РОЗДАТКА ВАЗ 2121

2121, 21213, Нива-Шивроле
Відповісти
Аватар користувача
Vovic
Повідомлень: 232
З нами з: 25 січня 2016, 14:58
Ім'я: Володимир
Авто: Нивко 2121 та Опель Омега В
Контактна інформація:

РОЗДАТКА ВАЗ 2121

Повідомлення Vovic »

Привіт.

Дісталась мені вчора, практично за копійки роздатка для Ниви, єдиний нюанс в корпусі дірка, обломано в місці де кріпиться шпилька, якою роздатка має кріпитись до подушок... (забрав фактично по ціні металолому), Дивився шестерні - майже нові, на зубах виробітки майже нема, ніде ні нащерблень ні нічого... жалко щоб таке добро пропало...
маю велике бажання її перебрати і мати собі запасну, бо з своєю думаю проводити роботи по пониженню нижнього ряду передач...
Може в когось із наших нивоводів завалявся корпус роздакти... я б купив.
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: РОЗДАТКА ВАЗ 2121

Повідомлення gladun »

Маю цілу роздатку. Хотів продавати, та вирішив лишити на запас. Агрегат ще з 81 року випуску
Аватар користувача
Hachik
Повідомлень: 16
З нами з: 23 вересня 2016, 11:52
Ім'я: Павло
Авто: Ваз 2121 та 2108
Звідки: Буськ

Re: РОЗДАТКА ВАЗ 2121

Повідомлення Hachik »

Зайвої роздатки і запчастин не маю.
Аватар користувача
Vovic
Повідомлень: 232
З нами з: 25 січня 2016, 14:58
Ім'я: Володимир
Авто: Нивко 2121 та Опель Омега В
Контактна інформація:

Re: РОЗДАТКА ВАЗ 2121

Повідомлення Vovic »

Так... процес хоч і повільно, але рухається... Як я й писав, хочу моцну роздатку... Що для цього я зробив: дістав "за пиво" роздатку з металолому, - з металолому тому, що проломаний корпус в ній був... Потім купив корпус роздатки новий, потім купив 42 зубу шестерню та шестерню 3 передачі від КПП ВАЗ 2101...
Наступний процес самий складний, та самий відповідальний... на форумі, та взагалі в розмовах переконати людей (а головне таку людину з прямими руками й бажанням працювати, що модифікована роздатка йому необхідна настільки, що життя йому без неї нема й не буде, для того, щоб пряморука людина зробила таку роздатку собі, випробувала, а вже потім, протореною стежечкою і мені...) Потрібним нивоводом став Коля з Мостиськ (Нива Дуся 2121)...,якому я й передав все те, що описано вище, під час змагань Зуб Тріал (участі не приймав, але присутнім був, приїжджав на недоприводі...)
Потім Колян написав список що тре докупити, я докупив і терміново новою поштою відправив Коляну... І ось сьогодні здвінок від Коляна, де Колян каже що завтра зранечку відправить мені готову, вже модифіковану роздатку!!!
Як отримаю, поставлю на Нивко і відпишусь про те як себе Нивко почуває, коли отримає додаткових 30-35% моменту..., бо на КК 2017 їй на затяжних підйомах важкувато було...
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: РОЗДАТКА ВАЗ 2121

Повідомлення gladun »

То добре буш мав. Коли ставити будеш? Яб з нового роздолу до тебе підскочив би тай може щось допомогти ? До поки підпустка в мене. Я вже її бачив фото, буде люкс..
Аватар користувача
Vovic
Повідомлень: 232
З нами з: 25 січня 2016, 14:58
Ім'я: Володимир
Авто: Нивко 2121 та Опель Омега В
Контактна інформація:

Re: РОЗДАТКА ВАЗ 2121

Повідомлення Vovic »

аж 18-го ввечері приїде моя роздатка... :cry: Так працює Нова Пошта...
Відповісти