Перевал Бобікуса - 2013

Посилання, описи та регламенти на позашляхові заходи інших клубів
Правила форуму
Будь-яка комерційна діяльність тільки в Куплю-продам
Yuri
Повідомлень: 1
З нами з: 11 серпня 2013, 20:33
Ім'я: Юра
Авто: WV Scirocco

Re: Перевал Бобікуса - 2013

Повідомлення Yuri »

Всем привет!
Еще пару фото и панорама https://plus.google.com/photos/11006482 ... NG3tYa--gE
Аватар користувача
bobikus
Повідомлень: 272
З нами з: 17 квітня 2011, 11:08
Ім'я: Орест
Авто: 469
Звідки: Київ

Re: Перевал Бобікуса - 2013

Повідомлення bobikus »

Заїзд львівського патруля на першому в країні нічному тріалі в рамках першого в країні екотрофі :)

"
Аватар користувача
ОМЕЛЯН
Повідомлень: 1075
З нами з: 17 січня 2011, 12:15
Ім'я: Ігор
Авто: 쌍용 카이런, "КВІТОЧКА" будую.....
Звідки: Україна, м.Львів

Re: Перевал Бобікуса - 2013

Повідомлення ОМЕЛЯН »

Дякую Орест, нагадав ще раз про гарно проведений час в гарній компанії, звичайно в живу цей бульдозерно-патролівський політ в світлі фар виглядав набагато ефектніше!!!
Сонця всім!...
Аватар користувача
bobikus
Повідомлень: 272
З нами з: 17 квітня 2011, 11:08
Ім'я: Орест
Авто: 469
Звідки: Київ

Re: Перевал Бобікуса - 2013

Повідомлення bobikus »

Накінець-то з'явилася хвилька для короткого звіту. Пишу.

Що би там не було, але "Перевал" 2013 відбувся вдало. Цей, 13 рік 21 століття для наших машин став 13-м у всіх розуміннях. Поламали багато техніки, частина не поїхала, залишившись в таборі, частина розклалася по дорозі, частина ще раніше, до виїзду. З понад 20 машин перевал Бобікуса взяли лише 2... В результаті цього гора Парашка надалі залишилась неприступною, сподіваюся, лише до 2014 року.

Тим не менше, головна мета заходу досягнена - з водоспадів і скельних масивів Карпат ми зібрали і вивезли за пішими туристами понад (!) півтонни сміття. На фото лише одна із поїздок на звалище:

Зображення

А починалось все так. Зранку 22 серпня разом із Сонцем, що вийшло з туману, почали прибувати перші екіпажі. Якась вже дивна традиція склалася - хто їде з дальших місць, той приїжджає вчасніше :) Тому логічно, що Кримський екіпаж був першим. Далі у табір підтягнувся Чернігів а за ним і Запоріжжя. Потім поволі зібрались всі інші. Як і планувалося, перший день минув за знайомствами, розбиванням табору, подарунками зі всіх куточків країни. Дякуючи допомозі ТМ FRESHOFFROAD нам вдалося ізолювати табір від візитів місцевих діячів, у нас було достатньо дров, води і навіть свій кльозет. А ще була гарна погода і прекрасна компанія. І з цим усім ми розпочали маршрут першого дня.

Зображення

Враховуючи недоліки минулого року, ми зробили маршрути менш довгими але більш насиченими. Перший день розпочався з відвідин та наведення порядку в скельному монастирі в Розгірчому. Традиційно в цих краях мости н частіше як один на 20-30 км, тому наша дорога, як завжди, пролягала через ріку.

Зображення

Зображення

Зображення

І ось він таємничий монастир зі слідами перебування малокультурних двоногих істот.

Зображення

Зображення

Далі ми традиційно завітали на промислове джерело мінеральної води

Зображення

Напилися, омилися і далі в дорогу

Зображення

Мушу сказати, що брід цього року був дуже дитячим. Тому я вирішив його трішки ускладнити, і ось, що з того вийшло



Але згодом всіхвитягнулиі ми поїхали далі

Зображення

Зображення

Наступний пункт програми - улюблені Скелі Довбуша

Зображення

Зображення

Зображення

Боротьба зі страхом висоти (під головою цього пана близько 200-метрове провалля

Зображення

Ну і звісно традиційний антицилюлітний фільтр, а саме тунель,

Зображення

який ставав все вужчим

Зображення

і вужчим. Але пройшли практично всі.

Зображення

Цього року вирішили не вертатись дорогою, якою приїхали а поїхати далі на Франківщину. І не пожаліли. Сукіль, Козаківка, Бубнище виявились селами неймовірної краси

Зображення

Звідти через перевал добралися до Кам'янки, традиційно перевірили мертве озеро і водоспад.

