Де заварити бак?

СТО, майстерні, майстри, автозлами — гарні і погані відгуки, контакти, пошук
Аватар користувача
Bravo
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 708
З нами з: 01 листопада 2002, 17:00
Звідки: Ukraine , Lviv
Контактна інформація:

Re: Де заварити бак?

Повідомлення Bravo »

Є техналогія, за якою бак наповнюють водою, перевертають і тоді варять. Не вибухає. :)
Если вам все равно, где вы находитесь, значит вы не заблудились ...
Аватар користувача
Alex_L
Повідомлень: 607
З нами з: 17 червня 2008, 21:31
Ім'я: Олександр
Авто: Колись був ARO 10.4, Daihatsu ROCKY F75 2.8TD, BMW 315 E21
Звідки: Львів

Re: Де заварити бак?

Повідомлення Alex_L »

все обійшлося! в мене тепер бак з новим дном, а старе я забрав на пам"ять і буду їм людей лякати :lol: вийшло може не дуже гарно, але якісно. дно зроблено з 1,5 мм бляхи, з понеділка погрунтую, оброблю бітумом промию з середини і поставлю.
Аватар користувача
Alex_L
Повідомлень: 607
З нами з: 17 червня 2008, 21:31
Ім'я: Олександр
Авто: Колись був ARO 10.4, Daihatsu ROCKY F75 2.8TD, BMW 315 E21
Звідки: Львів

Re: Де заварити бак?

Повідомлення Alex_L »

Bravo писав:Є техналогія, за якою бак наповнюють водою, перевертають і тоді варять. Не вибухає. :)
цей метод мені показували в 1991 році при заварці каністри, але тут таке не проканує бо треба було нове дно вварювати.
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Де заварити бак?

Повідомлення K2 »

раніше також колінки трусились. але як показала практика- все набагато простіше. варити бак з водою не обовязково. наповнив два-три раза водою, злив, тай по всьому. головне після зварки поставити його на газову горєлку шоб вся вода википіла, бо злити бак до ідеалу не получилось жодного разу.
пс в "руйнівниках міфів" намагались підірвати бензиновий бак. так от ніфіга в них не получилось. навіть коли вони штучно в лаб умовах створювали саму вибухонебезпечну суміш (не памятяю, вроді 5.16% чи шось таке) бак просто горів веселим факелом, но не вибухав..
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Де заварити бак?

Повідомлення K2 »

Alex_L писав:
Bravo писав:Є техналогія, за якою бак наповнюють водою, перевертають і тоді варять. Не вибухає. :)
цей метод мені показували в 1991 році при заварці каністри, але тут таке не проканує бо треба було нове дно вварювати.
а чо не проканало? перевернути вверх дном нє судьба?) чи лінь перемагає і бак не знімали :mrgreen:
Аватар користувача
Толстяк
Повідомлень: 1087
З нами з: 01 липня 2007, 11:18
Ім'я: Геннадий
Авто: Nissan, KTM
Звідки: Карпати, Рахів
Контактна інформація:

Re: Де заварити бак?

Повідомлення Толстяк »

K2 писав:раніше також колінки трусились. але як показала практика- все набагато простіше. варити бак з водою не обовязково. наповнив два-три раза водою, злив, тай по всьому. головне після зварки поставити його на газову горєлку шоб вся вода википіла, бо злити бак до ідеалу не получилось жодного разу.
пс в "руйнівниках міфів" намагались підірвати бензиновий бак. так от ніфіга в них не получилось. навіть коли вони штучно в лаб умовах створювали саму вибухонебезпечну суміш (не памятяю, вроді 5.16% чи шось таке) бак просто горів веселим факелом, но не вибухав..
Мій хороший знайомий хотів обрізати на бочці верх карборізкою і поплатився життям. Ударною хвилею так жбурнуло у стінку, що всі кістки були розтрощені.
067 З12 4З З6
Аватар користувача
Alex_L
Повідомлень: 607
З нами з: 17 червня 2008, 21:31
Ім'я: Олександр
Авто: Колись був ARO 10.4, Daihatsu ROCKY F75 2.8TD, BMW 315 E21
Звідки: Львів

Re: Де заварити бак?

