Свічі запалення

Технічні питання, ремонт, переробки, сервіс, тощо
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Аватар користувача
Muxajlo
Повідомлень: 79
З нами з: 23 січня 2011, 19:31
Ім'я: Михайло
Авто: ВАЗ 2121

Re: Свічі запалення

Повідомлення Muxajlo »

Ну я нерозумію, чого до нього завши купу машин гонять. Він жиш погано робить! Але тема не про то.
Микола STARyy
Повідомлень: 412
З нами з: 30 липня 2009, 22:43
Ім'я: Микола Васильович
Авто: UAZ31512 "Бабай" ВАЗ 21213"Медведик"
Звідки: Файне місто О67 2б 2б 2О7

Re: Свічі запалення

Повідомлення Микола STARyy »

sasha.lviv писав:Тільки не варто забувати що свічка на в двигуні працює зовсім в других умовах( тиск, температура), тому ці всі примочки дають ефект на 10 відсотків :)
Тиск + розрядник досить точно моделюють умови роботи в двигуні.
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Аватар користувача
ter
Повідомлень: 24
З нами з: 24 квітня 2007, 18:53
Ім'я: Roman
Авто: Isuzu Trooper "Monti"
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Свічі запалення

Повідомлення ter »

Питання про свічки на наших авто часто виникають коли стоїть ще механічне запалення.
Якщо хочеш не мати проблем купи новий елемент запалення електронний (трмблер) ,тоді ти дістанеш 100 процентну
іскру. Я так і зробив і мав щастя (старий мех трамблер вози з собою)
В мене Була нива 2121 механічний трамблер (пчихала,стріляла ,гавкала) все робила тільки не їхала
Зробив наступне Купив
-електронний трамблер на датчику хола
-шнури комутатора від 2108
-комутатор
-економайзер (це для карбюратора 2108) дає економію по трасі навіть до 1літра
-бабіну лишив стару
все ставиться просто надів фішки на трамблер +комутатор +(економайзер два дроти на карбюратор(2108) можна і не ставити надівається на датчик ХХ)+ (+бабіна) +керуючий бабіни
Бюджет 50 дол і забудеш про свічки на завжди
Аватар користувача
Muxajlo
Повідомлень: 79
З нами з: 23 січня 2011, 19:31
Ім'я: Михайло
Авто: ВАЗ 2121

Re: Свічі запалення

Повідомлення Muxajlo »

Вмене це все стоїть вже три роки .
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Свічі запалення

Повідомлення AM »

дивно, але в мене на копійці десь 6 років назад із свічками не було пробем - їздив роками. Потім на них ніхто не їздив, потім віддав швагру після якого мусів робити капіталку мотора. Так от після капіталки вже десь 2 роки свічки мушу міняти що 2-3 місяцію От і думаю - це фігова капіталка чи свічки стали ще пальонішими за цих 6 років.
Аватар користувача
Muxajlo
Повідомлень: 79
З нами з: 23 січня 2011, 19:31
Ім'я: Михайло
Авто: ВАЗ 2121

Re: Свічі запалення

Повідомлення Muxajlo »

Я поставив старі і все ок, ці спицифічні хлопки з труби пропали.
Аватар користувача
ter
Повідомлень: 24
З нами з: 24 квітня 2007, 18:53
Ім'я: Roman
Авто: Isuzu Trooper "Monti"
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Свічі запалення

Повідомлення ter »

Була в мене така ситуація з "бріск"
стояли свічки 50 т.км трошки вже вигоріли я вирішив їх замінити на нові бріски ,пішов купив поставив проїхав 600 км. і почалось (стріляло куди хотіло і в глушак і в карбюратор ) спрацював аварійний клапан так як машина на газу .
Просто купив якусь фальшивку (причина була в тому що електрод свічки нагрівався і проходило самозапалювання суміші )
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Свічі запалення

Повідомлення AM »

А от в мене немає ніяких хлопків. Просто за деякий час машина починає троїти. Коли викручую свічку вона в нагарі. А мала б бути чиста як я розумію. Це може бути по причині свічок? Чи це скоріше запалення? Хоч самі свічки навіть якщо почистиш і поставиш знову - виходять з ладу в межах 3 міс з початку експлуатації свічки.
(Мова йде про ВАЗ 2101)
Аватар користувача
Muxajlo
Повідомлень: 79
З нами з: 23 січня 2011, 19:31
Ім'я: Михайло
Авто: ВАЗ 2121

