Лямбда

Електрика, світло, АКБ
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Лямбда

Повідомлення max »

можна і по клемах побачити, завтра ше уточню, але наскільки памятаю - в двох банках перші лямбди мають по 3 дрота (1 сигнал, 1 підігрів, 1 плюс чи масу), а другі - по 4 (все так само, тільки по 2 на підігрів).
Аватар користувача
umka
Повідомлень: 1186
З нами з: 20 липня 2005, 16:44
Ім'я: Дмитрий Карчевский
Авто: Луноход GV12.
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Лямбда

Повідомлення umka »

Обратись к профессионалам. К Слонику, например.
Его телефон: 067-733-56-50. Володя
Неважно, сколько раз ты падал, важно, сколько раз поднимался.
http://4x4.lviv.ua/
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Лямбда

Повідомлення ярко »

umka писав:Обратись к профессионалам. К Слонику, например.
Его телефон: 067-733-56-50. Володя
Дійсно, МАКС,звернись до профі, адже варити повинен повар,малювати-художик,лямбди ремонтувати-електрик,а машини проектувати-інженер :lol: :lol: :lol:
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Лямбда

Повідомлення max »

Сам туда не лізу, є спеціаліст, він там шаманить. Я тут тіко питаю, бо раптом хто це вже робив і знає правильний метод вирішення проблеми, то ми б пішли відразу тим методом, шоб не пробувати всі варіанти.

umka дякую за номер, як нічо не вийде - обовязково задзвоню, хоча б поговорити для початку, а там буду думав шо робити.
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Лямбда

Повідомлення ярко »

max писав:Сам туда не лізу, є спеціаліст, він там шаманить. Я тут тіко питаю, бо раптом хто це вже робив і знає правильний метод вирішення проблеми, то ми б пішли відразу тим методом, шоб не пробувати всі варіанти.

umka дякую за номер, як нічо не вийде - обовязково задзвоню, хоча б поговорити для початку, а там буду думав шо робити.
Я тут тіко питаю, бо раптом хто це вже робив і знає правильний метод вирішення проблеми, то ми б пішли відразу тим методом, шоб не пробувати всі варіанти.
тому і радимо з Покемончиком,бо таке робили,і працювало,і зекономили купу бабла :D
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Лямбда

Повідомлення max »

то може дайите які деталі, координати поляків, скільки коштує універсальний каталізатор?
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Лямбда

Повідомлення ярко »

max писав:то може дайите які деталі, координати поляків, скільки коштує універсальний каталізатор?
Я брав завжди тут ця фірма має багато філіалів по цілій польщі http://www.rk.com.pl/.але це можна і в Інтер Карсі замовити,в основному у всіх подібний асортимент.
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Лямбда

Повідомлення max »

дякую
Аватар користувача
ярко
Повідомлень: 528
З нами з: 21 січня 2010, 12:44
Ім'я: ЯРКО
Авто: TLC 78 3.0TD KZ-TE BFG AT 33" WARN білий, TLC 78TD KZ-TE BFG AT 33" чорний
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Лямбда

Повідомлення ярко »

будьласка,якщо будуть купувати в Любліні- мій номер 1639.дадуть скидку.
любов керує світом. якщо любов не можна реалізувати - погано тим, хто знаходиться біля Вас...
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Лямбда

Повідомлення max »

В двох словах історія закінчилась тим шо перехідники (механічні обманки) робили своє діло вправно, а вот один датчик був несправнний, його заміна (тільки на супер-пупер оригінальний) вирішила ситуацію. Якби не несправність датчика - на все б пішло мало часу і копійки грошей. Отож хепіенд. Кого мучить схожа проблема (каталізатори) - можу дати телефончик :)
Відповісти