СТО - гарні і погані відгуки

СТО, майстерні, майстри, автозлами — гарні і погані відгуки, контакти, пошук
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення AM »

Denon писав:
AM_ufu писав:Наскільки знаю розвертається та частина з перемикачем щеплення (а навіть якщо ні - то площадка робиться вертикально).
Тоді вся нагрузка піде не на болти, а на їх різьбу. Не відірве?
Робив вже не один, наскільки я читав в неті - все ок. Хоча ще раз кажу - наскільки знаю, при горизонтальній площадці можна розвернути сам блок щеплення на 90 градусів.
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення tad100 »

У різних лебідках по різному в основному 60,120,180 бо болтів 6. При кріпленні на передню вертикальну стінку навантаження на болти мінімальне, самий правильний спосіб встановлення.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
goric
Повідомлень: 177
З нами з: 05 листопада 2009, 17:45
Ім'я: Петро
Авто: Mercedes 126SEC 3.0TD. TLK Prado-3.0D OPEL MOVANO ГАЗ-69
Звідки: Львів

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення goric »

Ще додаю двоїх "мотористів" не пунктуальних і не серйозних по відношеню до роботи і клієнтів!!!
1-й вулия Зелена-кінець,знаходиться сервіс вроді на території готелю диканька,навпроти заправки,домовились на сьгодні 14.30 я приїжаю а він мені говорить: Оййй!!! а я не маю як давай на субботу,ну не п......??? т.80678035707 Юрцю
2-й кадр. Вулиця боткіна"гараж в особняках" № непомню,навпроти заїзду впсих лікарню,з минулого тижня зідзвонююсь і в нього не виходить,не можу і домовились ми на середу і ВІН трубку не бере! т. 80677148139 Сашуля!

Давби Я поморді обоїм і давби добре просто з криміналом не охота зв*язуватись!!! А якшо хтось зних прочи це повідомлення то знайти хлопі-мотористи УРОДИ ви!!! :lol: :arrow: :arrow: :arrow: :lol: :lol: :lol:
StVol
Повідомлень: 33
З нами з: 29 січня 2010, 14:23
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення StVol »

Може хтось знає де у Львові є майстерня зі станком для регулювання редуктора? Треба визначити і усунути причину люфту.
Кажуть що є якась майстерня біля дріждзаводу в сторону винників, і кардани там ніби добре балансують...
Аватар користувача
umka
Повідомлень: 1186
З нами з: 20 липня 2005, 16:44
Ім'я: Дмитрий Карчевский
Авто: Луноход GV12.
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення umka »

StVol писав:Може хтось знає де у Львові є майстерня зі станком для регулювання редуктора? Треба визначити і усунути причину люфту.
Кажуть що є якась майстерня біля дріждзаводу в сторону винників, і кардани там ніби добре балансують...
Звони, отрегулируем
Неважно, сколько раз ты падал, важно, сколько раз поднимался.
http://4x4.lviv.ua/
StVol
Повідомлень: 33
З нами з: 29 січня 2010, 14:23
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення StVol »

umka писав:
StVol писав:Може хтось знає де у Львові є майстерня зі станком для регулювання редуктора? Треба визначити і усунути причину люфту.
Кажуть що є якась майстерня біля дріждзаводу в сторону винників, і кардани там ніби добре балансують...
Звони, отрегулируем
Дима, спасибо. Заеду на днях.
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення max »

1) підкажіть буть-ласка де у Львові можна зробити якісну профілактику акумулятора (перевірити електроліт, подоливати, інші процедури)?
2) також є така проблемка: світиться лямпочка Service Engine Soon (Check Engine). уже скидали, продовжує світитись. значить шось є. памятаю шо було пару кодів: шось не то з каталізатором, і здається лямбда зондом. по цьому також цікавить де б можна було зчитати ці коди і отримати правильну консультацію\серівс по їх усуненню.

цікавлять СТО з нормальним відношенням, бо попередні де звертався з Check Engine, ніби були люди толкові, але якось ніби їм було не цікаво цим займатися.
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення Volodymyr »

А на нисановскому сервісі проблеми з Check Engine не вирішують?
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення AM »

max писав:1) підкажіть буть-ласка де у Львові можна зробити якісну профілактику акумулятора (перевірити електроліт, подоливати, інші процедури)?
2) також є така проблемка: світиться лямпочка Service Engine Soon (Check Engine). уже скидали, продовжує світитись. значить шось є. памятаю шо було пару кодів: шось не то з каталізатором, і здається лямбда зондом. по цьому також цікавить де б можна було зчитати ці коди і отримати правильну консультацію\серівс по їх усуненню.

