Bukovina- ExtremeChallenge

Посилання, описи та регламенти на позашляхові заходи інших клубів
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Відповісти
zurabau
Повідомлень: 41
З нами з: 11 березня 2009, 08:21
Ім'я: Зураб
Авто: УазаМог
Контактна інформація:

Bukovina- ExtremeChallenge

Повідомлення zurabau »

Bukovina- ExtremeChallenge ( 2-4.10. 2015 )

Чернівецкий клуб екстримального автотуризму “Bukovina4x4” з нагоди святкування дня міста Чернівці (2-4 жовтня 2015 р.)Вперше в регионі!! Влаштовує свято для всіх, в тому числі поціновувачів Екстримального відпочинку, та Запрошує на змагання “Bukovina-Extreme Challenge” –“Буковина - Екстремальный виклик”..


Маленький Історичний нарис:

Буковина раніше межувала на півночі з Галичиною, на заході з Угорщиною та Трансильванією, на півдні та сході з Румунією та Бессарабією.

Чернівці: рік заснування - 1408. Чернівці відзначають день міста у 1-шу суботу жовтня. В 2015 році ця дата - 3 жовтня
Місто розташоване на берегах ріки Прут, на межі Буковинського Прикарпаття і Прутсько-Дністровського межиріччя.
Чернівці виникли у ХII столітті у складі Галицького князівства, із середини ХІУ століття перебували під владою Молдавського князівства, з 1775 року – Австрії, 1919 року – Румунії, 1940 року – СРСР у складі Української РСР.
Перша документальна згадка про Чернівці датується 8 жовтня 1408 року в грамоті молдавського господаря Олександра Доброго, коли тут було засновано митницю. Ця дата умовно прийнята як офіційний день заснування міста.
Окрасою міста є його стара частина, забудована під час перебування Буковини в складі австро-угорської монархії.
Головною рушійною силою чернівчан є гасло «Спільними зусиллями» («Viribus unitis»), яке колись було девізом гербу Габсбургів.
Чернівці – одне з небагатьох містУкраїни, яке по праву вважається перлиною архітектури. На державному обліку в історичній частині столиці Буковини знаходиться 706 пам’яток архітектури, 20 з яких загальнонаціонального значення. Історична забудова старого міста – цецілісний, майже недоторканий ансамбль XIX – початку XX століть, відомий своїми стильними сецесійними будовами, створеними представниками віденської школи модерну Отто Ваґнера. Архітектурною перлиною Чернівців по праву вважається ансамбль колишньої Резиденції митрополитів Буковини і Далматії, включений до всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО...

Буковина – природоохоронний край. Тут розміщені численні ландшафти, історико-геологічні, фауністичні, орнітологічні заказники, пам’ятки природи, культури та архітектури.
Пропонуємо Вам відкрити для себе дивовижне місто, історія якого нараховує більше 600 років


Філософія“Bukovina- ExtremeChallenge”



“Bukovina-ExtremeChallenge” - Це інтенсивна боротьба на протязі 24 годин у суворій й нездоланній місцевості у передмісті Чернівців, у букових лісах Буковини.

“Bukovina-ExtremeChallenge” – Це демонстрація бойового духу,героїзма та братерства!!!

“Bukovina-ExtremeChallenge” – Це дисципліна, повага до навколишнього середовища та просто здоровий спосіб життя!

Подібний захід в регіоні проводитиметься вперше отже прохання сильно не шпиняти! Проте приймається будь-яка критика та зауваження!

Техничний, спортивний регламенти будуть пізніше…



П.С. Щоб не було непорозумінь, ВЖЕ ОБОВ’язковими є: шоломи, вогнегасник, стропи, корозахист, шакли, ремені безпеки, пальне та гарний настрiй!!!
Аватар користувача
марік
Повідомлень: 1014
З нами з: 15 лютого 2009, 15:06
Ім'я: MARIK
Авто: NISSAN PATROL Y60

Re: Bukovina- ExtremeChallenge

Повідомлення марік »

Які стартові внески ?
І кількість людей в машині ?
Тише едеш, дальше будеш, от того места, куда едеш!!!
Аватар користувача
Quadro^^
Повідомлень: 458
З нами з: 17 листопада 2010, 23:01
Ім'я: Олег
Авто: BRP Outlander 1000XT, Renegade 1000 XXC
Звідки: Львів-Винники
Контактна інформація:

