СТО - гарні і погані відгуки

СТО, майстерні, майстри, автозлами — гарні і погані відгуки, контакти, пошук
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення Volodymyr »

gladun писав:Вітки про мрево нема.
Якої Вітки? Вітьки?
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення gladun »

Volodymyr писав:
gladun писав:Вітки про мрево нема.
Якої Вітки? Вітьки?
:) гілки
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення Volodymyr »

gladun писав: :) гілки
Ну так можна створити кожному. Якщо є чим поділитися. Так би мовити в тебе найсвіжіший! досвід.
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення gladun »

Volodymyr писав:
gladun писав: :) гілки
Ну так можна створити кожному. Якщо є чим поділитися. Так би мовити в тебе найсвіжіший! досвід.
Можите видалити. Видаліть будьласка те що я описав.
Аватар користувача
DRAKKAR
Повідомлень: 295
З нами з: 08 травня 2017, 17:38
Ім'я: Володимир
Авто: Daewoo Lanos
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення DRAKKAR »

Порадьте СТО де можна розкатати або порізати арки?
На Ланосі по Бездоріжжі
авіатор
Повідомлень: 67
З нами з: 20 жовтня 2016, 21:23
Ім'я: володя
Авто: jeep grand cherokee wj, 4.7, qd, v8, ltd.
Звідки: львів
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення авіатор »

В кого американець і потрібно його поремонтувати, раджу всім сто "Level up", знаходиться за видавництвом Вільна Україна, біля ресторану Гуцульська Гражда. Знають свою справу.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення автобат »

І ресторан радом
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення gladun »

mykhaylo писав:Що я вам хочу сказати про Володю,мене за 36 років мого життя ніхто так ще не взував(Я розумію що в житті буває завжди перший раз але).Я купив ниву десь місяць назат,для охоти і рибалки,порадив мені Володю знайомий , описав як хорошого спеца по нивах і саме головне порядного,що людина робить все, любе і різне.Пригнав я машину, спец подивився каже треба міняти кардани,робити третю точку кріплення роздатки,все перетянути по ходовій(так як ходова в нормальному стані) я попросив поставити крісла лютські,відригулювати карб,поставити запалення електронне.Машина робилась десять днів.Два дні перед закінчення роботи я приїхав подивитись, кардани поміняні, третя точка стоїть на роздатці кажу Володя покажіть мені середній кардан старий, відповідь та він в другому гаражі а там двері замерзли.Домовились ми ,що за два дні буде все готове.Вечері дзвоню до людини в якої я купив машину і розказую, що зробив по машині і тут питання а для чого ти міняв кардани я осинню тільки поміняв.Приїжаю за машиною пробую їхати кулаки так тріщать ,що капець питаю володя ,що сталось з кулаками було все добре,відповідь то ви не чули через вібрацію.Почали рахувати гроші,розкази що робилось і, що скільки коштує.Виявляється що би відригулювати карб треба регульнути клапана.Я беру лампу дивлюсь на кришку клапанів а там яка грязюка на шпильках дула така і осталась знаю ,що є одна вірвана шпиль ну думаю якщо поміняно значіть все нормально,фіг там.Кажу Володя сюда ніхто не лазив відповідь та в мене такі класні інструменти ,що вони навіть сліду не оставляють,було багато ще маячні всякої писати не буду. Нарахував 6000 гр .Післявчора заїжаю до моториста шпильку поміняти.Моторист тільки глянув і каже сюда не лазили дуже дамно.Зняв кришку клапанів попробував ланцюх а він розтягнутий, зауваження, в першу чергу моторист коли знімає кришку клапанів він пробує на натяжку ланц,він до клапанів а там всі гайки позлизувані грані мають,висновки робіть самі.Я не хочу просто дальше писати про Володі косяки, я надіюсь йому і його сімї ці гроші допомгли які він взяв за незроблену роботу.Далі буде, так як мені здається ,що кардани не тої якості стоять (за кардан я платив Володі по 100$) а середній взагалі не міняний.Вибачайте за емоції.Забув сказати Володя мені пообіцяв клубну наклейку на машину якщо напишу відгук про нього так, що чекаю може подарує.
Щодо цього супер майстра. Не знаю чи він досі тамшось робить,бо з таким підходом до роботи ніхто до нього не їздить скоріш за все. І Миколу я там бачив з його ше тою старою нивою, хрєн його зна як та нива там їздить,може вже розлетілась.
Заїхав робити мотор до так званого Володі,.десь тут є комент мій про це. Мотор робив два місяця. Масло бере, тиску нема. Приихав говору де тиск, колінвал шліфував ? Каже тіпа так, і так має бути. Сволота інакше не скажеш. Почав міняти маслонасос, прям на машині з переднім мостом, так зробив шо вже 7 рків масло тече з піддона. І нічого ніякого результату немає. Моя думка він нічого не робив глобального,.хоча гроші взяв прилічні в той час. Знаю чудового моториста але старший дядько і мотора бере в знятому вигляді ( без машини) такі то справи
Аватар користувача
mykhaylo
Повідомлень: 34
З нами з: 02 березня 2013, 12:52
Ім'я: Михайло
Авто: Ваз 2121
Звідки: Львів. Україна.

