Шноркель на ниву

2121, 21213, Нива-Шивроле
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Шноркель на ниву

Повідомлення s.pal »

автобат писав:Не думаю. що вартуе так наїжджати. Хто що знае. а хто - ні, це не важоиво. Людинп цікавиться. значить тре пояснити або порадити. Особисто мій досвід говорить про те. що шнорхель потрібний не тількі для ниряння. якщо с їжджаеш з асфальту в літній період. топовітряний фільтр дуже сильно забиваеться пиллю, метеликами та листям і гілками від трави.на 49 паралелі повітряні фільтри ми з Тарасом щоденно чистили, ще ї міняли на нові. а в Жесті завдякі шнорхелю воздухан так і повернувся до дому майже цнотливим.
Відносно пластика питання теж не меньш доречне. Зробив я на УАЗік шнорхель із сірих каналіз. труб. Жватило на 2 виїзда в ліс. Після того зробив із армованих гумових шлангів від комбайна. Друге питання - чі варта шнорхелем дерева рубати...
Висновок: якщо ви їздите не тількі асфальтом, шнорхель зайвим не буде.
Абсолютно правильно!
Людина спитала, значить треба допомогти.
А шноркель потрібний, хоч для понтів, хоч дороги.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Шноркель на ниву

Повідомлення AM »

Granader писав:Якщо машинка буде зїзжати з асвальту,в мінімальне болото,великі калюжі,особливо коли їх брати ходом і.д.т.ітп шнорхель треба ставити полюбому
+1. Правда не знаю чи по любому, але поставити можна, особливо для ниви в якої рівень броду 50см (якщо правильно памятаю). Для себе думав про шноркель для подолання коротких але глибоких водних перешкод, коли вода ще не встигне затекти в салон, а в воздухан вполнє може залитись. Однак поки не ставив оскільки в мене по заводу рівень броду 70 см, а з ліфтом - 77.
Аватар користувача
Толик
Повідомлень: 18
З нами з: 10 вересня 2009, 00:20
Авто: 2121
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Шноркель на ниву

Повідомлення Толик »

Хлопці, направду не думав, що тема настільки цікава, особливо знатокам. Про пластик спитав, бо мав колись розширювачі на арки, які розлетілися на дрібні уламки від несильного удару об дерево. І не хотілось, аби така сама участь спіткала "дєтскій сад" за 150 у.о. Про діаметр шноркеля і вихлопну згоден, але врахуйте, що додаються як мінімум 2-3 повороти і одна гофра, яких нема в стоку і які можуть впливати на швидкість потоку повітря. Сантехшноркель не влаштовує в принципі, бо нива в мене катається також і по місту.
Питання до всіх: комусь доводилося міняти плани (маршрут) поїздки тільки через струмочок по зеркала шириною 2 метри, знаючи що найближчий трактор прийдеться шукати пів-дня?
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Шноркель на ниву

Повідомлення s.pal »

Толик писав: Питання до всіх: комусь доводилося міняти плани (маршрут) поїздки тільки через струмочок по зеркала шириною 2 метри, знаючи що найближчий трактор прийдеться шукати пів-дня?

Еко брат ти загнув! :D
Ти спитай у РОМІКА як воно не міняти маршрути і пірнати без шноркеля та додаткового захисту моторного відсіку від води.
І буде тобі щастя. :D
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
Толик
Повідомлень: 18
З нами з: 10 вересня 2009, 00:20
Авто: 2121
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Шноркель на ниву

Повідомлення Толик »

Ну таки може трохи менше, ніж по зеркала :oops:
Та власне все решта уже зроблено: сапуни виведені, проводка в рукавах, контакти оброблені. То вже для повноти картини, так сказать, не хватає.
Аватар користувача
Muxajlo
Повідомлень: 79
З нами з: 23 січня 2011, 19:31
Ім'я: Михайло
Авто: ВАЗ 2121

Re: Шноркель на ниву

Повідомлення Muxajlo »

Сантехнічна труба на ниві і в місті нормально дивиться, яб не переймався дурницями. А контакти тре замінити на безконтактне(якшо то трамбльор)
Аватар користувача
nick2121
Повідомлень: 586
З нами з: 15 травня 2006, 21:30
Ім'я: Микола
Авто: УАЗ 3164
Звідки: Львів, Україна

Re: Шноркель на ниву

Повідомлення nick2121 »

Muxajlo писав:Сантехнічна труба на ниві і в місті нормально дивиться
+100 500
(правда, водовідвід краще ніж г$%^овідвід)
Зображення
Але коли трохи катався нічним лісом на "Замках", зніс всю бокову конструкцію. А ось самі труби (біля лобового скла) та моноциклони абсолютно не постраждали. Наразі їзжу з дирками у капоті :oops: певно буду міняти цю частину на щось гумове.

