Альтернативні способи фіксації взяття КП

Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення climber »

та от думаю почитати що в американських москалів робиться в тому плані....

вже колись думали :( - технології рухаються вперед....
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення Volodymyr »

В москалів те саме що в нас. Точніше, навпаки. Це від них прийшли правила фотофіксації. А в США враховуючи простори там лінійні перегони.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення max »

Позначки на деревах мож робити зі стрічок з органіки яка за короткий час (паро місяців) зігниє і стане лісом (головне шоб їх не поїли корови чи зайці).

Реєстрацію кп мож робити нашою прогою для смарфона, яка буде сканувати баркод надрукований на позначці і реєструвати взяття КП. Здалека баркод не зіскануєш. Щоб його не фоткали на фотік і потім не перескановували зфоткане зображення - мож ще додати валідацію по координатам і компасу.
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення max »

Також в машину можна ставили відіореєстратор, який при наближенні (30м) до КП починає писати відіо і при віддалені - перестає.
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення climber »

max писав:Позначки на деревах мож робити зі стрічок з органіки яка за короткий час (паро місяців) зігниє і стане лісом (головне шоб їх не поїли корови чи зайці).

Реєстрацію кп мож робити нашою прогою для смарфона, яка буде сканувати баркод надрукований на позначці і реєструвати взяття КП. Здалека баркод не зіскануєш. Щоб його не фоткали на фотік і потім не перескановували зфоткане зображення - мож ще додати валідацію по координатам і компасу.
саме це я і думав, таких програм купа написана і вами і нами, чи в відкритому коді. але думаю що важливо мати відео як то сканується, щоб бачити з чого зіскановано.
о ти вже написав про відео.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення Volodymyr »

Стрічка з органіки це де почитати почитати, купити?
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення max »

Це з грубшого паперу, типу картону. Оце наштовхує на цю ідею.
Аватар користувача
krust
Повідомлень: 548
З нами з: 24 жовтня 2013, 21:13
Ім'я: Павлік
Авто: Deep 4WD , SUBARU Legacy
Контактна інформація:

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення krust »

Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення robosol »

те що папір перегниє то понятно, але це трохи що не те. нам треба кіперку, яскраву. яка з часом ( в близькому майбутньому ) перегниє. є такі готові рішення?
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення max »

Тре покопати, так само знаю як і ти. Но ідея є.
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення max »

Ще трохи статистики про продажі компактних камер та смартфонів.

Зображення

Це до того - що можливо не сьогодні, але вже точно завтра сматфон може сприйматись більш серйозно як засіб для фіксації КП. І зараз про це говорити якраз час, щоб завтра вже мати рішення.
Аватар користувача
climber
Повідомлень: 479
З нами з: 18 серпня 2013, 06:50
Ім'я: Andy Bosyi
Авто: Hilux 2.5D
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення climber »

мені це особисто цікаво з позиції штучного інтелекту і data science - смартфон учасника розпізнає картинку, що була сфоткана оргом.
...зроблю досліди - поділюся.
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення max »

га? :shock:
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення Volodymyr »

max писав:Це до того - що можливо не сьогодні, але вже точно завтра сматфон може сприйматись більш серйозно як засіб для фіксації КП. І зараз про це говорити якраз час, щоб завтра вже мати рішення.
А з чого ти вирішив що смартфони заборонені для фотознімки КП через якість? Суть в тому що треба зняти з нього картку пам'яті (привіт іфон) і здати. а ще на ній окрім фото неповинно нічого бути (привіт андроїд). Звісно є геморний шлях підключення телефону по шнурку чи віфі і переливання. Але ніхто не буде опрацьовувати ваш смартфон тоді коли ви його здали. Є поняття якоїсь черги і т.п. Здав флешку - отримав флешку. Був на етапі ЧУ в зазеркальє. Так там флешка здається прямо на фініші, в конверт і запечатується. І в іншому вигляді аніж опечатаний конверт (ще й конверти спеціально замовлять, хоча вони і копійки коштують) воно на обробку в штаб поступити не може. Майстрів фотошопа я вже бачив. Просто майсти фігові. А є хороші. І ніхто не хоче розбиратись в тому оригінал чи ні. Приїхав на фініш - здав картку пам'яті з фотками і тільки фотками КП.

Це не має відношення до того якщо буде фотографувати спеціальна програма. Хоча питання як і коли зливати то з смартфона доволі відкрите. Пробуйте прораховувати увесь технопроцес, а не тільки момент фіксації.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Альтернативні способи фіксації взяття КП

Повідомлення max »

Мова не зовсім про фотофіксацію. Смартфон має не тільки камеру (жпс, компас, камеру, теоретично мож підключати інші пристрої (NFC, RFID рідери)). Якщо мати свій софт який (по якісь комбінації даних з датчиків смартфона) міг би фіксувати взяття КП - то цей софт міг би і забезпечувати злиття інфи про взяті КП на фініші. Ще легше і можливо захищеніше ніж фотошоплені карточки з фотками. Також як бонус якщо є покриття можна б було онлайн слідкувати за екіпажами, бачити їх прогрес проходження траси, позиції і тд.

Є приклад з парапланеристами. В них теж є точки, але на небі, там дерев нема, то їх проходження фіксується по треку ЖПС і там навіть є софт шо дозволяє це все моніторити онлайн. Дуже цікаво доречі слідквати онлайн на гугл ерс за їх двіжухою під час змагань. Ясно що в них нема такої точності як "рука-рука", но ми можем подумати як то підігнати під наші потреби.

Ясно що триндіти - то не робити. І не факт що ідеї тут хтось втілить. Но це форум ... мож і потриндіти. Раптом цей брейншторм колись пригодиться, або в щось переросте.
Відповісти