СТО - гарні і погані відгуки

СТО, майстерні, майстри, автозлами — гарні і погані відгуки, контакти, пошук
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення ярко »

того "спеца" по ліфтовці з сервісу ,який знаходиться на бічній зеленої і пимоненка вже товкли декілька разів за "добру роботу."по морді, і я також мав таке бажання.але виховання не дозволяє,його ще життя потовче,адже Львів-це велике село,і якщо кожен буде ділитись наболілим,то в нього не буде роботи.Коли я собі купив Джипа Черокі,це був просто індик,проста базова комплектація,і тоді цей тип попався мені на очі.він мені гарно себе розхвалив,ніби всі джипи у Львові він переліфтував,і так сволоч чесав,ой так чесав,що я повірив тому а феристу.Спочатку він мені збагрив диски,на які я купив собі наві колеса по 210 баксів,забортував,і при установці на авто виявилось,що відстань між шпильками не та!!!.Але ж я вірив СПЕЦУ!!!Потім воно запропонувало мені виточити дистанційні шайби,щоб все таки запхати ці диски.Після виготовлення шайб,я їх зважив,і мене чуть качка не копнула!!!одна така шайба важила 4кг!бідна ступиця. і таких епізодів з ліфтовки мого джипа було багато,поки я будував свій автомобіль.бампер за який заплатив 1000 баксів,а цей тип возив на покраску-за пів року почав ржавіти,фарба кусками відлітає.Ресори сіли після першого навантаження і я мало не вбив амортизатори."великий майстер" їх просто перебрав,навіть до кузні не довіз.Я влетів потім в монтаж-демонтаж,завіз на танковий і зараз все ок.Але чому я маю ВЛІТАТИ двічі?Все,до чого доторкувався цей тип,мені приходилось переробляти.Він приторговує амортизаторами,які при мені йому повертали люди,бо вони розліталися після 700км роботи(на дефендері).Він і мені намагався такі втулити,але на той час я вже заліз в нет і взяв процес ліфтовки в свої руки. Буду на кордоні,бажаючим можу прочитати цілу лекцію і навіть назвати цього самозванця по ліфту.таких типів треба вчити,щоб інші не попадались.воно вже пристає на заправках до людей і пропонує свої послуги.На мерседесі воно переробляло мені панель приладів 3 місяці.коли запитав чому так довго-бо він не халтурить!фарба відлущилась через 2-3 місяці. Є ще багато моментів його ваяній,мені тепер соромно перед своїми кониками,в які руки я їх давав,кому довіряв-КОНОВАЛУ!
Востаннє редагувалось 23 квітня 2010, 12:09 користувачем ярко, всього редагувалось 2 разів.
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення Мuxajil »

хотілось би трохи почути хороших відгуків, які реально станунь в допомозі. адже форум відкритий для всіх, хтось прочитає, о, ану зроблю машину там. самому як нема часу, а тре шось зробити, а до кого звертатись незнаю. якось раньше самотужки справлявся, а тепер нема коли. тай хочеться взнати, хто реально займається машинами 4х4. ну те шо на пасічні є хороші спеціалісти по нивах, це знаєм, а от чи ще десь є?
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення ярко »

Друже!вже те,що ти не наступиш на мої граблі-є для тебе хорошою інформацією,я лише зрозумів,(і не тільки я)що процесом потрібно керувати самому.якщо гайки крутить хтось-стій і перевіряй,потім будеш мати претензії тільки до себе.Нерідко від цього залежить життя.DENON написав,як йому не прикрутили тягу,яка зєднує задній міст і раму,а я їхав в цій машині,і нас було шестеро в ній,і ми вертались з Синевіру,а там серпантини,і я міг би вже гнити в землі. :D
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення Мuxajil »

ще один нюанс. є таке СТО по на шевченка за ц.анни по ліві стороні як їдем догори. я їх незнаю, але мої знайомі там попали. мінявся підшибний задної ступиці воль-ен, чоловік доїхав ще додому, але буквально за 100 м. кол заклинило, перетянули гади гайку. дальше підшибник рве, доволік колесо ше тих 100м. весь вузол розібрав і в руках поніс до інших шоб наново підшибник перебити, після чого сам поставив і до сих пір їздить.
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення AM »

А того хлопця з Зеленої - Пимоненка часом не Олесь звати?
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення ярко »

Невже і тобі щось наробив?Тоді ми друзі по нещастю,на кордоні напюся з тобою.
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення AM »

На щастя ні, але розповідав дійсно конкретно. Так що дякую за попередження. :)
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення ярко »

от що-що а говорити він вміє.знайдемось на кордоні.Мій коник -джип Черокі.чорний.особливі прикмети-з заднього бампера злазить фарба :lol:
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення AM »

Замьотано. В мене матовий чорний паджеро 4. ;)
Аватар користувача
goric
Повідомлень: 177
З нами з: 05 листопада 2009, 17:45
Ім'я: Петро
Авто: Mercedes 126SEC 3.0TD. TLK Prado-3.0D OPEL MOVANO ГАЗ-69
Звідки: Львів

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення goric »