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення mykhaylo »

Чесно кажучи я в якійсь мірі вдячний йому за таку науку))))) Як би він мене так не взув тоді,я до тепер би їздив по СТО і чорта з два моя няшка так би виглядала як вона зараз виглядає))))Хочеш що би було добре зроби сам.Я після того випадку пішов підробляти на сервіс.Робота основна в мене була я працював сутки через двоє і от після суток я зразу їхав на сервіс.Я працював, я вчився,я збирав інформацію по ниві і паралельно коли був час робив свою машину.Через деякий час я зрозумів що можу сам і плотно зайнявся своєю машиною.Так що то все є наука))) а за науку треба платити)))))
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення gladun »

mykhaylo писав:Чесно кажучи я в якійсь мірі вдячний йому за таку науку))))) Як би він мене так не взув тоді,я до тепер би їздив по СТО і чорта з два моя няшка так би виглядала як вона зараз виглядає))))Хочеш що би було добре зроби сам.Я після того випадку пішов підробляти на сервіс.Робота основна в мене була я працював сутки через двоє і от після суток я зразу їхав на сервіс.Я працював, я вчився,я збирав інформацію по ниві і паралельно коли був час робив свою машину.Через деякий час я зрозумів що можу сам і плотно зайнявся своєю машиною.Так що то все є наука))) а за науку треба платити)))))
От і добре. Я свою маю 18 тий рік..вона в мене з 1981 року, машина в роках,є над чим посидіти і самотужки її ремонтую. І сам арки різав,і раніше сам без допомоги мотор витягував, потім ходова і пішло-поїхало
ghost
Повідомлень: 6
З нами з: 15 січня 2018, 13:11
Ім'я: Павло
Авто: Amarok
Звідки: Lviv

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення ghost »

Порадьте СТО (або приватника) для якісного (і бажано комплексного) обслуговування Амарок.
Ну і ... буду вливатись, так-би мовити в ряди )))
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення Volodymyr »

ghost писав:Порадьте СТО (або приватника) для якісного (і бажано комплексного) обслуговування Амарок.
Офіційний сервіс до-речі як в WV ?
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
ghost
Повідомлень: 6
З нами з: 15 січня 2018, 13:11
Ім'я: Павло
Авто: Amarok
Звідки: Lviv

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення ghost »

Оф. сервіс по рекомендаціях - кваліфіковано, дорого і ... натякали на якісь підводні камені )
авіатор
Повідомлень: 67
З нами з: 20 жовтня 2016, 21:23
Ім'я: володя
Авто: jeep grand cherokee wj, 4.7, qd, v8, ltd.
Звідки: львів
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення авіатор »

На рахунок оф сервісу ВАГа. Знайомий там машину обслуговує вже 7років. Роблять добре, дорого. Ніяких підводних камнів не було.
ghost
Повідомлень: 6
З нами з: 15 січня 2018, 13:11
Ім'я: Павло
Авто: Amarok
Звідки: Lviv

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення ghost »

Ще варіанти по ВАГу (крім Алексу, на якому заміна масла виходить 6К) хтось може порадити?
Відповісти