цікавлять СТО з нормальним відношенням, бо попередні де звертався з Check Engine, ніби були люди толкові, але якось ніби їм було не цікаво цим займатися.
1) Завжди їздив по акумуляторах на в. Під Дубом (думаю всі знають адресу).
2) Одного разу коли я брав в оренду попередню варсію мітсубісі аутлендер я на ньому доїхав до тернополя без проблем. А назад я його заправив на не дуже прикольній заправці і одразу засвітився чек енжін. Я передзвонив до власників, вони сказали що це буває більш менш часто якщо не якісний бенз. Тобто заправляйся на нормальних заправках, може пройде (звичайно це не точно, але як варіант).
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення max »

та ні, це не бензин в мому випадку, нажаль
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення Alex67 »

Denon писав:І приклад навпаки - в Рясному майстри по кондиціонерах (не пам ятаю як звати, раніше людина працювала на якомусь фірмовому сервісі). В кондюка не включався компресор. Приїхав до них. Хлопці пів дня промучились. Не зробили, але вияснили причину, яку не могли усунути. Проте, грошей не взяли. Обійшлося дуууже символічною сумою як на 4 год. мороки. До них і направити когось не соромно, бо відносяться до роботи добросовісно.
І я теж можу приєднатися, Олег в Рясному якісно і розумно обслуговує не тільки кондиціонери, а й більш актуальні для джипінгу автономні опалювачі та передпускові обігрівачі. Як нові так і вживані, відповідно до побажань замовника.
Олексій
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення Alex67 »

AM писав:А того хлопця з Зеленої - Пимоненка часом не Олесь звати?
Вважаю за необхідне вставити свої 5 копійок. Я по бізнесу звик будувати довготривалі відносини із людьми і сервіс, діяльність якого координує Олесь зробив чимало вдалих покращень до мого Дефендера 110, так само оперативно усувалися аварійні проблеми. Звичайно я спочатку цікавився як планується робити, обговорював варіанти, але реально не мав можливості приймати участь у роботах. Звичайно були і дрібні збої, в основному пов'язані із термінами виконання. Але у загальному від мене тверда оцінка "добре". А на зараз цей сервіс змінив адресу на вул.Мучна.
Олексій
Аватар користувача
khoma
Повідомлень: 357
З нами з: 19 лютого 2007, 11:48
Ім'я: Ростислав
Авто: Mitsubishi L200 2,5TDI "Elvira"
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення khoma »

Alex67 писав:
AM писав:А того хлопця з Зеленої - Пимоненка часом не Олесь звати?
Вважаю за необхідне вставити свої 5 копійок. Я по бізнесу звик будувати довготривалі відносини із людьми і сервіс, діяльність якого координує Олесь зробив чимало вдалих покращень до мого Дефендера 110, так само оперативно усувалися аварійні проблеми. Звичайно я спочатку цікавився як планується робити, обговорював варіанти, але реально не мав можливості приймати участь у роботах. Звичайно були і дрібні збої, в основному пов'язані із термінами виконання. Але у загальному від мене тверда оцінка "добре". А на зараз цей сервіс змінив адресу на вул.Мучна.
Цілком згоден. І в мене та сама ситуація з термінами в Олеся :) , але коли бачиш результат роботи - про це забуваєш. Людина технічно грамотна і такі ж люди в його штаті. Уточню, що це територія керамічного заводу в районі Шевченківського гаю. Рекомендую.
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення Khimik »

Підніму тему.
А як у нас справи з мотористами-дізелістами?
Толковими, зговорчивими і т.д. :)
Аватар користувача
POKEMON:)
Повідомлень: 420
З нами з: 25 грудня 2009, 20:40
Ім'я: РОМАН
Авто: TLC80 4.2td MP1 2.5td AK74 7.62 39
Звідки: LVIV

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення POKEMON:) »

Khimik писав:Підніму тему.
А як у нас справи з мотористами-дізелістами?
Толковими, зговорчивими і т.д. :)
тре було купити бензину.....э одна проблема.........тиж робив машину в Ромася...дизеліста......і далі ти питаєшся :?: :?: :?:
ТОВЩИНА ГАМАНЦЯ І ПОСАДА НЕ ВПЛИВАЄ НА ТРАЄКТОРІЮ КУЛІ (с)
Відповісти