Чи варто ставити 5ст КПП?

2121, 21213, Нива-Шивроле
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: Чи варто ставити 5ст КПП?

Повідомлення gladun »

Hachik писав:Все получилось так... Загнав авто на сервіс на заміну коробки тай сам пішов на роботу,дзвонять за пів години швиденько приходь.Зясовується що коробка полонезівська а не від 2107(5ст).Поїхав сьогодні до "Грубого" на кривчиці віддавати коробку,без криків і сварок,забрав коробку і віддав гроші.Ось такий получився "кампот".Буду кататись на рідній.
:D значить судьба на 4 ст гонити.
Знаєш , нива не та машина шо ти собі думаєш. То машина на любителя. 5 ст ка нічого глобального тобі не вирішить, хіба пагу грам бензини з економить , і гул мотора менший, то перше. Друге, шрусові кардани , в темі про передній міст, я написав, також не одобрую. І ще, довга нива і в африці нива. Хіба Урбан нову взяти з повним пакетом.
Аватар користувача
Hachik
Повідомлень: 16
З нами з: 23 вересня 2016, 11:52
Ім'я: Павло
Авто: Ваз 2121 та 2108
Звідки: Буськ

Re: Чи варто ставити 5ст КПП?

Повідомлення Hachik »

Коли Я на ниві в перше піднявся на підйом і спустився,то Я відчув що це авто саме для мене.Авто купував для полювання і рибалки,але останнім часом люблю просто покататись.Вчора з другом вирішили покататись по річці Західний Буг,підйоми, спуски, багато води,пісок....,навіть загрузли по середині річки.Добре що купив хайджек,абалденна штука.Море емоцій задоволення,і як не любити ту ниву.Виходячи зі всіх обставин буду їздити на рідній коробці.Всім дякую.
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: Чи варто ставити 5ст КПП?

Повідомлення gladun »

Все правильно, 4 передачі з головою для тієї машини хватає, хіба би якісь бальні поїздки
Відповісти