Зображення

Зображення

Далі - у табір, нас чекали шашлики і приємний сон після такго маршруту.

Зображення

День другий ми вирішили провести подалі від асфальту. Розпочали його з водоспаду Гуркало.

Зображення

Зображення

Зображення

Продовжили заїздом на Карпатську ГЕС. Відвідали озеро лілій з 50-метровою глибиною, споруди недобудованої дамби

Зображення

Зображення

і вирушили на безім'янний водоспад і саламандрячий ліс.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Непередбаченим але не менш загадковим пунктом програми стала ялинка, на якій ростуть яблука. І скажу, що доволі смачні!

Зображення

Далі знову брід

Зображення

Зображення

Апофеоз броду

Зображення

І вирушаємо до древньоруської фортеці Тустань

Зображення

і потім ми повернулись у табір, і як виявилось, це ще не кінець програми, на всіх чекало шоу - перший в Україні нічний тріал! Фотографій мало, так як тріал був нічним :) Але одне відео з події таки збереглося, це Заїзд Патруля В-Вовка зі Львова:



Користуючись моментом, хочу привітати переможців змагань, а ними виявились:

robosol (Шевроле-Нива, до того ж на АТ-шній гумі) 1 місце, приз - американський хай-ліфт від ТМ FREHOFFROAD
Student (УАЗ 31хх) 2 місце з часому - захищена фара заднього ходу Wesem
3 місце В-Вовк - захищена фара заднього ходу Wesem

Однак без призів не залишились і інші учасники, особливо Tankist та жіночий екіпаж на Ниві. Вони показали особливу мужність, за що їм вручено фірмові кепки та шакли. (Tankist, уточни чи призи доїхали до тебе, я їх залишив в таборі, наступного дня їх забрали, сподіваюся, для тебе).

Ну і кульмінація програми - день третій, штурм перевалу!

Виїхали доволі пізно, згідно традиції заїхали на Крушельницький водоспад, щоби зробити культове омивання перед штурмом. Але погода була досить прохолодною, тому мало хто омився, в результаті перевал підпустив на свій хребет тільки 2 машини.

Зображення

Тим не менше не забули про свою основну місію

Зображення

І поїхали далі. Частина машин відмовилась штурмувати, дехто поламався безнадійно, дехто тільки трішки. Дорогою до перевалу в ефірі одне за одним лунали повідомлення про поломки, зупинки і проблеми.

Ось декілька фото з дороги до перевалу:

Звичайно не без слідів свіжих вирубок на кожному кроці

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

На останню перемичку до перевалу добралися лише 3 машини - два підготовлених УАЗи на сімексах і... одна штатна шнива на АТ-шках, таку машину гори в цьому місці побачили вперше.



Ну і фото переможців, тих, хто зміг покорити перевал Бобікуса у 2013 році. Ними виявились хлопці зі Старого Самбора, вітаємо, знаю, що це було не просто, за цим виїздом заховані роки роботи над машинами.

Зображення

Враховуючи, що більшість машин залишились до перевалу і лише 2 на горі, мною було прийняте рішення повертатись у табір.

Ми змогли лише побачити краєвид з перевалу Бобікуса

Зображення

Та уявну гору Парашку, яка заховалась від нас у хмарі

Зображення

Зворотньою дорогою ми часто зупинялись на пікніки

Зображення

а згодом вирішили таки відвідати форельник, щоправда заїхати туди асфальтом.

Зображення

Хочу похвалити наших жінок, які запропонували не готувати форель в ресторані а привезти у табір і там засмажити. Вона була неперевершена!

Зображення

Загалом цьогорічний перевал був дуже душевним, я давно не мав такої відпустки, хочу подякувати всім за участь і компанію. Ми зробили дуже важливу справу, яку можемо робити лише ми.

Зображення

До зустрічі на Перевалі 2014!
Аватар користувача
TANKist
Повідомлень: 459
З нами з: 13 травня 2013, 22:23
Ім'я: Андрій
Авто: L200

Re: Перевал Бобікуса - 2013

Повідомлення TANKist »

Однак без призів не залишились і інші учасники, особливо Tankist та жіночий екіпаж на Ниві. Вони показали особливу мужність, за що їм вручено фірмові кепки та шакли. (Tankist, уточни чи призи доїхали до тебе, я їх залишив в таборі, наступного дня їх забрали, сподіваюся, для тебе).

