Зняв плівку

Технічні питання, ремонт, переробки, сервіс, тощо
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Зняв плівку

Повідомлення AM »

Сьогодні зняв плівку, якою була обклеєна машина. Був в шоці. Лакофарбове покриття абсолютно не подряпане. Це при тому, що неодноразово дерся через гілки (напр карпатсяький жереп на горі піп іван або петрос) товщиною десь із жіночу руку. Якісь із цих гілок відірвали мені з поперечинок багажника замок. А от під плівкою лак зовсім неушкоджений. Тобто кому треба захищати ЛФП - плівка реально допомагає. Здерти її в лісі важко, хіба що реально деревами (не гілками а саме деревами) або камінням.
Тепер про саме здирання. При правильній техніці клею майже не залишається. Після кількох знятих кусочків зауважив, що клей залишається якщо здираючи плівку перегнути її і здирати під кутом більше як 80 градусів до вже віддертої поверхні. Особливо багато клею залишається якщо кут складає більше як 90 градусів. Якщо ж плівку не перегинати і тримати її під кутом до 70 градусів до обдертої поверхні то клею майже не залишається. Ще слід здирати плівку на сонці, тоді вона мяка і не тріскається а тягнеться. Проте з одною дверкою зауважив, що при сильному нагріві клей таж починає відклеюватись від плівки. Може то тільки було на одній дверці випадково, а може дійсно перегрілась. Якщо сонця немає можна феном або краще відкласти на інший день. Без сонця - геморой. Обдирав одне крило- плівка ламаєтсья і рветься. Ще рекомендую зняти годинник і обручку.
Якщо правильно здирати то клею майже не лишається. Залишається тільки легенький сірувати наліт, який стирається навіть сухими пальцями. Але пальцями його терти не буду, а напевно перейдусь акуратно по всій машині бензином і мякою ганчіркою, щоб не терти а просто змити. Ще якщо чесно не рекомендую робити все відразу, бо через 2 год скумарюєшся та і пальці змучуються. Починаєш квапитись, і робиш помилки, що відповідно веде до того, що залишається більше клею.
Ну якось так.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Зняв плівку

Повідомлення Volodymyr »

А навіщо знімав плівку?
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Зняв плівку

Повідомлення K2 »

1)в гілці про СТО вже пробивали, але безрезультатно. ціна питання? (плівка+поклейка)
2)просто цікаво. навіщо знімати обручку? :)
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Зняв плівку

Повідомлення автобат »

Андрйку, ніякої зінбіни - тількі уайтспріт. Він не висушуе фарьу і лагідно розчиняе клей.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
ОМЕЛЯН
Повідомлень: 1075
З нами з: 17 січня 2011, 12:15
Ім'я: Ігор
Авто: 쌍용 카이런, "КВІТОЧКА" будую.....
Звідки: Україна, м.Львів

Re: Зняв плівку

Повідомлення ОМЕЛЯН »

І в мене було авто з Німеччини з рекламними наклейками, історія із здиранням один в один.
З.І. Значить плівка працює ;)
Сонця всім!...
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Зняв плівку

Повідомлення robosol »

Цікаво скільки коштує плівка (прозора) може хто в курсі, ну і поклейка у скільки би обішлася?
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Зняв плівку

Повідомлення AM »

Volodymyr писав:А навіщо знімав плівку?
Привожу машину в цивілний вигляд. Є вже УАЗ. Та і продавати збираюсь, тре гроші.
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Зняв плівку

Повідомлення AM »

