фари

СТО, майстерні, майстри, автозлами — гарні і погані відгуки, контакти, пошук
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: фари

Повідомлення Katonych »

А мене вдусила національна тваринка і я поставив на даху в кітайський аналог хели ультра бім фф -- кітайский ксенон. Разом мені коштувало десь так 100$ за пару, але світла дає стільки, що звичайні фари на тому фоні непомітно.

апд. а, прочитав що Алекс писав про споживання і освітленість. Так і є.
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
POKEMON:)
Повідомлень: 420
З нами з: 25 грудня 2009, 20:40
Ім'я: РОМАН
Авто: TLC80 4.2td MP1 2.5td AK74 7.62 39
Звідки: LVIV

Re: фари

Повідомлення POKEMON:) »

POKEMON:) писав:"ТАНКОВІ"...а ще з ксеноном...просто БОМБА!!!!!!!!!
А я казав!!! :D .....на різних форумах народ про світло пише....взагальному виходить так...що ксенон ставлять в пристойну оптику...і виходить бюджетний варіант класного світла!!! а LED ще кращий варіант но дорожчий і некожному по кишені!!!
ТОВЩИНА ГАМАНЦЯ І ПОСАДА НЕ ВПЛИВАЄ НА ТРАЄКТОРІЮ КУЛІ (с)
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: фари

Повідомлення Denon »

Alex67 писав:
Denon писав:
Толстяк писав: світло буде відбиватися віл капота і сліпити.
Я теж мав засвітку капота, але посунув фари трохи назад і її не стало. А щодо гілок - слушно... будем чекати на фото з місця події...
Для даного виробу розташування оптимальне, ти посував назад фари у яких був чітко сформований світловий пучок.
Не в пучку справа - панорамні фари пучка не дають - вони дають розсіяне світло - велику пляму, просто при посуванні люстри назад капот опиняється в зоні тіні від даху над лобовим шклом і його засвітки просто бути не може

To Katonych
А як називається китайський аналог Хелли?
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
Bravo
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 708
З нами з: 01 листопада 2002, 17:00
Звідки: Ukraine , Lviv
Контактна інформація:

Re: фари

Повідомлення Bravo »

Alex67 писав: ... По-друге, спектр світлодіодів при однаковому світловому потоці має забезпечити кращу суб'єктивну видимість. Це факт, але як перевести це у вимірювані величини поки ніхто не знає - не можуть встановити нормативів освітленості...
Це залежить від типу діодів і від їх колірної температури.
Світлодіоди, що світять в холодному спектрі (6000-7000К) навпаки набагато гірше дають суб'єктивну видимість навіть при потужніших люменах.
Кращу картину дають "денні" діоди (5000К), а ще кращу "теплі" (4000К)

4000К можна вважати оптимальною колірною температурою світла для сприйняття людським оком, оскільки це відповідає ранковим сонячним променям.

Подальше утеплення, наприклад до 3000К (галогенки та нить накалювання) вже знову погіршує суб'єктивну видимість.
Если вам все равно, где вы находитесь, значит вы не заблудились ...
Аватар користувача
umka
Повідомлень: 1186
З нами з: 20 липня 2005, 16:44
Ім'я: Дмитрий Карчевский
Авто: Луноход GV12.
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: фари

Повідомлення umka »

Bravo писав: а ще кращу "теплі" (4000К)
+1
Неважно, сколько раз ты падал, важно, сколько раз поднимался.
http://4x4.lviv.ua/
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: фари

Повідомлення Alex67 »

Bravo писав: Світлодіоди, що світять в холодному спектрі (6000-7000К) навпаки набагато гірше дають суб'єктивну видимість навіть при потужніших люменах.

Подальше утеплення, наприклад до 3000К (галогенки та нить накалювання) вже знову погіршує суб'єктивну видимість.
Дослідження не наших учених дають трохи складнішу картину :-) Холодне світло погано сприймається за поганих погодніх умов - мряка, туман дуже розсіюють синє світло, і значно менше жовте. Тому часом протитуманки роблять жовтими. А от сприйняття освітленого об'єкта оптимальне при сонячному освітленні - 6500К, до речі. Багато спеціалістів вважають 4000К розумним компромісом - невелике спотворення сприйняття і не надто велике розсіяння на тумані.
Востаннє редагувалось 24 червня 2012, 13:28 користувачем Alex67, всього редагувалось 1 раз.
Олексій
Аватар користувача
Bravo
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 708
З нами з: 01 листопада 2002, 17:00
Звідки: Ukraine , Lviv
Контактна інформація:

Re: фари

Повідомлення Bravo »

Не знаю - звідки родом зі "не наші вчені", напевно з Бангладешу або Гондурасу. Бо цифри вони геть поплутали :lol:
6500К не є сонячним світлом.

