фари

СТО, майстерні, майстри, автозлами — гарні і погані відгуки, контакти, пошук
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: фари

Повідомлення Denon »

tad100 писав:Дивно! Така класна тема і так мало відповідей? Круглі не по феншую! Шукаю трикутні. І взагалі фари - ворог молодих.
А отакі не підійдуть? :)
http://www.ebay.com/itm/LED-LIGHT-BAR-L ... 5ae35789ad
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: фари

Повідомлення Denon »

Мене чого діодні зацікавили - тому що мало енергії споживають. Я би їх назад поставив, бо доводиться їх використовувати не тільки як ліхтарі заднього ходу, а ше для освітлення табору коли треба в темноті розбити намет і т.д. (АМ підтвердить ;) ). Другого акума немає, а не хочеться двигуном довго мотиляти і вихлопними газами дихати.
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
POKEMON:)
Повідомлень: 420
З нами з: 25 грудня 2009, 20:40
Ім'я: РОМАН
Авто: TLC80 4.2td MP1 2.5td AK74 7.62 39
Звідки: LVIV

Re: фари

Повідомлення POKEMON:) »

"ТАНКОВІ"...а ще з ксеноном...просто БОМБА!!!!!!!!!
ТОВЩИНА ГАМАНЦЯ І ПОСАДА НЕ ВПЛИВАЄ НА ТРАЄКТОРІЮ КУЛІ (с)
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: фари

Повідомлення tad100 »

POKEMON:) писав:"ТАНКОВІ"...а ще з ксеноном...просто БОМБА!!!!!!!!!
а на світлодіодах, ще не робили?
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Микола STARyy
Повідомлень: 412
З нами з: 30 липня 2009, 22:43
Ім'я: Микола Васильович
Авто: UAZ31512 "Бабай" ВАЗ 21213"Медведик"
Звідки: Файне місто О67 2б 2б 2О7

Re: фари

Повідомлення Микола STARyy »

Я на цих параметрах не розуміюся, на лстру взяв собі вживані з маніпулятора. (Виміняв з потрісканими корпусам на якісь китайські).Лампи поміняв на 12в. Світять гарно, рівномірно, захоплють велику площу.
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: фари

Повідомлення Alex67 »

Denon писав:
tad100 писав:Дивно! Така класна тема і так мало відповідей? Круглі не по феншую! Шукаю трикутні. І взагалі фари - ворог молодих.
А отакі не підійдуть? :)
http://www.ebay.com/itm/LED-LIGHT-BAR-L ... 5ae35789ad
Тут чітко написано - потужність 72Вт
А у двох ксенонок 35Вт, що суб'єктивно мають світловий потік кожна по 5000Лм, потужність та сама.
У гарного світлодіодного виробу такої потужності світловий потік має становити 12000Лм. Але такий виріб за 200$ не продається, у водозахищеному варіанті - 1000$ Час життя 68 років? Це аргумент для садового світильника, який усе життя працює за цегляним парканом у тепличних умовах. Фара у автоспорті, хай і любительському, може отримати "по писку" значно швидше. І є ще велика проблема форми світлової плями. Яку світлодіодами ще не дуже навчилися робити. Те що твій світловий потік освітить небо або твій капот може мало потішити, навпаки зашкодити.
Рахуємо - 72Вт це струм 6А на акумуляторі. З одним акумулятором я б такі експерименти не ставив :-) Година - нормально, а от пару годин можуть стати фатальними. Я для освітлення табору користуюся окремим ліхтарем, на 300Лм. І у кожного звичайно є налобний - на 70-150 Лм, щоб освітлювати те із чим працюєш.
Олексій
Аватар користувача
POKEMON:)
Повідомлень: 420
З нами з: 25 грудня 2009, 20:40
Ім'я: РОМАН
Авто: TLC80 4.2td MP1 2.5td AK74 7.62 39
Звідки: LVIV

Re: фари

Повідомлення POKEMON:) »

я шота не доганяю :shock: ...розмова про шо...світло для машини...чи ...для табору...чи просто світити кудись... :D

для машини( котра їздить не просто так для понтів з купую лямпочок по кругу) ...поставте 2-ва генератора...додатковий акум...і не трте голову ламати кіко ламп і лебідок стоїь на машині..(провіренно) :)

для табору...купіть перетворювач 12/220 на 500 ват...натикайте туди ламп денного світла і тіштеся....(провіренно) :)

для просто світити....так тут.. кожному своє...вмене особисто є модний ліхтар..називається ТАНК 007...380лм...світловий потік просто "бомба"... на полюванні в сумерках він качку просто зупиняє на місці своїм світлом...а на змаганнях він в мене полетів...зі словами...забери це г....но... коли в Сашки він сів за 2-ві години шукання точок...дісталося кітайця з бардачка зі звичаєвою лампкою і....лижить там і далі може світити....(провіренно) :)

кожному своє!!!!!!!!!!!

