім'я: Ігор
Авто: таврон і буханка
Звідки: Львів-Ковирі

Re: Громозека

Повідомлення Granader »

Діма,ріспект,за те що небоїшся експериментувати.
Аватар користувача
umka
Повідомлень: 1186
З нами з: 20 липня 2005, 16:44
Ім'я: Дмитрий Карчевский
Авто: Луноход GV12.
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Громозека

Повідомлення umka »

tad100 писав: Глянул клип и не понял, ему, на подъеме явно не хватало момента. Такое может быть? Или чувакберег машинко.
Может, забыл понижайку воткнуть.
Неважно, сколько раз ты падал, важно, сколько раз поднимался.
http://4x4.lviv.ua/
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Громозека

Повідомлення K2 »

може в нього 2.8 дизель. тоды 42" кразовські на 15" ширини він і на пониженій не покрутить. вониж під центнер кожне важать. проти 25-30кг рідного. тай і ричаг(42") ого-го.

пс ось нові патрулі 2010 я зауважав. 4.5- самий дєцкий двигун. оце по-нашому.
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Громозека

Повідомлення K2 »

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 5vs#t=121s
а ви кажете- нашо такий бампер. не було би такого бампера- не виїхав би :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: Громозека

Повідомлення tad100 »

K2 писав:може в нього 2.8 дизель. тоды 42" кразовські на 15" ширини він і на пониженій не покрутить. вониж під центнер кожне важать. проти 25-30кг рідного. тай і ричаг(42") ого-го.

пс ось нові патрулі 2010 я зауважав. 4.5- самий дєцкий двигун. оце по-нашому.
Андрійко, я вибачаюсь. Але пів тексту не зрозумів. Виходить, що 42 дюйми, не крутить двигло. А скількі в 66 передаточне в мостах? Бачив, як Жук на двигуні 2.2 ледве подолав підйом на УАЗке, з війсковими мостами. На 35 дюймів. Ну там було зрозуміло, старий двигун ледве тягнув.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
umka
Повідомлень: 1186
З нами з: 20 липня 2005, 16:44
Ім'я: Дмитрий Карчевский
Авто: Луноход GV12.
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Громозека

Повідомлення umka »

По теме:
Громозека - не трофи-мобиль.
Это автомобиль для того, чтобы ездить на охоту. Охотиться можно по-разному, в том числе и в режиме "Шоу-кар". ;)
Для этих целей проходимости выше крыши, ибо вес меньше, чем у ГАЗ-66, мотор вдвое, а RaceRunner-ы и кожаный салон от БМВ позволят преодолевать бездорожье быстро и с комфортом.

Кстати, я бампера тоже не понимаю, они не умеют разговаривать... :D
Неважно, сколько раз ты падал, важно, сколько раз поднимался.
http://4x4.lviv.ua/
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Громозека

Повідомлення K2 »

tad100 писав:
K2 писав:може в нього 2.8 дизель. тоды 42" кразовські на 15" ширини він і на пониженій не покрутить. вониж під центнер кожне важать. проти 25-30кг рідного. тай і ричаг(42") ого-го.

пс ось нові патрулі 2010 я зауважав. 4.5- самий дєцкий двигун. оце по-нашому.
Андрійко, я вибачаюсь. Але пів тексту не зрозумів. Виходить, що 42 дюйми, не крутить двигло. А скількі в 66 передаточне в мостах? Бачив, як Жук на двигуні 2.2 ледве подолав підйом на УАЗке, з війсковими мостами. На 35 дюймів. Ну там було зрозуміло, старий двигун ледве тягнув.
я тоже іноді написаний текст ніфіга нерозумію. буває. я до того- що машина на відео ніфіга не їде. і це факт. а чому- хз. я висунув свою гіпотезу.
з власного досвіду памятаю, що дригло під 200 кобил- дуже весело крутило 35" на 12.5" ширини. а коли поставив туда ж 39" на 15" ширини- вже підздихувало.
а ті кразовські колеса - взагалі мутанти.
і я ну дуже сумніваюсь що 2.8дизельок патруля видасть так само моменту як і восьмиціліндровий 4.2двигун від 66газіка (змз513). тому так- я справді думаю, що якщо на патрулі 2.8 двиун- то машина "не їде" саме ізза того, що " 42" не крутить двигло ".
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Громозека

Повідомлення Alex67 »

Коли ставиш більші по діаметру кола то при тій самій швидкості оберти двигуна падають, а отже менша потужність і менший момент. Ефект подвоюється - і колеса більшають і важчають, і момент менше. Тому якщо з розумом встановлюють 42 катки на машину де по штату стоять 32 то завжди перераховують передаточні числа, міняють їх в мостах, ставлять другу понижайку послідовно і т.і. По одному відео визначити чи правильно прораховано машину думаю нереально...
Олексій
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Громозека

Повідомлення K2 »

Alex67 писав: Тому якщо з розумом встановлюють 42 катки на машину де по штату стоять 32 то завжди перераховують передаточні числа, міняють їх в мостах, ставлять другу понижайку послідовно і т.і.
насмішив. в нас тут майже всі їздять на зовсім не стандартній резині. покажи мені ХОЧА Б одну машину де би перераховували передаточні числа в мостах, міняли їх, ставлять другу понижайку послідовно і тд.
99% кліпає як може. і завжди хоче більшого. результат- в відео.
пс я це не до того що ти не прав. прав на 100%. прав, що так треба робити. але цього ніхто не робить. тому з імовірністю 90% в тому патрулі ніфіга не змінено. тимбільше якщо чувак би мав бапки і час наке довге і дороге трахання з трансмісією - він би не йшов по такому "просто" шляху. шассі газ66, колеса КРАЗ...
давайте не будем спорити. може я і не прав. але тему про Громєзку ми явно засрали.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Громозека

Повідомлення автобат »

Alex67 писав:Коли ставиш більші по діаметру кола то при тій самій швидкості оберти двигуна падають, а отже менша потужність і менший момент. Ефект подвоюється - і колеса більшають і важчають, і момент менше. Тому якщо з розумом встановлюють 42 катки на машину де по штату стоять 32 то завжди перераховують передаточні числа, міняють їх в мостах, ставлять другу понижайку послідовно і т.і. По одному відео визначити чи правильно прораховано машину думаю нереально...
О це ж видно, що людина - фахівець. Проглядаеться багатий досвід і знання.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
umka
Повідомлень: 1186
З нами з: 20 липня 2005, 16:44
Ім'я: Дмитрий Карчевский
Авто: Луноход GV12.
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Громозека

Повідомлення umka »

Фото806.jpg
Фото804.jpg
Неважно, сколько раз ты падал, важно, сколько раз поднимался.
http://4x4.lviv.ua/
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Громозека

Повідомлення pilgrim »

знатный пепелац получается ))) прям из какого-то фантастического фильма ))) .... да кстати а джек маловат как для такого монстрика )))
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
umka
Повідомлень: 1186
З нами з: 20 липня 2005, 16:44
Ім'я: Дмитрий Карчевский
Авто: Луноход GV12.
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Громозека

Повідомлення umka »

2012-05-15 18.27.52.jpg
Неважно, сколько раз ты падал, важно, сколько раз поднимался.
http://4x4.lviv.ua/
Відповісти