СТО - гарні і погані відгуки

СТО, майстерні, майстри, автозлами — гарні і погані відгуки, контакти, пошук
Аватар користувача
goric
Повідомлень: 177
З нами з: 05 листопада 2009, 17:45
Ім'я: Петро
Авто: Mercedes 126SEC 3.0TD. TLK Prado-3.0D OPEL MOVANO ГАЗ-69
Звідки: Львів

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення goric »

Ну тоді хочу похвалити СТО на садовій,вивіска: Мерседес сервіс і джип сервіс,два раза там робив на своїй хонді-црв розвал і два раза за: відношення,роботу майстра,задовільний результат,+ - нормальну ціну, ставив 5. Такшо рекомендую.
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення tad100 »

Тема классна, всі ми по триста разів наривались на "гарних" майстрів, що цікаво, для одних вони роблять нормально, для інших ні. Може не треба від них багато вимагати. Якість пофарбування на Городоцькій просто відмінна, з мого бампера тількі молотком фарбу відбити можна. Особливо складно тим людям працювати з невідомими машинами, рідко хто в роботу зі старими гратами вкладає душу. Тому і нам треба свої кацаки кругом засовувати. Я це люблю. Якось перебрав, головний тормозний циліндр - дівчинка з коляскою, ледве встигла перебігти на світлофрі, так я класно гальмував. Незатянути колесо - раз плюнути, люди, що були на минулому Кордоні, не питають де шпилька. Готували тут трассу для орієнтування і звісно вирішили кардан передній прикрутити, Володя мені самому дав всі гайки докрутити, ну через два тижні, я їх пальцями викрутив. Зараз задній сальник коленвалу поміняв, тримайте мене семеро, ще б коробку на місце поставити, і все прикрутити. Якось передній ступиці прийшла хана, ну я почухав потилицю і згадав, що колись з Криму спокійно повернувся трохи підтягнувши підшипник, підтягнув, через 100 км тормозний диск зїв суппорт, а колесо стояло під кутом в 15 градусів. Ну зрозуміло сам виненн, а ось коли мені не докручують колеса на сервісі, криво ставлять сальники, вбивають ступиці, роблять вигляд, що воно само відвалилось, це прикро. Але вони всі такі. А, ще прикольно, коли вони кажуть ой тут стількі роботи, годину ходять кругами розповідають про складнощі, а самі постійно каркулюють скількі бабла зідрати. Палюбасу треба все робити самому, але на це потрібен, час, місце, інструмент та натхнення і воно само по собі в дорозі знадобиться.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення Denon »

[quote="tad100"]Тема классна, всі ми по триста разів наривались на "гарних" майстрів, що цікаво, для одних вони роблять нормально, для інших ні. Може не треба від них багато вимагати.


Згідний зі всім сказаним, за вийнятком приведеної цитати. Тому і роблять одним добре, а другим ні, що одні за свої гроші вимагають (або взагалі поставлять на коліна), а інші скривляться але заплатять. Попробуй заплати йому порваними купюрами, які навіть банк не прийме, або рублями СРСР. Свій інтерес вони знають. А нехлюйство тому процвітає, що проходить і так, а якщо проходить, то для чого напрягатись. Якби кожен ставив умову про якісну роботу і стояв на принципі, то було б інакше. На СТО нема монополії, тому завжди є можливість заплатити по справжній вартості роботи і більше до "майстра" не вертатись, а перейти до іншого. Якість - це наслідок здорової конкуренції. І вважаю, що інформаційне поле про якість роботи, яке ми тут намагаємось створити, цьому тільки сприяє. А якщо давати всьому зійти з рук, то давайте за наші гроші їсти в закладах гром.харчування недоварені продукти, купляти тухле м ясо, поїдені міллю лахи і так далі. :x
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
goric
Повідомлень: 177
З нами з: 05 листопада 2009, 17:45
Ім'я: Петро
Авто: Mercedes 126SEC 3.0TD. TLK Prado-3.0D OPEL MOVANO ГАЗ-69
Звідки: Львів

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення goric »

Додаток до теми нашого "ліфтовщика"пригнав свою хонду-црв поміняти 4-стойки,машину пів року тому заганяв в Куликів до знайомих,там сервіс по легковим і фурам.Щоб підняти зад під верхню опору стойки поставили якісь гумові провставки "шось виточили биушне від фури" підняли + - на 4-5см.
Після заміни стойок у "вище згаданого" проиїжаю за машиною а вона вже не піднята!!! Питаюсь Що сталось????? де висота???? Короче після довгих розмов,заміру висоти стойок, вияснень, виявилось що коли знімали старі то НІЯКИХ ПРОСТАВОК ТАМ НЕ БУЛО!!!!! І поїхав Я з вітам як дурачок з улибкою до вух!!!! НЕ БУЛО І ВСЬО!!!!
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення ярко »

здогадуюсь!"вище згаджений" мабуть заниряв їх,щоб зняти розміри і запустити в серію.потім всім розкаже,що то останній крик тюнінгу! і знаєш скілька бабла він зніме з куликівської винахідливості? треба було тобі ще тоді помітити їх,зараз був би співавтором. :lol:
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення ярко »

пропоную лозунг: ДЖИПЕРИ Львова! обдурені і і обшахраєні великим ліфтовщиком-об"єднуйтесь!(ну принаймні для того ,щоб випити плящинку-другу піва)
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
Bravo
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 708
З нами з: 01 листопада 2002, 17:00
Звідки: Ukraine , Lviv
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення Bravo »

Може краще об'єднатись не для випивання разом пива, а взяти фарбу, приїхати під "мега-майстерню" і на асфальті написати щось типу "тут намахують водіїв" і стрілочку.

