СТО - гарні і погані відгуки

СТО, майстерні, майстри, автозлами — гарні і погані відгуки, контакти, пошук
Відповісти
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення Denon »

Пропоную оживити цю тему, щоб учасники форуму не попадали до гонорових майстрів, в яких руки ростуть з одного місця, а совість в тому самому місці і знаходиться. (І не тільки з а/м 4х4, а і з недоприводниками також). Заради об'єктивності дописувати сюди варто тільки випадки ретельного відношення до роботи (гарні відгуки) або навпаки - відвертої халтури.
Востаннє редагувалось 22 квітня 2010, 19:35 користувачем Denon, всього редагувалось 1 раз.
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення Denon »

Почав тему - почну писати.
Коли ліфтував машину, то за порадою одного Львівського постачальника запчастин для підготовки машин під off-road звернувся на СТО на вул. Мазепи. Результат - кастер кіт поставили навпаки (хоча мали схему виробника - просто деякі наші майстри такі мудрі, що все знають від народження і ні хрена не читають, навіть коли все написано на схемі, що в кульку прикладається до запчастини).Добре, що ліфт був невеликий і виявилося швидко. Прийшлось випресовувати сайлент - блоки і переставляти вдруге. Робив це "радник", але не безплатно. Крайніх не знайшлося - ні радника, який радив цю точку як професіоналів, ні самих "професіоналів", яких він потім покривав. В результаті я заплатив за роботу двічі.
Сума втрат дрібна. Не така велика, щоб збирати всіх докупи і виясняти питання чи комусь вставляти пальці в двері. А принцип?!
Я не про те, що помилок не можна допускати (непомильних нема), а про те, що за помилки грошей не беруть! Культуру обслуговування формують споживачі. Тому, якщо даєте не підроблені, а справжні гроші, то маєте право на справжню роботу! Звідси висновок - ніякої кругової поруки, а за брак - ніякого спуску майстрам. Або інший варіант - купляти весь інструмент і вчитись все робити самому. Тоді "майстри" або почнуть робити як слід, або підуть вулиці підмітати.
Востаннє редагувалось 21 квітня 2010, 00:35 користувачем Denon, всього редагувалось 1 раз.
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення Denon »

І приклад навпаки - в Рясному майстри по кондиціонерах (не пам ятаю як звати, раніше людина працювала на якомусь фірмовому сервісі). В кондюка не включався компресор. Приїхав до них. Хлопці пів дня промучились. Не зробили, але вияснили причину, яку не могли усунути. Проте, грошей не взяли. Обійшлося дуууже символічною сумою як на 4 год. мороки. До них і направити когось не соромно, бо відносяться до роботи добросовісно.
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення Мuxajil »

якось мій колега міняв бензонасос на б-3 пасаті. це було в рудному десь на гаражах, так цей насос має в баку вкручуватись до щолчка, а вони от кинули його, чи як слід не вкрутили. результат зупинка машини, буксировка. самотужки цей насос поставив як слід без всіляких мудрих примудрих майстрів і машина їздить. що хочу сказати, що є речі які самому легко можна зробити, якщо не лінь.
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення Мuxajil »

щодо мене, ремонтую сам, даже двигун збирав сам, на якому наїздив 120т. уже. ну ясна річ що розточити возив. або наприлад геометрію також на сто. а такі всілякі речі по ходові, це приносить мені задоволення. швагро якось робив ниву на сто по в. б хмельницького, там була хороша робота, люди знають своє діло добре. адже як відомо, що ниву далеко ніхто не хоче брати робити, і відразу видно шо то за майстер якшо нехоче роб. з обома лівими.
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення Denon »