K2 писав:1)в гілці про СТО вже пробивали, але безрезультатно. ціна питання? (плівка+поклейка)
2)просто цікаво. навіщо знімати обручку? :)
1) ціна за саму обклейку машини як моя десь 2500 -3000 грн. Ціна плівки - тут залежить від того, яку плівку брати. Та яку я мав брати з самого початку американська, груба, еластична і міцна - вартувала на всю машину 900 дол. США. Ще були дешевші щось по 500 дол. Але та, за 900 дол. приїхала з браком (по всій плівці була видима шагрєнь) і я її брати не став, а ті чуваки мені повернули гроші без жодних проблем і навітьс амі сказали що таку плівку ставити не буде добре (до речі дуже правильні чуваки, і дуже акуратні). Тому мені наклеїли ту матову плівку яка по ціні доволі не дорога (мені здається що тоді вона вартувала гривень 500-600, але я точно не впевнений). Як показав досвід навіть під тою дешевою канцелярською порівняно тонкою плівкою лак був неушкоджений. Можливо вона трошки легше здирається (об камні чи дерева). В мене по всій машині було кілька маленьких дірочок де та плівка здерлась (притерся до дерева при взятті точки), залишивши в цьому місці свій клей, але думаю що під клейом нічого критичного не буде. По перше дірочки маленькі, по друге клей то залишився, ну на крайняк можна буде легенько то місце полірнути при потребі. А царапаються однаково і та за 900 дол (в мене кусочок її був наклеєний на шклі), і та за 600 грн. І якщо чесно - бклейка плівкою доволі хороша справа навіть для тих, хто їздить тільки по місту, і дбає за ЛФП. Не переживаєш подряпати машину, на крилах не залишається подряпин від комбінезонів майстрів, ну і як елемент персоналізації авто.

2) Обручку бажано зняти, бо коли обдирав капот через те, що не можна перегибати плівку і через те, що площа капота велика ти постійно руками лізеш ніби під неї, і так як через велику площу відклеювати її важко саме таким способом то деколи кулаками починаєш по різному впиратись в площу капота і обручкою можеш поцарапати (простіше звичайно її перегнути і обдерти як шкіру з звіра, але тоді весь клей на капоті)
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Зняв плівку

Повідомлення AM »

автобат писав:Андрйку, ніякої зінбіни - тількі уайтспріт. Він не висушуе фарьу і лагідно розчиняе клей.
Я думав про уайтспіріт, і навіть баночку купив, а потім подумаф - фіг його знає як він веде себе з лаком, а бенз часто проливається в районі горловини баку і фарбі там вроді нічого не стається. А з бензином (чи уайтспірітом) маєш якийсь досвід? Буду вдячний за детальнішу інфу.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Зняв плівку

Повідомлення автобат »

Ага. Перед обклейкою треба знежирити машину . Хотів ацетоном, консультувавася в фахівців-мулярів. Казалисти, жі бензина сушить і ацетон. Уайтспіріт не сушить фарбу, лагідніше до неї відноситься. Тому моя машина вся претерпіла відносини з уайтспірітом перед поклейкою. Скоріш за все, твоя також.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Зняв плівку

Повідомлення K2 »

а ті плавки бувають лише прозорі/певного кольору? чи можна надрукувати любу текстуру?
і якшо плівка буде з кольором, то при царапанні в тому місці залишиться біла лінія? чи в тому місці просто не залишиться плівки? :)
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Зняв плівку

Повідомлення myshketer »

AM писав:
Volodymyr писав:А навіщо знімав плівку?
Привожу машину в цивілний вигляд. Є вже УАЗ. Та і продавати збираюсь, тре гроші.
Единственный адекватный человек в этом клубе - пересел с паджеро на УАЗ, а не наоборот, как всякие слабаки :!:
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Зняв плівку

Повідомлення robosol »

А де у Львові можуть затянути плівкою? Може телефончик зберігся?
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Зняв плівку

Повідомлення K2 »

myshketer писав:
AM писав:
Volodymyr писав:А навіщо знімав плівку?
Привожу машину в цивілний вигляд. Є вже УАЗ. Та і продавати збираюсь, тре гроші.
Единственный адекватный человек в этом клубе - пересел с паджеро на УАЗ, а не наоборот, как всякие слабаки :!:
лол. в твому віці (мається наувазі термін експлуатації такої техніки) я точно так само говорив ;)
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Зняв плівку

Повідомлення myshketer »

:-D
Відповісти