Вібрація роздатки ниви. Методи її усунення.

2121, 21213, Нива-Шивроле
зіко
Повідомлень: 14
З нами з: 26 березня 2010, 13:02
Авто: ВАЗ 2121

Вібрація роздатки ниви. Методи її усунення.

Повідомлення зіко »

Підкажіть, що ефективніше зробити по ліквідації вібрації роздатки, типу підрамника чи третьої точки, де у Львові чи області це роблять за реальну ціну. Одних знайшов, за роботу і заміну проміжного валу хочуть 1000 грн, йдеться про третю точку. Наперед вдячний!
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Вібрація роздатки ниви. Методи її усунення.

Повідомлення Мuxajil »

Промвал то добре, для виставлення роздатки спочаткру перевірте крардани, шліци. Я ніякої третої опори не ставив бо нема необхідності в цьому. Лиш добре виставив роздатку і ніякої вібрації. Хто робить незнаю, бо сам собі раду даю. Спочатку перевіряєш вал хвостовика коробки чи при обертанні нема зміщення центру, ставиш нову муфту на помвал, або весь вузол новим, ставиш роздатку да так шоб фланці сходились чітко на одному рівні піднімаючи рк в верх вниз і як тре то вліво впарво. закруч чот гайки. Заводиш, вкючаєш нейтральну в роздатці а в коробці третю , лізиш в яму і дивишся як повиться розд і рухаєш в різні боки шукаєш місце спокою і затягуєш всі гайки кріплення. І буде все ок. Стосовно тієї ціни, ну трохи багато але там йе коло чого посидіти, таї робота надвох, бо сам роздатку не поставиш. А щ ниву усі бояться брати в плані рем. Можу порадити заїхати на пасічну в гаражі, більше ніхто ниви не вміє робити. Свою я сам завжди рем, як кажуть і цікаво , і маю якусь недовіру до сервісів.
centerofuniverse
Повідомлень: 21
З нами з: 25 березня 2010, 00:01
Авто: 21213NIVA

Re: Вібрація роздатки ниви. Методи її усунення.

Повідомлення centerofuniverse »

Вибрации уйдут только при отвязке моста и установки подрамника, но сверлить крепления только ветикально к лонжеронам. На сайте нива фак мск есть чертежи сей жилизки.
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Вібрація роздатки ниви. Методи її усунення.

Повідомлення Мuxajil »

Бесперечно міст також дає бібрацію, але думаю, що в чоловіка більш завсе спасе правильна установка рк з заміною пошкоджених деталей, а це центруюча втулка, муфта, шрус, некажучи вже про стан карданів разом з хрестовинами і шліцевими. А підрамник здебільшого ставлять тоді коли корозія нищить місця кріплення рк тай плюс в розгрузці днища, зменшення шумів. У мене на даний момент вібрацій нема у певних допустимих нормах, бо нива це така машина, що вона конструктивно має вроджені вібрації наприклад міст передній прикріплений до мотора, що у шниви вже удосконалили і перенесли його на балку.
centerofuniverse
Повідомлень: 21
З нами з: 25 березня 2010, 00:01
Авто: 21213NIVA

Re: Вібрація роздатки ниви. Методи її усунення.

Повідомлення centerofuniverse »

При выставлении раздатки по мануалу происходит четкое выставление по соосности кпп и раздатки!!!
Подрамник это вещь нужная и правильная, вся нагрузка раздатки ляжет на лонжероны а не на пол толщина которого 3 мм! И поэтому вибрации уменьшатся! Что касаемо моста переднего, то его отвязка позволит уменьшить угол привода и кардана- а это долгая жизнь сей деталей. Ну если нет варианта с подрамником, то можно сделать как на 2131 крокодиле, там еще слой металла на креплении раздатки. И еще, можно поменять эластичную муфту на шевролетовскую. Замена шруса поможет только с заменой шлицевой части!
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Вібрація роздатки ниви. Методи її усунення.

