покупка НИВИ

2121, 21213, Нива-Шивроле
Black2
Повідомлень: 50
З нами з: 14 грудня 2014, 22:20
Ім'я: Дмитро
Авто: OVC

Re: покупка НИВИ

Повідомлення Black2 »

в таких режимах експлуатації сидіти треба під любою машиною. Але зважаючи на те, що робиться в країні сидіти треба дешево :D
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: покупка НИВИ

Повідомлення автобат »

AM писав:Ух ти, таке враження що під патрулями, л200-стями, роверами ітд ніхто не сидів ;-)
Андрійку, в мене Л200 і паралельно був УАЗ. У мене є що з чим рівняти. Нахлібався УАЗа нуегона. По грошах крутіше крутого. По дальності польоту - близче каменю від рогачки. І ніхто мене в зворотньому не переконає.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: покупка НИВИ

Повідомлення автобат »

Black2 писав:в таких режимах експлуатації сидіти треба під любою машиною. Але зважаючи на те, що робиться в країні сидіти треба дешево :D
Запишить цю фраху собі десь. Через рік після купівлі УАЗа її ще раз тут напишете. Посміємось разом
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: покупка НИВИ

Повідомлення pooh »

Ага візьми л200 в салоні за якихось 400000грн. можна в кредит. і пігнали. :D
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: покупка НИВИ

Повідомлення Khimik »

pooh писав:Ага візьми л200 в салоні за якихось 400000грн. можна в кредит. і пігнали. :D
кгм-кгм...
кагбе тутhttp://www.uaz4x4.com.ua/uaz/uaz-patriot.html, наприклад, нові Патріоти ще дорожчі...
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: покупка НИВИ

Повідомлення pooh »

а ми на дешевих машинах не їздимо. :D Мабуть я відстав від життя і цін. :o
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: покупка НИВИ

Повідомлення AM »

автобат писав:
AM писав:Ух ти, таке враження що під патрулями, л200-стями, роверами ітд ніхто не сидів ;-)
Андрійку, в мене Л200 і паралельно був УАЗ. У мене є що з чим рівняти. Нахлібався УАЗа нуегона. По грошах крутіше крутого. По дальності польоту - близче каменю від рогачки. І ніхто мене в зворотньому не переконає.
Тут може уаз уазу рознь, не знаю...

Але ти теж знаєш, що в мене був паджеро з салону. І теж маю з чим рівняти. Більше того, маю витрати точно пораховані, бо вів облік особистих витрат на авто, і точно знав кожного місяця, скільки я тратив на Паджеро 4, а до того на Паджеро спорт, та і на попередні машини. І скажу точно, що на УАЗ я тратив менше чим на будь-яку із попередніх авто.
А на жигуль іще менше ))) :)
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: покупка НИВИ

Повідомлення pooh »

Ага порівняйте, для прикладу, ціни на бокові дзеркала. Уаз і л200. :D :D :D :D А це майже рохідники в нашій їзді
Автобат, підтверди!
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: покупка НИВИ

Повідомлення AM »

Khimik писав:
pooh писав:Ага візьми л200 в салоні за якихось 400000грн. можна в кредит. і пігнали. :D
кгм-кгм...
кагбе тутhttp://www.uaz4x4.com.ua/uaz/uaz-patriot.html, наприклад, нові Патріоти ще дорожчі...
ну я б не спішив з висновками хто дорожче http://www.mitsubishi.lviv.ua/model/versions/l200/

Але на нові уази (як зрештою і на вази, і на інші російські і українські зази тази) ціна "дещо завищена" )).
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: покупка НИВИ

Повідомлення AM »

pooh писав:Ага порівняйте, для прикладу, ціни на бокові дзеркала. Уаз і л200. :D :D :D :D А це майже рохідники в нашій їзді
Автобат, підтверди!
А ти візьми дзеркало від уаз 469 проти л200, тоді різниця ще цікавіша. ;) Правда є варіант брати запчастини на іномарки зі шроту, але тут на жаль не володію цінами.
Востаннє редагувалось 11 січня 2015, 00:07 користувачем AM, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: покупка НИВИ

Повідомлення AM »