ярко писав:того "спеца" по ліфтовці з сервісу ,який знаходиться на бічній зеленої і пимоненка вже товкли декілька разів за "добру роботу."по морді, і я також мав таке бажання.але виховання не дозволяє,його ще життя потовче,адже Львів-це велике село,і якщо кожен буде ділитись наболілим,то в нього не буде роботи.Коли я собі купив Джипа Черокі,це був просто індик,проста базова комплектація,і тоді цей тип попався мені на очі.він мені гарно себе розхвалив,ніби всі джипи у Львові він переліфтував,і так сволоч чесав,ой так чесав,що я повірив тому а феристу.Спочатку він мені збагрив диски,на які я купив собі наві колеса по 210 баксів,забортував,і при установці на авто виявилось,що відстань між шпильками не та!!!.Але ж я вірив СПЕЦУ!!!Потім воно запропонувало мені виточити дистанційні шайби,щоб все таки запхати ці диски.Після виготовлення шайб,я їх зважив,і мене чуть качка не копнула!!!одна така шайба важила 4кг!бідна ступиця. і таких епізодів з ліфтовки мого джипа було багато,поки я будував свій автомобіль.бампер за який заплатив 1000 баксів,а цей тип возив на покраску-за пів року почав ржавіти,фарба кусками відлітає.Ресори сіли після першого навантаження і я мало не вбив амортизатори."великий майстер" їх просто перебрав,навіть до кузні не довіз.Я влетів потім в монтаж-демонтаж,завіз на танковий і зараз все ок.Але чому я маю ВЛІТАТИ двічі?Все,до чого доторкувався цей тип,мені приходилось переробляти.Він приторговує амортизаторами,які при мені йому повертали люди,бо вони розліталися після 700км роботи(на дефендері).Він і мені намагався такі втулити,але на той час я вже заліз в нет і взяв процес ліфтовки в свої руки. Буду на кордоні,бажаючим можу прочитати цілу лекцію і навіть назвати цього самозванця по ліфту.таких типів треба вчити,щоб інші не попадались.воно вже пристає на заправках до людей і пропонує свої послуги.На мерседесі воно переробляло мені панель приладів 3 місяці.коли запитав чому так довго-бо він не халтурить!фарба відлущилась через 2-3 місяці. Є ще багато моментів його ваяній,мені тепер соромно перед своїми кониками,в які руки я їх давав,кому довіряв-КОНОВАЛУ!
Ну в мене історія та сама.А нарахунок покраски бамперів казав що ті хлопці що покривали якоби полімером зарас переробляють заново за власний рахунок,мол тоді їм втулили поганий склад полімеру."ну так він мені сказав"
Аватар користувача
goric
Повідомлень: 177
З нами з: 05 листопада 2009, 17:45
Ім'я: Петро
Авто: Mercedes 126SEC 3.0TD. TLK Prado-3.0D OPEL MOVANO ГАЗ-69
Звідки: Львів

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення goric »

miwaniva писав:хотілось би трохи почути хороших відгуків, які реально станунь в допомозі. адже форум відкритий для всіх, хтось прочитає, о, ану зроблю машину там. самому як нема часу, а тре шось зробити, а до кого звертатись незнаю. якось раньше самотужки справлявся, а тепер нема коли. тай хочеться взнати, хто реально займається машинами 4х4. ну те шо на пасічні є хороші спеціалісти по нивах, це знаєм, а от чи ще десь є?
Ідея хороша і я їїпідтримую,а ле думаю мають бути дві різни теми Сервіси з похволою і сервіси з баранами!!! :lol:
Аватар користувача
goric
Повідомлень: 177
З нами з: 05 листопада 2009, 17:45
Ім'я: Петро
Авто: Mercedes 126SEC 3.0TD. TLK Prado-3.0D OPEL MOVANO ГАЗ-69
Звідки: Львів

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення goric »

ярко писав:от що-що а говорити він вміє.знайдемось на кордоні.Мій коник -джип Черокі.чорний.особливі прикмети-з заднього бампера злазить фарба :lol:
Якщо непроти я з вляшкою приєднуюсь??? Правда якщо буду на кордоні!!! :oops:
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення ярко »

приєднуйся!і шо значить .якщо буду?ТРЕБА БУТИ!а тобі де фарбували?на городоцькій?біля макаронки? бо коли я туди поїхав,мені сказали,що такий був заказ-без підготовки,так платили.тобто той великий ліфтовщик дав стільки грошей.якби дали більше-вони б пропіскоструїли і погрунтували.а людина,яка зварювала бампер,сказала,що дав стільки,скільки було потрібно.виходить,що посередник скроїв.
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
Аватар користувача
goric
Повідомлень: 177
З нами з: 05 листопада 2009, 17:45
Ім'я: Петро
Авто: Mercedes 126SEC 3.0TD. TLK Prado-3.0D OPEL MOVANO ГАЗ-69
Звідки: Львів

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення goric »

ярко писав:приєднуйся!і шо значить .якщо буду?ТРЕБА БУТИ!а тобі де фарбували?на городоцькій?біля макаронки? бо коли я туди поїхав,мені сказали,що такий був заказ-без підготовки,так платили.тобто той великий ліфтовщик дав стільки грошей.якби дали більше-вони б пропіскоструїли і погрунтували.а людина,яка зварювала бампер,сказала,що дав стільки,скільки було потрібно.виходить,що посередник скроїв.
Постараюсь бути,є нюанси з машиною,часом,і роботою,але буду старатись. Аде робили покраску не знаю бо возив сам "ліфтовщик" але казав шо будуть переробляти правда треба самому знімати і вести,вот і буду знати.
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення Мuxajil »

назва теми, про погані і гарні відгуки, ане про самі погані.
Відповісти