Не завжди все можна зробити самому. Буває, що одночасно потрібен і інструмент і підйомник або яма, + якийсь досвід такої роботи.
Наприклад - ставив ГБО - (Ігор біля каменеобробного заводу на Стрийській біля моста - напроти "Гірхімпрому"). Поставили, - 1) літраж балона замалий (балон майстри підбирали самостійно - я до того з газом справи не мав), 2) потужність газового редуктора не відповідає кубатурі і потужності двигуна - як наслідок подача газу нормально не регулюється, бо регулятор і так в крайньому положенні (втулили то, що мали). 3) Після врізки в систему охолодження почав "підвисати" стартер - виявилось тосол на нього капав з місця врізки. Питаю, чому капав? - відповідь "шланги вже старі -треба було поміняти". То що, пся крев, не можна було сказати зразу при установці?! - відразу поміняли б (а так, прийшлось стартер розбирати). Якщо шось робиш і бачиш, що щось не так, то скажи!...
Далі поміняв газовий редуктор, віддав їм назад балон, поставив більший. Ставив за скнилівським мостом (де "Квадрат")- ще один Ігор. Прикріпив балон внизу під днищем кузова де місце на запаску полосами з чорнового заліза - з одного боку на болти, здругого - зваркою. Навіть не пофарбував. (прийшлось самому в місцях де можна було доступитись) Через рік півтора одна полоса в місці зварки та іржі відійшла, ще через пів року друга (лишилась ще третя) - якби не мав звички заглядати під машину, то міг би загубити балон просто на дорозі.
Приїхав до газовиків на вул. Довгій біля з/д переїзду (кут вулиць Зелена-Батальна). Кажуть, ми вам поставимо нові. А пофарбуєте? - "Ні, бо фарби нема". То купіть, холєра ясна, - два кроки до авторинку на Зеленій за ДБК! Скільки вб'єш, стільки в'їдеш! Купили - привезли. Дві здохлі полоси переробили на болти з обох сторін. Кажу поміняйте третю, щоб знову з цим до вас не приїжджати. "А нашо, вона і так ше тримає!". Заставив поміняти. І так мало не на кожному кроці. Вже не говорю про дотримання встановлених самими майстрами строків роботи.

Або ще - на початках на джипі дещо робив по ходовій. Знімали тяги заднього моста і задні амортизатори. Все зробили, поставили назад. Через пару днів того ж тиждня поїхав в Карпати, повертаюсь - на трасі задній амортизатор на ходу злітає з кріплення і вухом прориває внутрішню боковину заднього колеса. Дивимось в чому справа - гайок нема ні на кріпленні амортизатора, ні на тязі заднього моста. МОЖЕ були (може і ні), коли від'їжджав від майстрів, але ВЖЕ НЕМА. Тож треба було так закрутити, щоб вони самі відкрутились ще й при напрямку навантаження, перпендикулярному до болта. На саму гайку навантаження не було! Середина ночі. Заміна колеса нічого не вирішує. Стою на трасі недалеко від Стрия - запасних гайок потрібного розміру в машині нема, на дорозі тоже. Пасажирів і пасажирок відправив до дому іншою машиною. Приїхали горе-майстри в 4 ночі, закрутили, доїхав. А менінгіт?!

Той же самий майстер раніше взявся зробити мені дифузор радіатора. Зробив з якоїсь синтетичної фігні. В Карпатах відкрили капот, дивимося а він від температури деформувався так, що провис, "обняв" вентилятор і виключив можливість його обертання.

А майстер то в кругах 4Х4 відомий, з досвідом, творчого підходу йому не бракує, руки вмілі... а за якість стидно - гонор працювати заважає.
Востаннє редагувалось 23 квітня 2010, 16:38 користувачем Denon, всього редагувалось 9 разів.
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення AM »

Скажу про позитив.
Обклеював плівкою авто щоб не царапався лак і фарба. Знайшов майстрів з Зимної Води. Домовились за плівку і за ціну. Єдине що наголосив, що машина кров з носа повинна бути на 27.03.10 (акція збирання сміття в брюховичах). За плівку треба було заплатит неперід, що я і зробив. Плівку купили. Віддав машину до них. Спочатку сполірували доволі добротно і акуратно. Але як почали клеїти - на плівці виявився дефект. Тобто получається що поїхати на машині в ліс тепер не можна, бо потім знову треба буде полірувати і вся робота по поліровці пропаде даром. ТАК ОТ!!! Хлопці за свій рахунок купили дешевшу плівку і обклеїли мені машину за свій рахунок тою дешевшою плівкою. Розрахунок був на те, що нормальна плівка буде надіслана постачальником на наступний тиждень. Однак в постачальника її не виявилось і хлопці самі сказали, щоб я заплатив лише за поліровку (яку фактично вони зробили), а так як тим чим треба не обклеїли - то коли буде плівка обклеють і я розрахуюсь. Всю решта передоплату за плівку повернули. Хлопцям РЄСПЄКТ!!!
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення Denon »

