фари

СТО, майстерні, майстри, автозлами — гарні і погані відгуки, контакти, пошук
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: фари

Повідомлення Alex67 »

Якщо трохи спростити -
Є дальнє світло - тонкий пучок що світить далеко і високо, але це значить що пучок вузький і збоку видно не дуже, тільки спереду.
Ближнє світло - обмежене зверху, щоб не сліпити. Тому не так далеко світить.
Робоче світло ближнього поля - світить 180 градусів в усі сторони - дуже добре освітлює поруч із джерелом.
Робоче світло дальнього поля - пучок обмежено знизу, для уникнення засвітки капота/чогось аналогічного, тому більше світла дає далі від джерела. У правильному відбивачі світло лампи не екранується, як при застосуванні "спойлерів" (від англійського spoil - псувати), а фокусується.
До речі ціна на Везем який ти показував не така вже і приваблива, в районі 200 грн вже доступні Hella Ultra beam FF. Перед тим як купувати подивися і таку альтернативу.
Що таке головне світло - не знаю, але із задоволенням дізнаюся якщо ти уточниш.
Олексій
Аватар користувача
khoma
Повідомлень: 357
З нами з: 19 лютого 2007, 11:48
Ім'я: Ростислав
Авто: Mitsubishi L200 2,5TDI "Elvira"
Контактна інформація:

Re: фари

Повідомлення khoma »

Ок, спробую розібратись з тими дальніми полями. :)
Ціна на Геллу втричі більша (з того, що я знайшов).
Головне світло, це, наскільки мені відомо, штатні фари, або їх альтернатива. От навіть на сайті Васему є розділ "головне світло".
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: фари

Повідомлення Alex67 »

Скажи які моделі по Hella цікавлять я уточню ціну, я теж думав собі докупити до люстри. Я планував Ultra Beam FF long range - 4 шт і Close range - 2 шт. От чого не можу зрозуміти так це чи можна в звичайну Hella вставити ксенон - чи збережеться формування пучка. А ксенонова Hella дійсно несамовито дорога, знести її гілкою було б якось кисло :-)
Олексій
Відповісти