Альтернативні способи фіксації взяття КП

Аватар користувача
yoox
Повідомлень: 51
З нами з: 09 лютого 2007, 13:18
Ім'я: Юля
Авто: Suzuki Vitara та ін.
Звідки: Львів -> Мюнхен

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення yoox »

Volodymyr писав:Ще з проблем - "умельци" яки не зможуть нормально вибити позначку, тобто там щось "дриснуть" і буде якась царапка. Колись так з компостером облажавсяі позбувся 1 місця. Але в цілому якби не гроші і рагулі яки все пиз...ть то ідея супер.Головне перевірена і працююча.
Мені подобаються штампики-печатки з буквами замість дироколів. Бо так на місці видно, читабельна буква чи потрібно поправити. Із недоліків - після змагань суддями доводиться штампики збирати (зате на деревах фарба не залишається), можуть покрасти, штампики потрапляють під колеса машин і ламаються. Я так колись вночі з глини штампик викопувала і слиною мочила, щоб поставити. :? UPD Але я тут подумала - якщо в Польщі не покрали, то може в нас теж не будуть? :lol: :lol: Може, маслом машинним замазати.

В Румунії в учасників збирали треки (з планшета, смартфона, гарміна) і порівнювали зі "зразком". Там була лінійка по роудбуку, але думаю, можна цю ідею і до КЛ пристосувати. Недоліки - треки губилися, судді вміли читати треки в одних форматах і не вміли в інших, потрібно було за ними ходити і перепитувати, чи все в порядку.

Білоруси (на Дригві, чи що?) пломбували на машинах гарміни, точка зараховувалася, якщо машина потрапляла в коридор н-метрів навколо гпс-координат точки. Недоліки: організатори зекономили на тросиках і ті перетиралися (зірвана пломба = незарах одного дня), деякі гарміни були настроєні так, що пищали при потраплянні в коридор, іншим учасникам доводилося намотувати круги і втрачати час (це ще добре, що було сухо, бо круги бо білоруських болотах - не для слабких духом). А ще треки губилися по дорозі від судді, котрий відрізав гарміни до судді, котрий перевіряв треки.

На Мерліні рахували доторк до дерева з номером - і не було ніяких фотоконкурсів, тількихардкор тільки спорт. І там було шалено цікаво (це вже не про фотофіксацію, а загалом), бо точки спільні для всіх категорій, з різною вагою балів, по складності, при цьому залік у кожній категорії свій. Вистачає дурі, щоб на машині ТР1 брати точку ТР3? Будь ласка! Почуваєш себе сьогодні ралістом? Ганяй по дорогах і збирай точки по одному балу! Щось мене понесло ))) Давно не була в болоті, видно.
Востаннє редагувалось 21 березня 2016, 19:14 користувачем yoox, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
yoox
Повідомлень: 51
З нами з: 09 лютого 2007, 13:18
Ім'я: Юля
Авто: Suzuki Vitara та ін.
Звідки: Львів -> Мюнхен

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення yoox »

Мені подобається такий напрямок дискусії, тому продовжу:
climber писав:мене особисто не влаштовує робота з фотоапаратом а не телефоном.
Чим конкретно робота з фотоапаратом відрізняється від телефону?
climber писав:а суддів певно тяганина з картками.
Які саме моменти/фактори тієї тяганини?
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення climber »

відповім шановній Юлії:
фотоапарат не має gps навігатора, тому є додатковим пристроєм який треба зарядити і носити з собою. на відмінумвід смартфона. Чому б тоді не дати людям можливість автоматично злити фото з телефона по прибутті на старт. Це б коштувало пару гривень.

про тяганину з картками. треба витягнуни картку, написати своє гасло на ній фломастером, щоб потім її знайти , а інакше суддя мусить втикати її почергово і дивитися на фотки що б визначити кому віддати
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення robosol »

не забувайте що на sd-card окрім фото ще дофіга різних файлів і папок, да і у папці з фото буде фотографій окрім тих що треба валом. більше того, далеко не завжди фотки пишуться на карточку, по замовчуванню в память телефона. вот і вийде що екіпаж що фінішував приїде і скаже, да в нас все на телефоні, чого не приймаєте... і вот судді мають пів години возитися з тим телефоном щоб видобути фотки на великий екран щоб перевірити чи не було у фіксації і чи точка взята. а таких телефонів три десятка, і всі різні, і кожен зі своїм пріколом...
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення climber »

Андрію, коли мова про телефон, то ясно що є софт який при прибутті сам засинхронить все що нафоткано за сьогодні по wifi. І такий софт не треба писати, все вже є. І судді працюватимуть не з картками, чи телефонами, а з папками на свому компі.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення Volodymyr »

І махаються з "чого не синхронити по віфі". Знамо, літали. Це як з треками в білорусів. Потипу все мало бути, а на практиці пішли ньюанси. А картки давнопідрисуються.


А що за софт то що бе нету синхронить по віфі на кастомний сервер любий смартфон?
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення climber »

Volodymyr писав: А що за софт то що бе нету синхронить по віфі на кастомний сервер любий смартфон?
наприклад dropbox, але їх є багато. можу ввечері провести дослід вдома.
а нюанси завжди супроводжують нововведення, питання щоб переваги переважили їх. пардон за каламбур.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення Volodymyr »

Ще ньюанс. Усім це налаштувати на смартфонах. Також налаштувати ві-фі. І люди без смартфонів. Можна звісно і 2 шляхами приймати.

Це для повноти часових затрат.

Хоча ідея що б фото самі з'являлисьна сервері дуде і дуже позитивна.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення climber »

давайте спробуєм не вбиваючи робоче старе зробити нове як опцію. проведу експеримент.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення Volodymyr »

Давай. Для чистоти експерименту треба треба точку, ноут і смартфон і все це без інтернету. А блін. Органм треба купити ще ві-фі роутер тепер :) ну благо воно не дороге.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення myshketer »

А нойтбук разве не может служить точкой доступа? Интернет ведь не нужен, только локальная сеть...
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення Volodymyr »

myshketer писав:А нойтбук разве не может служить точкой доступа? Интернет ведь не нужен, только локальная сеть...
Радіус покриття маловатий. Або тоді всі товпляться біля ноута. Але проблема на в мережі. Проблема в тій всі зв'язці і софті.
Як на мене питання номер один - сервер + аплікуха. Про готові для езернета з кастомним сервером я не чув.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення Katonych »

Там еще ограничение по количеству дивайсов будет. На УТ была проблема, когда точки раздавали по wifi
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення Volodymyr »

Katonych писав:Там еще ограничение по количеству дивайсов будет. На УТ была проблема, когда точки раздавали по wifi
Ех, нам би ту проблему :)
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення Katonych »

Там складнощі починаються вже з штук 30-ти клієнтів. А то не так й багато.
Главная дорога та, по которой едет танк
Відповісти