AM_ufu писав:Скажу про позитив.
Обклеював плівкою авто щоб не царапався лак і фарба. Знайшов майстрів з Зимної Води. Домовились за плівку і за ціну. Єдине що наголосив, що машина кров з носа повинна бути на 27.03.10 (акція збирання сміття в брюховичах). За плівку треба було заплатит неперід, що я і зробив. Плівку купили. Віддав машину до них. Спочатку сполірували доволі добротно і акуратно. Але як почали клеїти - на плівці виявився дефект. Тобто получається що поїхати на машині в ліс тепер не можна, бо потім знову треба буде полірувати і вся робота по поліровці пропаде даром. ТАК ОТ!!! Хлопці за свій рахунок купили дешевшу плівку і обклеїли мені машину за свій рахунок тою дешевшою плівкою. Розрахунок був на те, що нормальна плівка буде надіслана постачальником на наступний тиждень. Однак в постачальника її не виявилось і хлопці самі сказали, щоб я заплатив лише за поліровку (яку фактично вони зробили), а так як тим чим треба не обклеїли - то коли буде плівка обклеють і я розрахуюсь. Всю решта передоплату за плівку повернули. Хлопцям РЄСПЄКТ!!!
Скільки в них вартує плівка + робота на Pajero Wagon IV? І які контактні телефони?
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
goric
Повідомлень: 177
З нами з: 05 листопада 2009, 17:45
Ім'я: Петро
Авто: Mercedes 126SEC 3.0TD. TLK Prado-3.0D OPEL MOVANO ГАЗ-69
Звідки: Львів

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення goric »

Незнаю як правильніше буде назвати цей сервіс без вивіски і назви, тому наразі поки поговорим просто про таке. Заганяю Я свій Patrol Y60 2.8TDI 94р.в. Взяв добиту машину і почали строїти,понакупляв всього і всякого ну самі розумієте."МАЙСТРИ ПРОФЕСІОНАЛИ,сервіс тюнинг,бл.....буду......буде все окей сказали мені.Через деякий час приїжаю в гараж і від побаченого починаю падати; "Робили хлопці боді-ліфт" кузов від рами відривали так що відірвали ПОРІГ РАЗОМ З ДНОМ В ПЕРЕДІ З ПАСИЖИРСКОЇ СТОРОНИ САНТИМЕТРІВ ТАК НА 5-7!!!!!!?????? Напевно забули відкрутити подушку під порогом,питаюсь Я??? яке,ні,ти чо??? в тебе машина гнила!!! Другий епізод коли я привіз поміняти всюдю масла,при перших морозах Зранку неміг включити 3,4,5,R-передичі.Заїжаю вдо себе гараж зливаю масло з коробки а там Пі....... масло з водою. На машині нікуда на змагання ні разу невїжав!!!!
Вот таких два епізода!!! і як правильно можна обіср.... цей сервіс коли я їм не докажу що я іменно сам злив з коробки???
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення Denon »

goric писав:Незнаю як правильніше буде назвати цей сервіс без вивіски і назви, тому наразі поки поговорим просто про таке. Заганяю Я свій Patrol Y60 2.8TDI 94р.в. Взяв добиту машину і почали строїти,понакупляв всього і всякого ну самі розумієте."МАЙСТРИ ПРОФЕСІОНАЛИ,сервіс тюнинг,бл.....буду......буде все окей сказали мені.Через деякий час приїжаю в гараж і від побаченого починаю падати; "Робили хлопці боді-ліфт" кузов від рами відривали так що відірвали ПОРІГ РАЗОМ З ДНОМ В ПЕРЕДІ З ПАСИЖИРСКОЇ СТОРОНИ САНТИМЕТРІВ ТАК НА 5-7!!!!!!?????? Напевно забули відкрутити подушку під порогом,питаюсь Я??? яке,ні,ти чо??? в тебе машина гнила!!! Другий епізод коли я привіз поміняти всюдю масла,при перших морозах Зранку неміг включити 3,4,5,R-передичі.Заїжаю вдо себе гараж зливаю масло з коробки а там Пі....... масло з водою. На машині нікуда на змагання ні разу невїжав!!!!
Вот таких два епізода!!! і як правильно можна обіср.... цей сервіс коли я їм не докажу що я іменно сам злив з коробки???
Вкажи адресу сервісу (точної не треба - досить вулиці), щоб обминати 10 дорогою і іншим заказувати. Щодо порога і масла, то масло могли навіть не поміняти або розвести чим-не-будь, щоб собі лишилось - потім "комусь заженуть "по спекулятивной цене". Щодо порога, то якщо навколо дзюри нема слідів корозії, то яка ж вона гнила. За такі речі треба відразу мордою об стіл.
А взагалі, якщо сервіс не перевірений і майстрів не знаєш, то при всіх роботах бажано бути присутнім особисто. Переконався не один раз. Якщо бачиш як вони роблять, то вони хоть трохи стараються. Не заважати, не стояти прямо над ними, але за всім наглядати. Бо інакше зроблять через с...ку. Зразу можеш не побачити, а через пів року шось доказати тяжко.
Як не крути, а більшості майстрів чужого майна не шкода. Робили мені давніше дещо по ходовій. І сервіс був не поганий і не раз туди їздив. Лишив машину, поїхав по справах. Приїжджаю, забираю машину з естакади. Дивлюсь фарба на крилах і дверях пописана павутиною, не сильно, але видно. Питаю в чому справа - виявилось - дерево за парканом росте - гілки прямо до естакади. В падло гілки зрізати, або подивитись спочатку перед тим як заїжджати. Як поцарапали машину, аж тоді зрізали.
Добре самому все вміти, інтрумент і гараж з ямою мати. Але коли сам все робиш, то де взяти час щоб гроші заробляти. Без них же ніяк...
Востаннє редагувалось 22 квітня 2010, 18:01 користувачем Denon, всього редагувалось 4 разів.
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
goric
Повідомлень: 177
З нами з: 05 листопада 2009, 17:45
Ім'я: Петро
Авто: Mercedes 126SEC 3.0TD. TLK Prado-3.0D OPEL MOVANO ГАЗ-69
Звідки: Львів