Повідомлення Мuxajil »

Алеж робочий кут переднього кардана далеко не такий як у задньому кардані, а у задньому дійсно є реальний Кут. Тож виникає запитання, навіщо за вашою версією щось міняти з пер мостом, коли реальна проблема злома кардана у задні частині, нерозумію? А пер міст лиш дає гул і шум бо забирає бібрацію двигуна (тому що кріпиться на ньому) і передає на рк. Більшість вібрацій ціх гасяться шліцевою. Підрамник річ хороша, але проблему чоловіка можна рішити і без підрамника. Я також боровся з тими вібраціями і знайшов рішення, про яке описав вище. Машина розвиває шв 120 причому вібрацій нема крім легкого шелеста ричагів рк ( через злом заднього кардана )і гул мотора, а це вже пер міст потрібно відвязувати. Скажіть , а на ваші 213 стоїть підрамник, і чи ви в реалі особисто рішали проблему вібрацій у ниви своєї чи прочитали лиш в і-неті?
centerofuniverse
Повідомлень: 21
З нами з: 25 березня 2010, 00:01
Авто: 21213NIVA

Re: Вібрація роздатки ниви. Методи її усунення.

Повідомлення centerofuniverse »

На моей ниве нет его! Т.к. моя нива четко под бездорожье и на вибрации мне как то всеравно. Есть кардан шеви нива фирмы белкард, у него шлицевая часть почти на весь диаметр следовательно проблема зазоров шлицов решена, передний кардан меняется на бтр 60 через переходник- проставку.
centerofuniverse
Повідомлень: 21
З нами з: 25 березня 2010, 00:01
Авто: 21213NIVA

Re: Вібрація роздатки ниви. Методи її усунення.

Повідомлення centerofuniverse »

еще надо обратить внимание на выработку раздатки, мостов, кпп, карданов причем на крестовины особое внимание.
зіко
Повідомлень: 14
З нами з: 26 березня 2010, 13:02
Авто: ВАЗ 2121

Re: Вібрація роздатки ниви. Методи її усунення.

Повідомлення зіко »

lДякую за інформацію, спробую спочатку перебрати роздатку, переглянути всі ці моменти та відцентрувати. Про результат повідомлю.!!
зіко
Повідомлень: 14
З нами з: 26 березня 2010, 13:02
Авто: ВАЗ 2121

Re: Вібрація роздатки ниви. Методи її усунення.

Повідомлення зіко »

Ще будь -ласка підкажіть де добре переберають роздатку, бо після 80 км\год, кинувши нейтральну, появляється дикий гул та вібрація в районі роздатки, мені здається, що це підшипники на валах. Хочу її перебратита яке ефективно залити масло.
centerofuniverse
Повідомлень: 21
З нами з: 25 березня 2010, 00:01
Авто: 21213NIVA

Re: Вібрація роздатки ниви. Методи її усунення.

Повідомлення centerofuniverse »

Короче, берешься за фланец раздатки и шатаешь, потом за другой, тож самое с карданами.Короче, берешься за флянец раздатки и шотаешь, потом за другой, тож самое с карданами.
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Вібрація роздатки ниви. Методи її усунення.

Повідомлення Мuxajil »

На пасічні є Валєра, він це все робить.
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Вібрація роздатки ниви. Методи її усунення.

Повідомлення Мuxajil »

зіко писав:Ще будь -ласка підкажіть де добре переберають роздатку, бо після 80 км\год, кинувши нейтральну, появляється дикий гул та вібрація в районі роздатки, мені здається, що це підшипники на валах. Хочу її перебратита яке ефективно залити масло.
думаю проблема в шліцах карданних. Бо я це все проходив. А ще муфта могла розірватись.
зіко
Повідомлень: 14
З нами з: 26 березня 2010, 13:02
Авто: ВАЗ 2121

Re: Вібрація роздатки ниви. Методи її усунення.

Повідомлення зіко »

miwaniva писав:
зіко писав:Ще будь -ласка підкажіть де добре переберають роздатку, бо після 80 км\год, кинувши нейтральну, появляється дикий гул та вібрація в районі роздатки, мені здається, що це підшипники на валах. Хочу її перебратита яке ефективно залити масло.
думаю проблема в шліцах карданних. Бо я це все проходив. А ще муфта могла розірватись.
.

Може є Валєри якийсь контактний телефон?
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Вібрація роздатки ниви. Методи її усунення.

Повідомлення Мuxajil »

Маю десь візитку в машині, потім відпишу. Сам такого в ньогни нічого не робив, але знаю його інкоколи консультуюсь в нього. Робить добре, мав колись ниву. Але шо хочу сказати, що нивовска роздатка їнакша і не буде, тому що її консруктивно не доробили, як кажуть відчизняний автопром. Наведу приклад, я купив нову рк, мовляв гудить стара, там фланці шат в підшибниках разом з дифом. Результат викинуті марно 350 дол. Усі симптоми повторились уже на 7000 тис пробігу. Такшо рішай сам. На мою думку зроби то шо я описав вище і не ламай собі голову.
Відповісти