Навіяло...https://www.youtube.com/watch?v=eXPz273ibIo
Дуже мені подобався цей ролік, ще коли мав паджеро і мріяв про уаза.
Тут імхо - щира правда. Є в уазі і ремонт, і прохідність. Перші гайки почав крутити в машині як купив уаза))) Благо машина проста і це дозволяє. До паджеро сам навіть не підходив. Але все одно це машина для душі і байдужим нікого не лишає ))).
Аватар користувача
звездочет
Повідомлень: 529
З нами з: 03 серпня 2010, 14:23
Ім'я: Дубиняк Ігор
Авто: Штурман
Звідки: Львів, Брюховичі
Контактна інформація:

Re: покупка НИВИ

Повідомлення звездочет »

І знову ж тут все залежить в першу чергу від прокладки між рулем і сидінням, і звичайно умов експлуатації. Уаз і інший відчизняний автопром дешевший в обслуговуванні (хоча останнім часом над цим можна поспорити - один грибок, якщо знайдеш, буде коштувати мінімум 600 грн.), але може підвести в самий відповідальний момент. Як нас з Маріком і не один раз. Іноземні машини більш дорожчі в обслуговуванні і покупці, зате набагато надійніші.
AM писав:Але ти теж знаєш, що в мене був паджеро з салону. І теж маю з чим рівняти. Більше того, маю витрати точно пораховані, бо вів облік особистих витрат на авто, і точно знав кожного місяця, скільки я тратив на Паджеро 4, а до того на Паджеро спорт, та і на попередні машини. І скажу точно, що на УАЗ я тратив менше чим на будь-яку із попередніх авто.
А на жигуль іще менше ))) :)
А ти згадай де ти експуатував Паджеро 4 і тепер експлуатуєш Уаз. Я тобі нагадаю. Наскільки я знаю, ти на Паджеро їздив там, де не кожен на Уазі заїжав. Він в тебе відгрібав по перше число. Ти на ньому приймав участь і в кубку Львова і здається в Тартаку. І якщо не помиляюсь не в ТР1 і не просто так а на результат. А Уаз, здається, змагань не бачив, і зараз їздить більшу частину часу по асвальту. Деколи в гори, але вже точно не в такий жестяк, як ми їздили. Зїзди один-два рази в Східницю в ТР3 на результат, і тоді подивимось.
Аватар користувача
марік
Повідомлень: 1014
З нами з: 15 лютого 2009, 15:06
Ім'я: MARIK
Авто: NISSAN PATROL Y60

Re: покупка НИВИ

Повідомлення марік »

Таке враженя шо Black2 передумав брати жипа ))))))
А тема переросла в тему ЯКИЙ ЖИП КРУТІШИЙ І МЕНЬШЕ ЛОМИТЬСЯ :lol: :lol: :lol:
А з дуру зламати можна і х...))))
Тише едеш, дальше будеш, от того места, куда едеш!!!
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: покупка НИВИ

Повідомлення AM »

Цікаво те, що навіть на Паджеро спорті, на якому я вгазалі нікуди в офроїд не їздив, а виключно по трасі, я на обслуговування в місяць тратив більше чим на уаз. При тому не можу сказати що машина мені трахала мозг. Все було в справному стані. Час від часу щось тре було міняти. Зараз насправді жалію що продав. Просто старався виконувати регламентні роботи. Зараз детально не пригадую, але думаю тут грало роль те, що однотипні роботи на уазі і на паджеро вартують по різному. Крім того наприклад масла-фільтра на іномарки були дорожчі (лив синтетику, в уаз півсинтертику). А пробіг на іномарках був більший в місяць, масло, колодки, фільтра мінялись частіше. Запчастини на паджеро спорт брав завжди нові, а не зі шроту. Кароче набігало звідкись, хз...
Аватар користувача
марік
Повідомлень: 1014
З нами з: 15 лютого 2009, 15:06
Ім'я: MARIK
Авто: NISSAN PATROL Y60

Re: покупка НИВИ

Повідомлення марік »

В савдеповских машин є одна фігня АНДРІЙ вони їздять до пори до часу , а потім майже всьо зразу починає сипатись (((((
А так як Black2 буде вчитись то йому не можна такої машини бо поки він зрозуміє як можна і як не можна то в ремонти він стіки попаде !!!!!
В мене УАЗ тоже не ломався до пори до часу , а потім в Білорусії головна пара накрилась на рівному місці, а на кордоні два грибка зразу !!!!!!!!
Тише едеш, дальше будеш, от того места, куда едеш!!!
Відповісти