Багажник як у FJ

Підготовка до бездоріжжя, оптимізація, переробки
Відповісти
Аватар користувача
Толик
Повідомлень: 18
З нами з: 10 вересня 2009, 00:20
Авто: 2121
Звідки: Івано-Франківськ

Багажник як у FJ

Повідомлення Толик »

Задумався про багажник на ниву, типу експедиційного. З вимог до нього тільки щоб влізла запаска, яка вже не влазить під капот (вигинає дугою). Чисто випадково побачив отаке:
82006f55.jpg
82006f55.jpg (18.39 Кіб) Переглянуто 6563 разів
На FJ він кріпиться до даху, але не думаю що дах Ниви витримає.
Шановні форумчани, можливо в когось будуть якісь ідеї на рахунок такого багажника?
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Багажник як у FJ

Повідомлення AM »

Можливо якщо робити - то зробити трошки більший, щоб можна було хоча б хайджек і лопату запхати. А взагалі сусідня тема якраз про недорогі багажніки http://offroad.lviv.ua/forum/viewtopic.php?f=27&t=2608 (як одна із альтернатив). Думаю що на джек, лопату, і запаску багажник вийде десь 500 грн без поперечин (якщо тільки на запаску - то ще дешевше).
Аватар користувача
Толик
Повідомлень: 18
З нами з: 10 вересня 2009, 00:20
Авто: 2121
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Багажник як у FJ

Повідомлення Толик »

Сусідню тему читав, але все таки думаю, що меблеві трубки трохи заслабкі. Саме така форма багажника продиктована необхідністю вмістити на нього запаску, лопату теж думаю помістимо, на виступаючі вперед труби можна поставити поперечину з люстрою. Основна проблема, як це діло кріпити до даху?
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Багажник як у FJ

Повідомлення AM »

Не думаю що заслабкі - чувак по них ходив (вага десь 80 кг), і грузив 300 кг. Крім того, ще не просто на меблі, а з них робляться стойки для вішаків в магазинах - а одяг на вішаках важить будь здоров (маю досвід з магазинами), і це при тому, що відстань в магазині між вертикальними стойками, які тримають горизонтальні десь по 1 м. В нашому ж варіанті відстань між трубами десь по 15 см - я думаю легко втримає 2-х чоловік, не говорячи про запаску. І стає на 2 поперечини - думаю для запаски і джека більше 2-х не потрібно. Ну а взагалі - дивись сам.
Аватар користувача
Толик
Повідомлень: 18
З нами з: 10 вересня 2009, 00:20
Авто: 2121
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Багажник як у FJ

Повідомлення Толик »

AM_ufu, може Ви в курсі, а ці трубки бувають різного діаметру?
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Багажник як у FJ

Повідомлення AM »

Той мужик з волги казав, що є різна товщина стінки. А на рахунок діаметру - не в курсі
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Багажник як у FJ

Повідомлення Мuxajil »

Вони мають 25мм і є ше релінгова десь на 12мм. Вони хоть і меблеві, але сильні, просто на вигляд здаються слабі, хоча якшо скрутити так як у тій темі, то витримає чи мало, і запаску і джек. Про те шо на крузері, тож у всіх машинах на даху е рама, тобто такі собі стойки жорсткості, в міру якраз запаска, тай можи ше шось витримає.
Відповісти