Re: Bukovina- ExtremeChallenge

Повідомлення Quadro^^ »

точки для машин і квадрів однакові ?
чи квадрікі мімо ? ))
http://www.youtube.com/user/olehvoitovych/videos?view=0
zurabau
Повідомлень: 41
З нами з: 11 березня 2009, 08:21
Ім'я: Зураб
Авто: УазаМог
Контактна інформація:

Re: Bukovina- ExtremeChallenge

Повідомлення zurabau »

марік писав:Які стартові внески ?
І кількість людей в машині ?
В классе Extreme пилот + штурман, Пилот +2 штурмана только если на всех есть ремні..
В туризме без ограничении.. сколько посадочних столько пасажиров..

Цені и всё остальное будет в Регламенте.. через пару дней..
zurabau
Повідомлень: 41
З нами з: 11 березня 2009, 08:21
Ім'я: Зураб
Авто: УазаМог
Контактна інформація:

Re: Bukovina- ExtremeChallenge

Повідомлення zurabau »

Quadro^^ писав:точки для машин і квадрів однакові ?
чи квадрікі мімо ? ))
МІмо точно нет... Соревнование будет для всех колесніх.. Авто,Квадро-Мото..
Про точки так-же как и прайс будет в регламенте...
zurabau
Повідомлень: 41
З нами з: 11 березня 2009, 08:21
Ім'я: Зураб
Авто: УазаМог
Контактна інформація:

Re: Bukovina- ExtremeChallenge

Повідомлення zurabau »

Заява на участь http://bukovina4x4.com/index.php/ru/2-u ... echallenge
Регламент http://bukovina4x4.com/index.php/ru/2-u ... echallenge
Facebook https://www.facebook.com/events/695054037261274/
rrg.JPG
rrg.JPG (33.39 Кіб) Переглянуто 10664 разів
Аватар користувача
Quadro^^
Повідомлень: 458
З нами з: 17 листопада 2010, 23:01
Ім'я: Олег
Авто: BRP Outlander 1000XT, Renegade 1000 XXC
Звідки: Львів-Винники
Контактна інформація:

Re: Bukovina- ExtremeChallenge

Повідомлення Quadro^^ »

прочитав в регламенті, що квадрікі їдуть по легшому маршруту, тобто по адвенчур а не по екстрім.
це не правильно як на мене :)
на всіх трофі навпаки квадріки беруть точки ТР3 і складніші.
http://www.youtube.com/user/olehvoitovych/videos?view=0
zurabau
Повідомлень: 41
З нами з: 11 березня 2009, 08:21
Ім'я: Зураб
Авто: УазаМог
Контактна інформація:

Re: Bukovina- ExtremeChallenge

Повідомлення zurabau »

В регламетне сказано:"Допускается переход из одного класса в другой в ходе мероприятия. При переходе из Extreme в Adventure участник сохраняет свое зачетное время и следующий спецучасток (СУ) стартует с последней стартовой позиции.
При переходе из «Adventure» в «Extreme» : участник получает зачетное время последнего участника в новом классе и стартует следующий СУ с последнего места."

У нас нет в целях насильно загнать участников в Екстрим..
У всех дольжно быть возможность выбора будет это авто,мото, квадро или утв...
Если при регистрации укажите класc Екстрим то так и будете стартовать екстриме... а уж после первого старта все переходы между класасми, только правилам высше..
zurabau
Повідомлень: 41
З нами з: 11 березня 2009, 08:21
Ім'я: Зураб
Авто: УазаМог
Контактна інформація:

Re: Bukovina- ExtremeChallenge

Повідомлення zurabau »

Регистрация: с 18:00 (2.10.2015 ) до 7:00 (3.10.2015 )
Старт: 9:00 (3.10.2015)
Финиш: 9:00 (4.10.2015)
+ Триал Старт: ~11:00 (4.10.2015)
zurabau
Повідомлень: 41
З нами з: 11 березня 2009, 08:21
Ім'я: Зураб
Авто: УазаМог
Контактна інформація:

Re: Bukovina- ExtremeChallenge

Повідомлення zurabau »

марік писав:Які стартові внески ?
500грн..
+ Экология 300грн.
Відповісти