Тому при використанні шноркеля "по суті", його вартість важлива. Одна справа вбити пару кутових з'єднань по 20грн/шт., а інша - загробити моноблочну конструкцію за $XXX.

З іншого боку, конструкція топікстартера добре припасована до машини, покалічити той шноркель не так просто.

Ефективний діаметр труби 50мм на Ниву замалий, а щось у районі +/- 70мм буде супер (це на рахунок "душити двигун"). Конструкція топікстартера візуально має нормальний переріз.
Muxajlo писав:А контакти тре замінити на безконтактне(якшо то трамбльор)
Також трошки загерметизувати проводку.
Фільтр бажано поміняти, напр. на "банку" від АЗЛК 2141.
Загерметизувати деякі інші "дирки".
Також вивести сапуни (якщо не міняти трансмісійне масло після кожного запливу... мене ТАД17 не пре, а синтетика Castrol дорога для того).
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Шноркель на ниву

Повідомлення K2 »

Толик писав: Сантехшноркель не влаштовує в принципі, бо нива в мене катається також і по місту.
Толик писав: Питання до всіх: комусь доводилося міняти плани (маршрут) поїздки тільки через струмочок по зеркала шириною 2 метри, знаючи що найближчий трактор прийдеться шукати пів-дня?
ну шо я говорив про панти.
то ти розказуєш як рвеш бездоріжжя шо шмату і для повноти розриву бракує тіки шнорхель. ібо нирнути по дзеркала для тебе пльовоє дєло.
то ти кажеш "фі, сантехнічні труби... не гламурно.."

пс ти хоть раз топив машину хотяби по пороги? так шоб в салоні води було по кісточки і все плавало? сумніваюсь. тому не варто розказувати про воду по-груди в салоні авто.

карочче лол це все.
Аватар користувача
Oleg
Повідомлень: 354
З нами з: 22 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Олег
Авто: jeep cherokee XJ 242 1988
Звідки: Львів

Re: Шноркель на ниву

Повідомлення Oleg »

Я так думаю що якщо занурити Нивку по зеркала їй і шнорхель не допоможе і який би він не був гламурний чи з сантехніки.
Из каждой безвыходной ситуации есть два выхода.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Шноркель на ниву

Повідомлення автобат »

К2, відчіпись вже від людини. Форум не для того, щоб сваритись один з одним. Андрію, бережі свою нервову сістему і поважай іншіх.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Шноркель на ниву

Повідомлення K2 »

я попрошу вибачення якшо ти скажеш що я нелогічно розмірковую нарахунок пантування.
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Шноркель на ниву

Повідомлення s.pal »

Oleg писав:Я так думаю що якщо занурити Нивку по зеркала їй і шнорхель не допоможе і який би він не був гламурний чи з сантехніки.
Дядя Олег, по перше не проблема можна занурити і проїхати, наприклад ходом. Або накрити плівкою капот і повільно проїхати.
І питання не в тому що буде мокрій салон.
Людина питала про конкретну модель, бо вона(модель шноркеля) йому сподобалась і шо він буде з нею робити це його особисті справи.
ВО! :D
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
nick2121
Повідомлень: 586
З нами з: 15 травня 2006, 21:30
Ім'я: Микола
Авто: УАЗ 3164
Звідки: Львів, Україна

Re: Шноркель на ниву

Повідомлення nick2121 »

Толик писав:сапуни виведені, проводка в рукавах, контакти оброблені. То вже для повноти картини, так сказать, не хватає.
Ще вентилятор має бути не штатна механічна м'ясорубка, а електричний з примусовим відключенням. Інакше занурення може весело закінчитись.
Також не забуваємо про генератор.

А на рахунок ниряти "по дзеркала"... то дійсно LOL.
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: Шноркель на ниву

Повідомлення myshketer »

Ездил со шнорхелем до первого дерева, уже год как вожу его в багажнике ))) я вам так скажу - ни один вопрос про Лягушенка на имел такой популярности, как- "А что это у тебя за труба сбоку? Выхлопную так вывел?". Так что шнорхель - это не только ценный пластик, а и два, три и больше очков репутации вашему автомобилю :-D
вовчок
Повідомлень: 46
З нами з: 27 лютого 2009, 13:09
Ім'я: Володимир
Авто: Нива 2121
Звідки: Київ

Re: Шноркель на ниву

Повідомлення вовчок »

Тут хтось шукав шноркель на Ниву? Ось гляньте:
http://www.niva-club.net/viewtopic.php? ... 39#p201539
Ну і зрозуміло, що "мопед не мій"... :)
Відповісти