Офіційна температура сонячного світла 4000К. Наблюдається на "сході" тьа "заході" сонця.
Вдень ця температура "охоложується" за рахунок змішування з "небом", і получається середня 5000-5500К, що є прийнятим стандартом "денного сонечного світла".
6500К це температура "хмарного неба" коли взагалі немає прямих сонячних променів. Також це температура газорарядних ламп старого зразку, котрі помилково називають лампами денного свтіла.

Ці цифри стосуються середньої полоси.
На півночі інші умови, там менший процент сонечниз променів і більший процент т.з. "неба". Денне світло півночі "холодніше".
Если вам все равно, где вы находитесь, значит вы не заблудились ...
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: фари

Повідомлення max »

Katonych писав:кітайський аналог хели ультра бім фф -- кітайский ксенон. Разом мені коштувало десь так 100$ за пару
http://www.elauto.com.ua/shop/product/h ... ong-range/ Це китайський аналог чи воно так само коштує як китайський аналог? Якшо так - чому ставити китайський аналог за ті самі гроші?
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: фари

Повідомлення Katonych »

Я брав візуально такi десь по 10-12$, це троха дешевше ніж хела.
100$ це дві фари, плюс ксенон, плюс пересилка
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: фари

Повідомлення Denon »

Толстяк писав:На вихідні знову поїду на Драгобрат і візьму фотік.
Генадій, а як там поживає супер класне діодне світло? Нема нових фоток без світла, відбитого від снігу? Цікаво як воно виглядає у лісі з місця водія у літню ніч? ;)
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
Толстяк
Повідомлень: 1087
З нами з: 01 липня 2007, 11:18
Ім'я: Геннадий
Авто: Nissan, KTM
Звідки: Карпати, Рахів
Контактна інформація:

Re: фари

Повідомлення Толстяк »

На жаль таких знімків нема. Та якби й були, вони не передадуть того ефекту. Дорога річ, але я дуже задоволений, бо не треба витріщати очі, видно все прекрасно.
067 З12 4З З6
Аватар користувача
khoma
Повідомлень: 357
З нами з: 19 лютого 2007, 11:48
Ім'я: Ростислав
Авто: Mitsubishi L200 2,5TDI "Elvira"
Контактна інформація:

Re: фари

Повідомлення khoma »

Хочу на люстру брати отакі робочі фари "Весем" (4 шт) і 2 як заднє світло. Що скажете?
Зображення

http://www.wesem.com.ua/shop/category/p ... r6-ff.html
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: фари

Повідомлення ярко »

на вигляд -нормальні,Весем непогано робить,і ціна приємлима,як для бюджетних.але туди не запхаєш лампу більшу 55 Watt.прочитай інструкцію.а в квадратні-не написано. ;)в мене стоять квадратні,але трохи світла мало.
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: фари

Повідомлення Alex67 »

khoma писав:Хочу на люстру брати отакі робочі фари "Весем" (4 шт) і 2 як заднє світло. Що скажете?
Зображення

http://www.wesem.com.ua/shop/category/p ... r6-ff.html
Зображення

На місцях 3, 4 буде нормально, для 1,2 можуть бути питання із засвіткою капота. На 1, 2 можна ставити лише робоче світло дальнього поля, а якщо не специфіковано то це швидше робоче світло ближнього поля.
Олексій
Аватар користувача
khoma
Повідомлень: 357
З нами з: 19 лютого 2007, 11:48
Ім'я: Ростислав
Авто: Mitsubishi L200 2,5TDI "Elvira"
Контактна інформація:

Re: фари

Повідомлення khoma »

Засвітки не буде, оскільки фари ставлю он на задній край тої бляшки тіпа "спойлєр". Щось не зовсім зрозумів поняття "робоче світло дальнього поля". Або дальнє, або робоче, або головне, наскільки я поінформований.
Відповісти