а людина питалася... які додаткові фари поставити....так запитайтеся...на яку машину...вех чи бампер....що...де...як...ато друга сторінка ніпрошо!!!
ТОВЩИНА ГАМАНЦЯ І ПОСАДА НЕ ВПЛИВАЄ НА ТРАЄКТОРІЮ КУЛІ (с)
Аватар користувача
іллі4
Повідомлень: 867
З нами з: 02 лютого 2009, 10:00
Ім'я: Іллі4
Авто: Fiat diablo 1,9 mjtd maxi
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: фари

Повідомлення іллі4 »

POKEMON:) писав:вмене особисто є модний ліхтар..називається ТАНК 007...380лм...світловий потік просто "бомба"... на полюванні в сумерках він качку просто зупиняє на місці своїм світлом
це той шо мені спати в бережанах заважав?)
active-style.com.ua
Аватар користувача
POKEMON:)
Повідомлень: 420
З нами з: 25 грудня 2009, 20:40
Ім'я: РОМАН
Авто: TLC80 4.2td MP1 2.5td AK74 7.62 39
Звідки: LVIV

Re: фари

Повідомлення POKEMON:) »

ага :lol: :lol: :lol: ми тебе тоді перепутали з боксом на лижі :lol: :lol: :lol: коли ти на дасі своєї машини спав :lol: :lol: :lol:
ТОВЩИНА ГАМАНЦЯ І ПОСАДА НЕ ВПЛИВАЄ НА ТРАЄКТОРІЮ КУЛІ (с)
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: фари

Повідомлення max »

ви тільки не обіжайтеся, але я таке спитаю: в мене зара штатний бампер зі штатними лямпочками - це напевно птф, світить тупо знизу десь на 2 метра перед машиною, розсіяним світлом. в планах зробити інакший бампер, трошки силовий. туди в сам бампер знизу я б теж поставив якісь світилки. чесно кажучи я небачу змісту ставити шось таке як зараз є - шоб світило під колеса (бо від того ніц не стає ліпше видно), ну хіба в туман мене ліпше буде видно - шо додає безпеки на трасі. питання - поможіть буть-ласка оприділитися з вибором типу ламп. ну і якшо у вас будуть конкретні думки по цьому - то може ше й піскажіть конкретну модель і де її взяти. додам що ціна має значення, хоча якшо вона оправдана якістю - то це нормально. також бажано шоб це були якісь не ексклюзивні для наших країв фари, до яких мож дістати без проблем запасне скельце чи ше шось. також є таке - якшо б мені потрібно було світити дуже-дуже сильно і далеко - то для цього я б поставив окремі ліхтарі (напевно теж на бампер, але ззовні). дякую за поради.
пс: напевно мене цікавлять круглі лямпочки (але це ще не повна відповідь на питання) :)
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: фари

Повідомлення Alex67 »

Повторю пораду, що вже звучала в даному обговоренні - візьми 4-6 російських танкових фар, постав туди ксенонові лампочки 35-50Вт, і це буде найбільш бюджетний варіант із тих що вже реально працюють (гарно світять :-)). Кількість фар обирати тобі, у залежності від конструкції бампера та додаткового обладнання яке ти хочеш на нього навішати крім ламп. Підкреслюю - це додаткове світло для використання поза межами доріг загального користування! На бампері під час виготовлення треба передбачити кріплення на фари, тому краще мати їх вже до того як почав робити бампер.
Олексій
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: фари

Повідомлення Alex67 »

tad100 писав:
POKEMON:) писав:"ТАНКОВІ"...а ще з ксеноном...просто БОМБА!!!!!!!!!
а на світлодіодах, ще не робили?
Танкові фари розраховані на умовно-точкове джерело світла - лампу накалювання або ксенонку. Один світлодіод поки не здатен дати світлового потоку, який хоч якось співмірний із тим що потрібно від фари. А багато світлодіодів - це вже не точкове джерело світла, і відбивач треба зовсім інакший. Тому танкові фари на світлодіодах будуть нескоро, і виглядатимуть зовсім інакше ніж ті до яких ми звикли.
Олексій
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: фари

Повідомлення автобат »

Сам прикіл в тому, що чувак, який впав звідкісь 11 листопада і "а хто порадить якісь..." замісць " зидириасті", взагалі більше нічогоне пише. Він вже давно напевно поставив собі кругленькі кітайські з синевою, придбані на підзамчу і мав всіх на увазі, а в нас тут вже люміни рахуються. хенони, жарівки різного калібру...
Я б особисто перед встановленням любих фар порадив подумати про те, що якщо ви не їздите в диких хащах наодинці, вони вам нафіг не тре, хіба посвітити комусь іншому в очі яскравенько... :roll:
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: фари

Повідомлення K2 »

на любому уважающому себе автофорумі є по дві-три такі теми ;)
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: фари

Повідомлення tad100 »

Alex67 писав:
tad100 писав:
POKEMON:) писав:"ТАНКОВІ"...а ще з ксеноном...просто БОМБА!!!!!!!!!
а на світлодіодах, ще не робили?
Танкові фари розраховані на умовно-точкове джерело світла - лампу накалювання або ксенонку. Один світлодіод поки не здатен дати світлового потоку, який хоч якось співмірний із тим що потрібно від фари. А багато світлодіодів - це вже не точкове джерело світла, і відбивач треба зовсім інакший. Тому танкові фари на світлодіодах будуть нескоро, і виглядатимуть зовсім інакше ніж ті до яких ми звикли.
Дякую, докладно.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Відповісти