Повідомлення Alex_L »

K2 писав:раніше також колінки трусились. але як показала практика- все набагато простіше. варити бак з водою не обовязково. наповнив два-три раза водою, злив, тай по всьому. головне після зварки поставити його на газову горєлку шоб вся вода википіла, бо злити бак до ідеалу не получилось жодного разу.
пс в "руйнівниках міфів" намагались підірвати бензиновий бак. так от ніфіга в них не получилось. навіть коли вони штучно в лаб умовах створювали саму вибухонебезпечну суміш (не памятяю, вроді 5.16% чи шось таке) бак просто горів веселим факелом, но не вибухав..
ну-ну... моя школа ледве на місці встояла, коли такий "умнік" директорського запора варив, в баку бензина не було роки 2 але він так весело й..нув, що чудо-сварщика метрів на 8 відкинуло.... відбувся переломом руки.
а ще, мені показували метод "випалювання", коли в горловину ДОБРЕ ПРОМИТОГО! бака пхається дужжжже довга палка (метра 3), обливається свіженьким бензином, підпалюється с другог кінця і дуже швидко тікається... так от вибух є в любому випадку, але з10 баків десь 8 лишається цілими, а два - розкриваються немов квітка у квітні... і це я бачив на власні очі.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Де заварити бак?

Повідомлення Volodymyr »

Що може вибухнути в баку якщо він був добре промитий водою (добре це значить наповнений до верху, коли вода витіснила все повітря з парами бензину).
Фокус з палкою інколи проходить і на новому баку в якому бензини і не було ніколи.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
Bravo
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 708
З нами з: 01 листопада 2002, 17:00
Звідки: Ukraine , Lviv
Контактна інформація:

Re: Де заварити бак?

Повідомлення Bravo »

K2 писав: пс в "руйнівниках міфів" намагались підірвати бензиновий бак. так от ніфіга в них не получилось. навіть коли вони штучно в лаб умовах створювали саму вибухонебезпечну суміш (не памятяю, вроді 5.16% чи шось таке) бак просто горів веселим факелом, но не вибухав..
Певно руйнівники міфів намагалися підірвати повний бак.
Повний справді не вибухає.
Если вам все равно, где вы находитесь, значит вы не заблудились ...
Аватар користувача
Bravo
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 708
З нами з: 01 листопада 2002, 17:00
Звідки: Ukraine , Lviv
Контактна інформація:

Re: Де заварити бак?

Повідомлення Bravo »

Volodymyr писав:Що може вибухнути в баку якщо він був добре промитий водою (добре це значить наповнений до верху, коли вода витіснила все повітря з парами бензину).
Промиття просто водою не забезпечує повне видалення залишків бензину. Чомусь так.
Треба промивати кипятком, і не один раз.
Если вам все равно, где вы находитесь, значит вы не заблудились ...
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Де заварити бак?

Повідомлення myshketer »

Интересно, а если соляркой промыть? Или солярка тоже взрывается?
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Де заварити бак?

Повідомлення AM »

солярка взривається тільки під тиском
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Де заварити бак?

Повідомлення Volodymyr »

Якщо нормально пропарити то має вистачити.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Де заварити бак?

Повідомлення myshketer »

Можно залить солярки, подождать пока ее пары вытеснят пары бензина и сунуть длинную палку :)
Аватар користувача
марік
Повідомлень: 1014
З нами з: 15 лютого 2009, 15:06
Ім'я: MARIK
Авто: NISSAN PATROL Y60

Re: Де заварити бак?

Повідомлення марік »

Соляра вибухає не гірше чим бензин
Тише едеш, дальше будеш, от того места, куда едеш!!!
Відповісти