А ще є така тема, коли одночасно декілька людей подають заяви в мєнтовку про шахрайство одного і того самого підозрюваного, то справу мають відкрити навіть без наявності документів і чеків про платежі. Правда ця інфа не є 100%. Лише зі слів знайомих мєнтів.
Если вам все равно, где вы находитесь, значит вы не заблудились ...
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення ярко »

Bravo! ти висловився дуже влучно і по темі! тобі-браво! на кордоні перетрем,зараз нема багато часу-готуємо коня :)
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення Мuxajil »

так той вище згаджений, мігби їх поставити після замірів на місце. значить, він провтикав, і шоб не розбирати заново стойки, просто відмазався і все. яб так не лишив, яб наполегливо заставив би зробити як слід. нехай це і не заводська деталь, але ж вона там була!
про відпущений кардан. я завжди закручую звичайні гайки але даю гравера, і не відпускає нічого. а ці гайки з тифлоновими вставками, давно повикидував.
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення AM »

Заради справедливості хчу показати одну роботу обговореного раніше майстра Олеся http://picasaweb.google.com/MulyakAndri ... directlink (випадково побачив цього паджеріка, і говорив з власником). Якщо чесно робота доволі симпатична, зроблена якісно, гарно та акуратно ( виглядає дещо делікатно, але час покаже, чи вона пройде випробування на міцність і практичність). Я сам десь 3-4 місяці назад з тим Олесьом саме про подібний варіант говорив. Однак власник сказав що терміни виконання робіт - важке питання, а взагалі роботою він задоволений. Є правда як мінімум 1 конструктивний недолік як на мене - перемикач передач лебідки розміщений вертикально, попри те, що отвір для руки - на фронтальній стороні бампера.
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення Denon »

AM_ufu писав:Заради справедливості хчу показати одну роботу обговореного раніше майстра Олеся http://picasaweb.google.com/MulyakAndri ... directlink (випадково побачив цього паджеріка, і говорив з власником). Якщо чесно робота доволі симпатична, зроблена якісно, гарно та акуратно ( виглядає дещо делікатно, але час покаже, чи вона пройде випробування на міцність і практичність). Я сам десь 3-4 місяці назад з тим Олесьом саме про подібний варіант говорив. Однак власник сказав що терміни виконання робіт - важке питання, а взагалі роботою він задоволений. Є правда як мінімум 1 конструктивний недолік як на мене - перемикач передач лебідки розміщений вертикально, попри те, що отвір для руки - на фронтальній стороні бампера.
Треба бути справедливим, робота симпатична (я її думав тобі сфоткати, поки ти приїхав) і з якістю думаю в межах норми. Якщо людина має бажання+вміння, то вона робить нормально.
Біда не в тому, що майстри в нас безрукі - з руками в багатьох якраз все нормально. Біда в тому, що багато з них думають, що або вони такі талановиті єдині і неповторні, або думають що всі такі дурні, як вони мудрі, і мають замовників за лохів - "давай бабло і не кажи мені як я маю робити, і взагалі можеш не приходити, тільки гроші лиши". Тоді "силу права" треба міняти на "право сили" або карати "рубльом". Думаю "допінг" на цьому форумі трохи переконав умільців в тому, що якість треба брати за правило, а не за виняток, бо репутацію заробити тяжко, а втратити можна в момент. А хто не має репутації піде з торбами - буде перебиватися хіба випадковими заробітками.(А те, що вони себе у відгуках впізнали я знаю 100%).
Щодо конструктивного недоліку - там же лебідка повністю схована, тому і доступ до перемикача утруднений. Щоб до нього було легко дістати, треба було бампер більше вперед виносити.
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення AM »

Denon писав: Щодо конструктивного недоліку - там же лебідка повністю схована, тому і доступ до перемикача утруднений. Щоб до нього було легко дістати, треба було бампер більше вперед виносити.
ні, я б просто розвернув її на 90 градусів
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення Denon »

AM_ufu писав:
Denon писав: Щодо конструктивного недоліку - там же лебідка повністю схована, тому і доступ до перемикача утруднений. Щоб до нього було легко дістати, треба було бампер більше вперед виносити.
ні, я б просто розвернув її на 90 градусів
І платформу теж?!
Я собі шось тяжко це уявляю. Може в мене брак фантазії?! :?:
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення AM »

Наскільки знаю розвертається та частина з перемикачем щеплення (а навіть якщо ні - то площадка робиться вертикально).
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення Denon »

AM_ufu писав:Наскільки знаю розвертається та частина з перемикачем щеплення (а навіть якщо ні - то площадка робиться вертикально).
Тоді вся нагрузка піде не на болти, а на їх різьбу. Не відірве?
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Відповісти