покупка НИВИ

2121, 21213, Нива-Шивроле
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: покупка НИВИ

Повідомлення myshketer »

Хотите измерить уаз деньгами? Несчастные :mrgreen:
Удовольствие от езды на уазе сравнимо с хорошей дозой амфетамина, а обходится в разы дешевле. Но это трудно объяснить ;)
Аватар користувача
_!Ostap!_
Повідомлень: 159
З нами з: 23 листопада 2010, 10:44
Ім'я: Ostap
Авто: MPS

Re: покупка НИВИ

Повідомлення _!Ostap!_ »

Якщо вже так дуже хочиться жип і аби не УАЗ і не Нива і не дорого, то ще можна погледіти на отакі варіанти:
http://auto.ria.com/auto_suzuki_samurai_13753788.html - якрас ціна що треба
http://auto.ria.com/auto_suzuki_samurai_12448763.html - можна спробувати по торгуватися
http://auto.ria.com/auto_suzuki_samurai_14795478.html - до осього прийдеться колеса нормальні докупити, лебідку, і вправного майстра найти аби заліфтував
http://auto.ria.com/auto_suzuki_samurai_14472097.html - теж хороший варіант і не дорого
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: покупка НИВИ

Повідомлення Katonych »

_!Ostap!_ писав:Якщо вже так дуже хочиться жип і аби не УАЗ і не Нива і не дорого, то ще можна погледіти на отакі варіанти:
http://auto.ria.com/auto_suzuki_samurai_13753788.html - якрас ціна що треба
http://auto.ria.com/auto_suzuki_samurai_12448763.html - можна спробувати по торгуватися
http://auto.ria.com/auto_suzuki_samurai_14795478.html - до осього прийдеться колеса нормальні докупити, лебідку, і вправного майстра найти аби заліфтував
http://auto.ria.com/auto_suzuki_samurai_14472097.html - теж хороший варіант і не дорого
Тільки тойво... Самурайчики ржавіють просто біда, треба одразу закладатись на повну переварку кузова.
Плюс до всього - якщо колесики більше ніж 30" ставити - там варто пів-машини міняти, жеби не згинало, не рвало і не ломало рідні детальки.
Главная дорога та, по которой едет танк
Аватар користувача
_!Ostap!_
Повідомлень: 159
З нами з: 23 листопада 2010, 10:44
Ім'я: Ostap
Авто: MPS

Re: покупка НИВИ

Повідомлення _!Ostap!_ »

та най собі ржавіють, тут вже згадували недавно що патрулі теж ржавіть дуже
там того самурая два квадратні метри бляхи, можна і по варити і балончиком підмалювати :D

для коліс 32 або 33 ставиться кіт в роздатку за 500 баксів і все феншуй, принаймні так на форумах писали

Але як на мене за такі то гроші, якщо так катигорично проти УАЗ-ка, і якщо фігура позволяє, бо в машинці місця геть мало, варіант просто чудовий
Black2
Повідомлень: 50
З нами з: 14 грудня 2014, 22:20
Ім'я: Дмитро
Авто: OVC

Re: покупка НИВИ

Повідомлення Black2 »

pooh писав:То може всі купимо собі Jeep Wrangler і будемо їздити? Думаю кожен знайде ціну кіко то коштує. Тут була ціна 6-7тис. з відтіля і треба відштовхуватись, а не мірятись своїми пісюнами, в
А шановний Black2 міг би прийти чи приїхати хоча б до стадіону.
Чи може був? Тіко не всі бачили? Як на мене, толку з того не буде. Сиділи, тринділи, ніхєра не купили.
Одним словом - Мутний.
міг би приїхати як би знав. Не треба робити передчасних висновків, шановний.
Я вважаю, що на форумі можна створити будь яку тему (в рамках звісно) та обговорити її причому вона не обовязково має закінчуватись купівлею. Чи не так?
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: покупка НИВИ

Повідомлення автобат »

так-так.Цей Пух. він підзуджуе. шоб верняк купив машину. а не так просто потриндіти :D Він просто жадає.жіби компанія побільшала :D
А до речі. не розглядали варіанту купівлі Гредвула. Автомобіль до статусу більш-меньш спортивного можна точити. Для експедіціонника взагалі не проблем. В принципі.по відгукам цілком приємлема машина за свої гроші. При наймі. варіант набагато цікавіший від ниви та уаза.як на мене.
Я Ілоні хотів. але вона вперлась. Свин Володя має. Павлік Круст. може щось повісти.Він здаеться. не має особливих нарікань до машини.
Паша. колісь. Особисто мені ціуаво. Я вот на стадіоні провтикав плотніше з машинкою познайомитись.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Romi2121
Повідомлень: 314
З нами з: 20 лютого 2007, 14:27
Звідки: Ужгород

Re: покупка НИВИ

Повідомлення Romi2121 »

