Мы помним, мы гордимся!!!!!!

Вітання усіх з усім
Kolesnikov
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 81
З нами з: 14 листопада 2009, 23:51
Ім'я: Владимир
Авто: Уаз 469Б
Звідки: Львов, Зимние Воды

Мы помним, мы гордимся!!!!!!

Повідомлення Kolesnikov »

Всех с великим праздником Победы!!!! Мира, согласия и чистого неба. Ура!!!!!
Аватар користувача
Alex_L
Повідомлень: 607
З нами з: 17 червня 2008, 21:31
Ім'я: Олександр
Авто: Колись був ARO 10.4, Daihatsu ROCKY F75 2.8TD, BMW 315 E21
Звідки: Львів

Re: Мы помним, мы гордимся!!!!!!

Повідомлення Alex_L »

C Днём Победы!
Аватар користувача
іллі4
Повідомлень: 867
З нами з: 02 лютого 2009, 10:00
Ім'я: Іллі4
Авто: Fiat diablo 1,9 mjtd maxi
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Мы помним, мы гордимся!!!!!!

Повідомлення іллі4 »

с Праздником!
active-style.com.ua
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Мы помним, мы гордимся!!!!!!

Повідомлення s.pal »

Ура!!! С праздником Великой Победы!!!!!
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Мы помним, мы гордимся!!!!!!

Повідомлення pilgrim »

Пусть земля будет пухом всем жертвам нацизма и коммунизма.
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Мы помним, мы гордимся!!!!!!

Повідомлення robosol »

C Днём Победы!
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Мы помним, мы гордимся!!!!!!

Повідомлення автобат »

В кого діди чи інші родичи воювали з фашістами, цікаво пошукати їх на цьому сайті. Я знайшов свого діда і дядька. Цікаво написано, що автомобіль діда проїхав 30 000км без середнього ремонту, поломок і аварій. Пишаюсь своїм дідом. А дядька був сильно контужений на фронті,а я цього і не знав. http://podvignaroda.ru/
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Мы помним, мы гордимся!!!!!!

Повідомлення max »

Пару фактів: Мої діди, баби були ще молоді. Одного діда вивезли в німеччину, там і працював в бавора, ставились до нього там добре, повернувся, все ок, переїхав з сімєю у Львів (простіше було заникатись ніж в селі), німці потім платили дпомогу. Їх купу братів і сестер вивезли (кого - куди). Зараз в мене десятки троюрідних по всьому світу, яких я незнаю і напевно вже ніколи з ними не познайомлюсь. Бабця так поїхала до сестри у Францію. Там трохи була, їздила до діда в Німеччину, хотіла його звідти привезти. Потім повертала додому, (вибачте) москалі її за знання іноземних мов без особливих причин завербували в шпіони і відіслали в табори. Їй просто повезло через чималий час звідти вернутись з добряче поламаним здоровлям. В іншого діда в селі на подвірї жили німці, жили мирно, міняли мід і пайки на яйця, молоко. Діда підвозили часом фірою, а він тим часом тиряв і скидав патрони і гранати в пшеницю і ввечері забирав і віддавав партизанам. Раз в німця свиснув пістоля, його за це мало не застрілили, але обійшлось. Було там ше багато веселих історій (раз підстрілили з рогатки німецького коня, поки його німець чесав в стодолі ..., раз помогли німцю пірнути у вигрібну яму ...). Потім пішли німці, прийшли "москалі", почалася якась фігня, всі ховались, тікали городами - же би їх не відправили в сибір, когось зловили, когось ні, партизанів постріляли, а хто не хотів їх здавати - теж не минули. Правда німці євреїв стріляли жостоко, ставили дошку над ямою, їх голих ставили на дошці і стріляли, кого вбили, хто сам впав, так і закопували, потім падав дощ, з пагорба текли кроваві ріки. Бабця після того як побачила як москалі стріляли партизанів, заповіла собі не танцювати до кінця життя і так воно і є. Десь там поміж тим і голод був.

Вибачте за каламбур. Одним словом війна то нездорова фігня. Нема тут свята, солідарний з pilgrim-ом:
Пусть земля будет пухом всем жертвам нацизма и коммунизма.
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Мы помним, мы гордимся!!!!!!

Повідомлення pilgrim »

автобат писав:http://podvignaroda.ru/
Круть, нашел своих обоих дедов.
Еще посоветовали классный сайт:
http://www.obd-memorial.ru/
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Мы помним, мы гордимся!!!!!!

