Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Patrol, Terrano, Pathfinder
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення AM »

Перший порварся як презерватив ))

Стосовно другого то не рекомендують використовувати трос перекручений спіраллю (зменшує його міцність ніби), але як кажуть - відчуй різницю .
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення AM »

elpofigisto писав:То, ти коли хотів щоб я до тебе приїхав, планував жеби пан Хімік нас обох звідти тягнув?
було певно весело, а я з малими був на виставі "Теремок" :)))
Заодно подивилися б виставу "Ріпка-Джипка" )))
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення AM »

автобат писав:Та для початку хоча б лопату ....
Золоті слова - самий дешевий і майже завжди дієвий інструмент самопорятунку. Перше що я купив для витягування (на торпедо за 30 грн). Їздить зі мною до цих пір.
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення pooh »

Цікава тема зробилась. Давно вже закинув її читати. Як на мене то не зрозуміло. Навіщо бігати з пензликом кругом машини і підмазувати частинку рами, чи то ще вирішувати двома сторінками чим чіпляти розширювачі (якими заклепками чи саморізами) :D . А потім в найближчих змаганнях їх обдерти :lol:
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення pooh »

AM писав:
автобат писав:Та для початку хоча б лопату ....
Золоті слова - самий дешевий і майже завжди дієвий інструмент самопорятунку. Перше що я купив для витягування (на торпедо за 30 грн). Їздить зі мною до цих пір.
Як на мене, лопата, це одне з останніх інструментів який потрібен для витягування авто. Якщо 2тони ваги закопається на пузо то ніяка лопата не допоможе. Хіба на неї можна казан вішати і кашу варити. :lol:
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення robosol »

або накопати бараболі на сосідньому городі :D тому правильно вибирайте маршрути, щоб поряд городи були :D лебідка - рулить однозначно! хайджек рулить якщо нема лебідки і є за що джечити. не погано якщо є бампера за які можна підняти і викинути з колії, будувати дорогу під машиною - варіант цікавий але досить повільний і не завжди раціональний, хоча бува що і такий вибір самопорятунку вканує.
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення pooh »

Відкриваєм нову тему. І там пишем як і якими методами вилаземо з болота.
До речі колись, десь була тема про науку молодого джипера..... я б і сам можливо повчився. може зробимо щось таке?
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення AM »

pooh писав:
AM писав:
автобат писав:Та для початку хоча б лопату ....
Золоті слова - самий дешевий і майже завжди дієвий інструмент самопорятунку. Перше що я купив для витягування (на торпедо за 30 грн). Їздить зі мною до цих пір.
Як на мене, лопата, це одне з останніх інструментів який потрібен для витягування авто. Якщо 2тони ваги закопається на пузо то ніяка лопата не допоможе. Хіба на неї можна казан вішати і кашу варити. :lol:
Не можу згодитись Женя. Лебідки може не бути, вона може заклинити (типу закусило трос, якраз в засадному місці, як було у мене з Vitonom нещодавно вночі в Карпатах), лебідка може виснажити акум, джек може провалюватись (не дивлячись на всі підставки - таке теж буває часто). І коли всі електричні і механічні приблуди не працюють - залишаєтья лопата. Хоч нею працювати найважче і найбільш западло, але в більшості засад можна вилізти з її допомогою. Як і було коли моє авто (хоч дещо менше як 2 тонни, але все одно в 2 рила не попхаєш) було відкопано і урухомлено за допомогою не джека і лебідки , а саме лопати (хоча справедливості ради хочу сказати, що за допомогою лопати ми тоді машину лише урухомили, тобто дали можливість рухатись взад-вперед на 2-3 метри, а далі звичайно для економії сил і часу почали висмикувати закушений трос з лебідки. Але якщо б ще годинку покопали, то машина була б звільнена виключно за допомогою лопати). І хоча тут дискусія не про те, який засіб найдієвіший (краще мати їх всіх і використовувати в залежності від ситуації), але першою (особливо для машини, яка ще не пустилась в всі тяжкіє з тюнінгом позашляховика) я б купляв лопату бо найдешевша і майже завжди дієва.
Якось так :).