Перечитав всю тему, і таке враження, що більшість не з Ніви починало :D
Як на мене, то тут потрібно поставити перше запитання: для чого авто?
Якщо змагання, тоді ніва не кращий варіант, в силу своєї конструкції. Як не крути, а вона вимагає акуратного ставлення.
З свого боку можу сказати наступне. Використовую ніву 1985 року виробництва. З неї і розпочав цей стиль життя, коли придбав її в 2005 році. Використовую її виключно для поїздок в гори. Авто жодного разу не підводило, не рвав полуосі, кулаки зчеплення і т. п. Колеса 235/75 R15, пари 4.44 і лебідка. На ній просто потрібно їздити акуратно. І вона в своєму класі є дуже достойним автомобілем.
Стосовно поломок, то в більшості випадків вони трапляються з двох причи: байдуже ставлення власника до авто та дряні запчастини. Я особисто на запчастинах не економлю і купляю їх новими в зборі. Головне це робити вчасно.
Стосовно прохідності, то пробки на КК тільки тому, що за кермом таких автомобілів не все є толкова прокладка. Ніва здатна на багато чого, і в цьому мене не потрібно переконувати.
Стосовно патрулів, то за ці гроші буде або авто з криміналом або дрова. Чому так пишу? Сам тривалий час моніторю інтенсивно ці автомобілі. Патруль це інше авто, інші можливості, але й видатки зовсім інші (але ніву продавати не планую ;) ).
Як на мене, починати потрібно з меншого, і тоді вже визначатися що робити дальше. Ми всі спочатку вчимося ходити, а тільки потім бігати.
Аватар користувача
ZUB
Повідомлень: 1175
З нами з: 29 березня 2011, 23:07
Ім'я: Ярослав
Авто: Нісан Патрол
Звідки: Великий Любінь

Re: покупка НИВИ

Повідомлення ZUB »

МОЛОДЕЦЬ, дуже гарно сказано, всі патрулісти починали з інших машин.
Аватар користувача
Viton
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 552
З нами з: 22 травня 2012, 21:38
Ім'я: Віталій
Авто: Червений з Бандерштадту Y61
Звідки: Лемберг, місто в Європі

Re: покупка НИВИ

Повідомлення Viton »

Romi2121 писав:На ній просто потрібно їздити акуратно. І вона в своєму класі є дуже достойним автомобілем...
Як на мене, починати потрібно з меншого, і тоді вже визначатися що робити дальше. Ми всі спочатку вчимося ходити, а тільки потім бігати.
Згоден. І я про те ж саме писав в цій темі. :!: ;)
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: покупка НИВИ

Повідомлення автобат »

Ох.Ромасю. як гарно розклав. аж чуть не закохав у Нивку. Ілоночка в мене з Нивки починала - то ну його шлях би трапив. Але то таке. Нива нивою. а чувак пропав. Видко духу не хватило. Пух правий був. Ну то теж не суттево - ніхто нікому не винен
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Romi2121
Повідомлень: 314
З нами з: 20 лютого 2007, 14:27
Звідки: Ужгород

Re: покупка НИВИ

Повідомлення Romi2121 »

Так я про що? Чувак видно задався питанням, для чого воно мені? Почитав та й видно перепрофілювався, може марки почав колекціонувати)))) :D :D :D
Микола STARyy
Повідомлень: 412
З нами з: 30 липня 2009, 22:43
Ім'я: Микола Васильович
Авто: UAZ31512 "Бабай" ВАЗ 21213"Медведик"
Звідки: Файне місто О67 2б 2б 2О7

Re: покупка НИВИ

Повідомлення Микола STARyy »

Чоловік певно зрозумів, що чи за 3 тисячі, чи за 8 він отримає не більше ніж Ниву. А на підготовлену іномарку бюджет не готовий. І то не зле, що він це зрозумів до того як потратив гроші. Значить спілкування на форумі дало йому користь.
А щодо Нивки і "шляк трафить", не згоден з вами, пане Сергійку. Безумовно, Нива не жіноча машинка, особливо ліфтована на мадах,Хоча я знайомий з двома жінками, які їздять на УАЗах. :D Все залежить від ваших очікувань. Я взяв Нивку 95р. 1.7карб,5-ступ.і дуже задоволений. Менше ніж за 3000. Набагато. Кузов цілий. Брав свідомо, це вже не перша Нива. Після УАЗа і досить комфортна і економна. На Київ при крейсерській 115 взяа 9л на сотню. Дорогу тримає на такій швидкості цілком впевнено. Геометрична прохідність краща ніж в УАЗа. Рами нема, кузов слабенький, це правда. Задній мостик гнеться. Ступиці навантажені, підшипники бояться нагрузок. Ну і ще кілька всяких бяк. Але якщо їх знаєш, то життя не таке вже і кисле :lol: Зате, як казав один мій знайомий, "Нива - це тісто, з якого можна виліпити коника, якого забажаєш. (якщо зумієш)". Я додам: " А не вийде, то втрати не катастрофічні". :lol: :lol:
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Black2
Повідомлень: 50
З нами з: 14 грудня 2014, 22:20
Ім'я: Дмитро
Авто: OVC

Re: покупка НИВИ

Повідомлення Black2 »

такі вибір впав на УАЗ, але у звязку зі становищем у країні поки що відкладено будь-які витрати
Аватар користувача
ОМЕЛЯН
Повідомлень: 1075
З нами з: 17 січня 2011, 12:15
Ім'я: Ігор
Авто: 쌍용 카이런, "КВІТОЧКА" будую.....
Звідки: Україна, м.Львів

Re: покупка НИВИ

Повідомлення ОМЕЛЯН »

Black2 писав:такі вибір впав на УАЗ, але у звязку зі становищем у країні поки що відкладено будь-які витрати
Вітаю! Фото в студію плісз.
Сонця всім!...
Black2
Повідомлень: 50
З нами з: 14 грудня 2014, 22:20
Ім'я: Дмитро
Авто: OVC

Re: покупка НИВИ

Повідомлення Black2 »

з чим?)))
Відповісти