Повідомлення s.pal »

Свято є в перемозі над Фашизмом.
А прості "москалі" страждали від комунарів ще з 17го року, а тут народ з 39го.
Та і воювали звичайні "москалі" на рівні з молдаванами, грузінами, євреями, українцями, армянами, білорусами...........так само героїчно, і били фашистів щоб ми були щасливі і жили в мирі.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Мы помним, мы гордимся!!!!!!

Повідомлення автобат »

Макс, я написав повідомлення, але витер, щов не получилось сварки. Можем посперечатись про вивчення агліцької мови устно і вияснити, чим вона співучіше нашої української і чим смачніший німецький шоколад від світочівського...
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Мы помним, мы гордимся!!!!!!

Повідомлення max »

Можем поспілкуватись усно (це поважаю більше ніж інтернет). Сперечатись нема змісту. Я розумію всіх і немаю нічо проти нікого (ну в розумних межах ясно). Писав я це не для дискусій, а просто як факт - частину особистої історії. Можете написати шось про своїх предків в той час, буде цікаво прочитати.
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Мы помним, мы гордимся!!!!!!

Повідомлення myshketer »

Отношение к противоборствующим силам всегда зависит от того, по какую Вы сторону баррикад. Я рад, что сегодня мы все вместе, и нас разделяет только расстояние. Желаю мира вам, друзья! Помянем павших и посочувствуем тем, кого коснулась ВОЙНА.
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: Мы помним, мы гордимся!!!!!!

Повідомлення tad100 »

s.pal писав:Свято є в перемозі над Фашизмом.
А прості "москалі" страждали від комунарів ще з 17го року, а тут народ з 39го.
Та і воювали звичайні "москалі" на рівні з молдаванами, грузінами, євреями, українцями, армянами, білорусами...........так само героїчно, і били фашистів щоб ми були щасливі і жили в мирі.
Саша, прежде всего в войне победило коммунистическое государство, этот шок, не в состоянии переварить никто. Слава богу мы живем при демократии. И можем делить людей на грузин, молдаван и поляков. Верной дорогой . . .
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: Мы помним, мы гордимся!!!!!!

Повідомлення tad100 »

max писав:Пару фактів: Мої діди, баби були ще молоді. Одного діда вивезли в німеччину, там і працював в бавора, ставились до нього там добре, повернувся, все ок, переїхав з сімєю у Львів (простіше було заникатись ніж в селі), німці потім платили дпомогу. Їх купу братів і сестер вивезли (кого - куди). Зараз в мене десятки троюрідних по всьому світу, яких я незнаю і напевно вже ніколи з ними не познайомлюсь. Бабця так поїхала до сестри у Францію. Там трохи була, їздила до діда в Німеччину, хотіла його звідти привезти. Потім повертала додому, (вибачте) москалі її за знання іноземних мов без особливих причин завербували в шпіони і відіслали в табори. Їй просто повезло через чималий час звідти вернутись з добряче поламаним здоровлям. В іншого діда в селі на подвірї жили німці, жили мирно, міняли мід і пайки на яйця, молоко. Діда підвозили часом фірою, а він тим часом тиряв і скидав патрони і гранати в пшеницю і ввечері забирав і віддавав партизанам. Раз в німця свиснув пістоля, його за це мало не застрілили, але обійшлось. Було там ше багато веселих історій (раз підстрілили з рогатки німецького коня, поки його німець чесав в стодолі ..., раз помогли німцю пірнути у вигрібну яму ...). Потім пішли німці, прийшли "москалі", почалася якась фігня, всі ховались, тікали городами - же би їх не відправили в сибір, когось зловили, когось ні, партизанів постріляли, а хто не хотів їх здавати - теж не минули. Правда німці євреїв стріляли жостоко, ставили дошку над ямою, їх голих ставили на дошці і стріляли, кого вбили, хто сам впав, так і закопували, потім падав дощ, з пагорба текли кроваві ріки. Бабця після того як побачила як москалі стріляли партизанів, заповіла собі не танцювати до кінця життя і так воно і є. Десь там поміж тим і голод був.

Вибачте за каламбур. Одним словом війна то нездорова фігня. Нема тут свята, солідарний з pilgrim-ом:
Пусть земля будет пухом всем жертвам нацизма и коммунизма.
Макс, дякую, дуже хороша згадка. Як, э можливість, попитай ще старих. Я своїх дідів не бачив.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Відповісти