Re: Свічі запалення

Повідомлення Muxajlo »

Мотор 01 і 06 одинакової конструкції. Як свіча чорна а рідзьба суха то зроби карбуратор за багато бензини йде
Аватар користувача
Grjazomes
Повідомлень: 259
З нами з: 14 червня 2010, 15:41
Ім'я: Євген Семчук
Авто: УАЗ+СЛАВКО для особистих Сраковозів
Звідки: Львів-Брюховичі (ДЖУНГЛІ) непроїздні болота

Re: Свічі запалення

Повідомлення Grjazomes »

я в понеділок з ранку завівся в гаражі та проіхав 300 метрів і захлох пробував пробуват і більше не завівся,
вчора тато затягнув мене до майстра уся проблема в свічах дві ВИЯВИЛИСЬ НЕ РОБОЧИМИ, МУШУ СЬОГОДНІ КУПИТИ НОВІ
ЯКІ ПОРАДИТЕ ПРАВДА В МЕНЕ АВТО З ОБ"ЄМОМ 1.2 ТАВРІЯ, АЛЕ ВОНА СВОЯ-побувала на КАРПАТИ ТРОФІ 2010 В ОСЕНИ.
МОГУ КОПАТЬ,МОГУ НЕ КОПАТЬ
Аватар користувача
Muxajlo
Повідомлень: 79
З нами з: 23 січня 2011, 19:31
Ім'я: Михайло
Авто: ВАЗ 2121

Re: Свічі запалення

Повідомлення Muxajlo »

Ну можна нжк , але ті дорожчі. Правда незнаю який номер, бо на 1.2 калійне число інакше, але думаю продавець знає. ПС / мені попалась пальонка/. І брав я в знакомого на зелені.
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Свічі запалення

Повідомлення K2 »

AM писав:А от в мене немає ніяких хлопків. Просто за деякий час машина починає троїти. Коли викручую свічку вона в нагарі. А мала б бути чиста як я розумію. Це може бути по причині свічок? Чи це скоріше запалення? Хоч самі свічки навіть якщо почистиш і поставиш знову - виходять з ладу в межах 3 міс з початку експлуатації свічки.
(Мова йде про ВАЗ 2101)
неправильна суміш/пропускають сальники клапанів/неправильне запалення/погані дроти/погані свічки/і навіть підзношені кільця
варіантів багато)
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Свічі запалення

Повідомлення K2 »

а ше добав поганий бензин
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Свічі запалення

Повідомлення AM »

Спасибі за відповіді. Сьогодні був у майстра по питанню карбюратоа. Ну і свічки відповідно поміняв. Побачимо, що буде.
Микола STARyy
Повідомлень: 412
З нами з: 30 липня 2009, 22:43
Ім'я: Микола Васильович
Авто: UAZ31512 "Бабай" ВАЗ 21213"Медведик"
Звідки: Файне місто О67 2б 2б 2О7

Re: Свічі запалення

Повідомлення Микола STARyy »

Перевірте стробоскопом, чи не бігає мітка(нестабільний кут випередження) і як міняється кут від обертів і нагрузки(вакуум). А в карбюраторі - знос осі дросельної заслонки і прилягання площин.
Потім дуже бажано відрегулювати СО на газоаналізаторі, але не по мінімуму, а по максимально допустимому, бо теперішні бензини етилюють залізовмісними присадками, сполуки заліза відкладаються на ізоляторі і іскра б"є не на електродах, а всередині свічки, особливо при збідненій суміші. Хто хоче переконатись, візьміть латунну дротяну щітку, почистьте свічу і побачите, що ізолятор виглядає "залізним". Я експериментував на Лансер ІХ і Астра 2007р, машини були на гарантії, так що мотори справні, а свічки ходили по 2-5 тис. Двигуни були малого об"єму і відрегульовані на мінімальний розхід, тобто сильно нагружені.
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Відповісти