Так все передали дякую :D
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: Перевал Бобікуса - 2013

Повідомлення Khimik »

bobikus писав: Поламали багато техніки, З понад 20 машин перевал Бобікуса взяли лише 2...
може варто на наступний раз тріал проводити після взяття перевалу? :lol: :lol: :lol:
Аватар користувача
bobikus
Повідомлень: 272
З нами з: 17 квітня 2011, 11:08
Ім'я: Орест
Авто: 469
Звідки: Київ

Re: Перевал Бобікуса - 2013

Повідомлення bobikus »

Khimik писав:
bobikus писав: Поламали багато техніки, З понад 20 машин перевал Бобікуса взяли лише 2...
може варто на наступний раз тріал проводити після взяття перевалу? :lol: :lol: :lol:
Тоді буде мало машин на тріалі :) Ну якщо без жартів, то тріал любительський, він особливої погоди для техніки не робить.
Аватар користувача
bobikus
Повідомлень: 272
З нами з: 17 квітня 2011, 11:08
Ім'я: Орест
Авто: 469
Звідки: Київ

Re: Перевал Бобікуса - 2013

Повідомлення bobikus »

Про цьогорічний "Перевал" днями написали в газетах. Ось декілька лінків на публікації:

http://zaxid.net/home/showSingleNews.do ... Id=1293189

http://www.gazeta.lviv.ua/photo/2013/09/10/15347

http://portal.lviv.ua/news/2013/09/10/135100.html


Також інші фото, відео і обговорення можна знайти на форумах інших клубів і соцмережах, зокрема:


http://forum.uaz-club.org.ua/viewtopic. ... &start=195

http://www.4x4.cn.ua/showthread.php?t=1672

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001620932430

http://www.krym4x4.com/forum/viewtopic. ... 2&start=45


До зустрічі на Перевалі - 2014!
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Перевал Бобікуса - 2013

Повідомлення автобат »

Робота не ваша? :D
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: Перевал Бобікуса - 2013

Повідомлення Khimik »

Шось цего року якась пошесть на УАЗіки...
Аватар користувача
bobikus
Повідомлень: 272
З нами з: 17 квітня 2011, 11:08
Ім'я: Орест
Авто: 469
Звідки: Київ

Re: Перевал Бобікуса - 2013

Повідомлення bobikus »

автобат писав:Робота не ваша? :D
Наша :) В перший день "перевалу" хлопаки на гриби так собі катнулися. Богу дякувати, все минулося, залізо поправиться.
RB
Повідомлень: 3
З нами з: 24 вересня 2012, 18:32
Ім'я: Ярослав
Авто: Ходжу пішки

Re: Перевал Бобікуса - 2013

Повідомлення RB »

Хотів би подякувати за проведену екоакцію. Але є одне але, нажаль зазвичай смітять біля відомих місць не пішохідні туристи, а власне ті туристи, які приїхали на екскурсію на автобусах (але й серед пішоходів бувають уроди) Ось трохи наших акцій http://trekerua.blogspot.com/2013/10/06102013_6.html http://sxublenuy.livejournal.com/78422.html (тут і джиперів вистачало і навіть був Ромко)
Ваш пішохідний друг)
Аватар користувача
sp_grind
Повідомлень: 289
З нами з: 24 грудня 2012, 01:52
Ім'я: Саша
Авто: лисапед, LR Discovery 2 td5 1999(sold), LR Discovery 1993(теперь у robosol'a)
Звідки: Львов, Варшава
Контактна інформація:

Re: Перевал Бобікуса - 2013

Повідомлення sp_grind »

Про организацию подобных акций стоит сообщать заранее, у нас на форуме в отдельной теме. Я уверен, что найдутся люди, которые всегда буду рады помочь. Я буду среди них.
Аватар користувача
bobikus
Повідомлень: 272
З нами з: 17 квітня 2011, 11:08
Ім'я: Орест
Авто: 469
Звідки: Київ

Re: Перевал Бобікуса - 2013

Повідомлення bobikus »

RB писав:Хотів би подякувати за проведену екоакцію. Але є одне але, нажаль зазвичай смітять біля відомих місць не пішохідні туристи, а власне ті туристи, які приїхали на екскурсію на автобусах (але й серед пішоходів бувають уроди) Ось трохи наших акцій http://trekerua.blogspot.com/2013/10/06102013_6.html http://sxublenuy.livejournal.com/78422.html (тут і джиперів вистачало і навіть був Ромко)
Ваш пішохідний друг)
Дякую і Вам. Приємно бачити, що ми не одні. Думаю, якось побачимось. Не в містах так в горах.
Зміючка
Повідомлень: 50
З нами з: 26 вересня 2012, 12:36
Ім'я: Наталя
Авто: УАЗ Патріот

Re: Перевал Бобікуса - 2013

Повідомлення Зміючка »

Орест, а цього року плануєшь цей захід? А то деякі товариші вже манатки збирають)))))
Відповісти