ПС. З приємністю згадав зараз той момент вночі з Vitonom і лопатою (ностальгічна посмішка на обличчі )))). Спустились з гір вроді в шостій ранку )))) Такою брудною машина напевно ще не була ))

ППС. Думаю якщо запитатись побратимів, які трошки раніше почали захоплюватись офроїдом, коли ще не було лебідок, сільверів, блокувань, а джек був за щастя, вони б трохи більше розповіли про всі приховані можливості лопати ;)
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення robosol »

да, да. за допомогою лопати можна не лише відкопати машину але й змінити ландшафт навколо неї. все залежить скільки часу і натхнення є. але давайте не будемо ретроградами, лебідка найдієвіший спосіб самодопомоги. коли взяв джек, згадував лопату як страшний сон, коли поставив лебідку, джек пилиться в багажнику. зрозуміло що коли лебідка підвела, і джек не джекає, то залишається лопата. ї лопата має бути як неодмінний атрибут джипера, але таке питання, вам їхати чи копати? питання риторичне :)
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення pooh »

Бачиш, Андрійко, а я пішов з іншої сторони. Від найдорожчого до найдешевшого. Спочатку колеса, потім лебідка, потім блокіровки, а потім вже весь інший шмурдяк. Так на лопату грошей не вистачає. :D
А тему таки відкрию.
Вже відкрив. :D
Аватар користувача
Толстяк
Повідомлень: 1087
З нами з: 01 липня 2007, 11:18
Ім'я: Геннадий
Авто: Nissan, KTM
Звідки: Карпати, Рахів
Контактна інформація:

Re: Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення Толстяк »

А ще, лопату можна використати, як пательню :) привіт усім.
067 З12 4З З6
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення pooh »

От Гена не спить, класний варіант, як пательню. тепер точно куплю собі лопату. Металеву, снігову. :lol:
Аватар користувача
Толстяк
Повідомлень: 1087
З нами з: 01 липня 2007, 11:18
Ім'я: Геннадий
Авто: Nissan, KTM
Звідки: Карпати, Рахів
Контактна інформація:

Re: Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення Толстяк »

Трохи флудану зара. Складаєш на лопату квадратним колодязем купати, обливаєш спиртом, підпалюєш, розливаєш решту у келішки, промовляєш тост в одній руці з палаючою і шкварчучою лопатою, а в другій з вогняною водою. І всім зрозуміло, що лопата - річ необхідна.
067 З12 4З З6
Аватар користувача
Steady2102
Повідомлень: 252
З нами з: 02 червня 2013, 13:03
Ім'я: Юра
Авто: Nissan Terrano I 2.7TD
Контактна інформація:

Re: Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення Steady2102 »

Флуданули таки всі!)))
А тепер по Темі запитання для колективного розуму..
Ще до тої засади, останніми тижнями помітив, що з'явився правий та лівий стук в кермі - а саме, коли їду по грунтовці чи бруківці давній, то колеса відповідно трохи ходять вправо-вліво. Так от, раніше це було разом з кермом в руках - колеса ходять-кермо ходить, то тепер кермо в руках не рухається, а від ходу коліс передаються невеликі удари вправо-вліво. Ну типу як десь в шліцах з'явився люфт (чи таке взагалі можливо?).
А після тої засади, помітив, що руль на 15-20 градусів став "криво" - тобто десь щось таки змістилось навколо своєї осі...
В кого які будуть думки з цього приводу?? Диференційні діагнози?))
Дякую!
Salshop.com.ua - спорядження
Georgehouse.com.ua - хостел
Аватар користувача
MOTOR
Повідомлень: 1000
З нами з: 11 вересня 2012, 23:21
Ім'я: Seruy
Авто: Y60 Gorbachev
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Реінкарнація мого Nissan Terrano T27TD

Повідомлення MOTOR »

Швидше за все рульові тяги.
Відповісти