який двигун поставити на УАЗ? і де взяти?

469, 452, 3151, 3160, Хантер, Патріот, ГАЗ-69
Відповісти
samuray7
Повідомлень: 6
З нами з: 17 грудня 2004, 16:54

який двигун поставити на УАЗ? і де взяти?

Повідомлення samuray7 »

Всім привіт! Минулих вихідних я робив своєму УАЗ469 після кап.ремонту тест-драйв по бездоріжжю. УАЗ рулез! Я можу порівняти з Шеві Трейлблейзером і Субурбаном 4*4 (авт. коробки), пробували злегка заїхати в пісок і багно - їде ПОГАНО, автомат глючить. УАЗ же пер по лісу практично без дороги, були колії від лісовозів, заповнені калюжами - круто!

Тепер мінус - після години такого драйву двигун 2,4 карб. вибухнув - перегрів (датчик не працював) + зламався колінвал і вибив дірку в блоку циліндрів. Запитання - який двигун покруче можна поставити на УАЗ469, бажано без кардинальних переробок трансмісії, електрики, і т.д. Я чув хороші відгуки про УАЗівський інжектор 2.9 УМЗ4213 здається. І ше якісь імпортні дизелі нібито штатно підходять. Хто шо знає? І де у львові купити новий двіжок, в крайньому випадку - новий карб. 2.9?
Pain is temporary - glory lasts forever
:)
Аватар користувача
Sashko
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1107
З нами з: 11 листопада 2002, 20:44
Контактна інформація:

Re: який двигун поставити на УАЗ? і де взяти?

Повідомлення Sashko »

samuray7 писав:...Хто шо знає? І де у львові купити новий двіжок, в крайньому випадку - новий карб. 2.9?
Оптимальним вважається встановити дизель "Andoria" - непоганий польський двигун. Між іншим - УАЗи серійно випускають з ним.
Якщо немає виходів на Польшу - зв'язуйся з нашими полькими друзями (у форумі - Borys), вони не один такий дизель поставили на УАЗа.
Є дуже простий спосіб перевірити чи закінчена Ваша місія на Землі - якщо Ви ще живі - вона продовжується! ;-) (Р.Бах)
Pinochet
Повідомлень: 46
З нами з: 01 квітня 2005, 23:53
Звідки: Київ

Повідомлення Pinochet »

В нас на один УАЗ встановили від BMW M21 2.5 дизель разом з коробкою. Часто ставлять від Мерседеса.
yurafoxtrot
Повідомлень: 38
З нами з: 11 грудня 2004, 21:36
Ім'я: Юра
Авто: Passat B4 TDI, Nissan Terrano2 TDI
Звідки: Львів

Повідомлення yurafoxtrot »

Привіт!
Один знайомий кулібін збирається встановити на свого УАЗа 469 двигун диз. від вантажного REXa 2,4 л, має під нього перехідну плиту.
Як поставить - поділюсь враженнями.
Аватар користувача
lavrentiy
Повідомлень: 68
З нами з: 11 вересня 2005, 08:44
Звідки: База торпедных катеров-Хутор Ровжи.
Контактна інформація:

Повідомлення lavrentiy »

можеш приехать и забрать мотор 2410 стоял на моем джапчике 1 месяц форсирован сбалансирован бензин 95 дизель на уаз нелюблю обяснять отдельная тема в принцыыыыпе у меня 5 самострой двигатели были разные из дизелей лучше мерин 200 лично я остановился на 406 моторе 150 лошадей крейсерская при 4 синхронной коробке 110км макс.145км расход в условиях киева 10-12литров95
Прием стекло- тары временно отменяется!
Уехал на базу!
Аватар користувача
Eddy4x4
Повідомлень: 2
З нами з: 27 жовтня 2005, 16:36
Звідки: Uzhgorod-London

Повідомлення Eddy4x4 »

Глянте здесь: http://www.mdiesel.ru/Knwbase/02_2001/01/01.htm
Я думаю это один из лучших вариантов в отношении цена/качество, только я бы оставил и коробку от мерса. Подойдет от Геленда или буса типа 208.
Любишь кататься - люби и катайся!
Відповісти