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення goric »

Та втомуто і справа,гараж є,інструменту шквал,а вот часу не хватає навіть на то щоб самому собі провести ТО,треба переодягатись,настроїтись і тільки берешся до машини починаєтся,дзвінки,хтось приїхов,кудась треба їхати, і тд.і тп.Тому стараюсь загнати машину скласти список,запчастини всі в багажнику і ВЙООО!!! Ну а нарахунок першого приїзду на сервіс там стояло 3-4 джипа в роботі,і як завжди на перший раз то росказують гарно "про себе погано ніхто не скаже" Місце знаходження "десь"Зелена,Пимоненка,Pugeot servis.
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення Denon »

[quote="goric"]Та втомуто і справа,гараж є,інструменту шквал,а вот часу не хватає навіть на то щоб самому собі провести ТО,треба переодягатись,настроїтись і тільки берешся до машини починаєтся,дзвінки,хтось приїхов,кудась треба їхати, і тд.і тп.Тому стараюсь загнати машину скласти список,запчастини всі в багажнику і ВЙООО!!! Ну а нарахунок першого приїзду на сервіс там стояло 3-4 джипа в роботі,і як завжди на перший раз то росказують гарно "про себе погано ніхто не скаже" Місце знаходження "десь"Зелена,Пимоненка,Pugeot servis.[/quote

Вже знаю. Вул. Січинського! Там в їзд через зелені ворота на великий пляц. Кілька джипів там дійсно стоять. Там на тому подвір'ї ще одна майстерня є - хлопці, що aвтоакустикою займаються, але вони до тих "спеціалістів" відношення не мають, свою справу вони роблять професійно.
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення Denon »

Хтось тут може і про свою роботу прочитає - на форум вхід вільний, ще й "під ніком", а не по паспорту. Але, тоді, даруйте! Свою роботу як слід треба робити і відповідати за неї, а не ховатися за спинами порядних майстрів і лажу продавати, користуючись необізнаністю про вашу роботу тих хто приїжджає перший раз (і останній також) .
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
Loog
Повідомлень: 173
З нами з: 19 лютого 2007, 14:55
Ім'я: Володимир
Авто: Несуй в Патруль 160, БеМеВе 325
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення Loog »

Робив сходження на БМВ на вул Б.Хмельницького... залишив машину, "...ввечері заберу, і заодно подушку двигуна замініть.." - "ОК, зробим!". Ввечері додому доїхав, а от на другий день чогось машину стало потягувати в одну сторону...добре, що з технікою на "ТИ"... тихенько доїхав додому, заїхав на яму, а там: рульова тяга практично повністю відкручена, і для того, щоб вона вилитіла залишилось менше сантиметра!!!, більше того подушка: згори взагалі гайки немає, знизу тільки накручена. Це була остання крапля, і від того часу зовсім по сервісам не їжджу, усе сам і все як годинник.

Висновок: крім Вас самих, ніхто не зробить належно власне авто!
Низько кланяюсь природі за створене нею...
...БАГНО!!!!
Життя - випобування, що під силу тільки випробувальникам (с) Луг
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: СТО - гарні і погані відгуки

Повідомлення Мuxajil »

хм, повезло, атоб той наконечник вискочив десь в дорозі на швидкості ! ті люди немають права там працювати, іншими словами за їх халатне ставлення до роботи можна ох як поплатитись, шо він хату продась, шоб розплатитись.
Відповісти