Експедиційний багажник з алтернативних матеріалів

Підготовка до бездоріжжя, оптимізація, переробки
Відповісти
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Експедиційний багажник з алтернативних матеріалів

Повідомлення AM »

Як вам такий багажник як альтернатива звичайному
http://picasaweb.google.com/MulyakAndri ... directlink
Чувак казав що його можна зробити за ціну до 1 тис грн для моєї машинки. Звичайні мебельні трубки, все складаєтсья самостійно. Ще казав, що на нього грузив до 300 кг, і ходив поньому - головне щоб дах витримав. Крім того, там також є грубші і тоньші стінки в трубках. Гнути нічого не треба (загнуті кутники продаються вже готові). Просто купив трубки необхідного розміру, загнуті трубки на кути, і кріплення, і багажник готовий. Я думаю, що можливо ще й можна знайти в чорному кольорі, або на крайняк, погрунтувати чорною матовою грунтовкою (не впевнений, що грунт вчіпиться до нікеля, але як варіант)
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Експедиційний багажник з алтернативних матеріалів

Повідомлення Мuxajil »

Хороша ідея , як на мене. Труба ця сильна, для цього багажу, що перевозим на дахах своїх машин. Я з такої труби і тими самими кронштейнів, роблю меблі в різні магазини, аптеки, плюс, зажимаю скло 8мм, дсп. Але по тому багажнику цікавить лиш оде, так зрозуміло, що рівна труба і вигнута скручуеться одним зажимом, може вирвати як зачепити за добру гілку. Яб іх попередньо зварив півавтоматом. Покрасити можна, берш наждачку, робиш хром матовим і малюй сміло.
Відповісти