Механічне блокування диференсіалу задніх коліс ВАЗ2106

2121, 21213, Нива-Шивроле
Аватар користувача
Dr.Yura
Повідомлень: 31
З нами з: 14 серпня 2003, 14:37
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Механічне блокування диференсіалу задніх коліс ВАЗ2106

Повідомлення Dr.Yura »

Всім доброго дня.

Підкажіть зто що може як би можна було зробити механічне блокування заднього диференсіалу коліс для ВАЗ2106.

Можливо туди можна встановити задній редуктор від Ниви?? чи на ниві немає блокування задніх коліс?

Дякую.
Вислухаю (прочитаю) всі думки. :)
ВАЗ-2106
Аватар користувача
Bravo
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 708
З нами з: 01 листопада 2002, 17:00
Звідки: Ukraine , Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення Bravo »

Саме ефективне рішення для підвищення прохідності ВАЗ-2106 - це.... продати "шаху" і купити Ниву :)
ВАЗ класика просто генетично не створена для бездоріжжя, - перевірено пілотами клуба "Львів 4х4".
Если вам все равно, где вы находитесь, значит вы не заблудились ...
Аватар користувача
Dr.Yura
Повідомлень: 31
З нами з: 14 серпня 2003, 14:37
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення Dr.Yura »

Bravo писав:Саме ефективне рішення для підвищення прохідності ВАЗ-2106 - це.... продати "шаху" і купити Ниву :)
ВАЗ класика просто генетично не створена для бездоріжжя, - перевірено пілотами клуба "Львів 4х4".
Дякую за прбажання, але те ж саме можна сказати що за ниву краще ще така машина, а за іншу така і т.д. ну десь дійде до Хаммера, чи ще якогось всюдиходу наприклад до Бобіка :))))

а мені цікаво зробити щоб шістка мала блокування, а то інколи десь в лісах чи озерах доїжієш кудись а тут болото і колеса пробусовують якраз коли не трбеа :((((
ВАЗ-2106
Аватар користувача
Довбуш
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 174
З нами з: 23 червня 2003, 21:25
Ім'я: Юрко
Звідки: NYC - Brooklyn

блокування в міст

Повідомлення Довбуш »

Навіть якщо ти поставиш дискове,гвинтове чи інше блокування - у випадку сідання пузом воно буде до дупи. Блокування на асвальті використовувати для повсякденної їзди - небезпечно для життя- якщо ти не професійний гонщик. В мене Нива - можливо буде на танкодромі вже з блокуванням - може побачиш ефекти. А наслідки від їзди з блокуванням поза болотом і снігом - це обривання реактивних тяг в першу чергу .Тому треба машину переварювати якщо вона конкретно під бездоріжжя. Я продав Форд Оріон - яким залазив в такі місця- де тільки Ниви і Уази і джипи всілякі могли їздити- але машина була знизу побита всілякими каміннями - іт.п. Купив Ниву- зарядив в неї купу грошей і задоволення таке що не потрібно ніяких джипів . Хібащо колись розживусь на більші бабки.Подумай- з Ниви можна зробити справжнього звіра. А з шгістки хібащо машину для Драг Рейсінгу- як у Рулі- шістка синя з номером № 3 на дверях. Але тодя краще вже в болото не лізти.
Успіхів в ТЮНІНГУ і БолоТІ теж.
Якщо Ваші ноги ,руки і голова на місці ,колеса цілі і є бензин Ви можете продовжувати пошуки труднощів.....
Аватар користувача
Dr.Yura
Повідомлень: 31
З нами з: 14 серпня 2003, 14:37
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: блокування в міст

Повідомлення Dr.Yura »

Довбуш писав:Навіть якщо ти поставиш дискове,гвинтове чи інше блокування - у випадку сідання пузом воно буде до дупи. Блокування на асвальті використовувати для повсякденної їзди - небезпечно для життя- якщо ти не професійний гонщик. В мене Нива - можливо буде на танкодромі вже з блокуванням - може побачиш ефекти. А наслідки від їзди з блокуванням поза болотом і снігом - це обривання реактивних тяг в першу чергу .Тому треба машину переварювати якщо вона конкретно під бездоріжжя. Я продав Форд Оріон - яким залазив в такі місця- де тільки Ниви і Уази і джипи всілякі могли їздити- але машина була знизу побита всілякими каміннями - іт.п. Купив Ниву- зарядив в неї купу грошей і задоволення таке що не потрібно ніяких джипів . Хібащо колись розживусь на більші бабки.Подумай- з Ниви можна зробити справжнього звіра. А з шгістки хібащо машину для Драг Рейсінгу- як у Рулі- шістка синя з номером № 3 на дверях. Але тодя краще вже в болото не лізти.
Успіхів в ТЮНІНГУ і БолоТІ теж.

Про постіне блокування я в курсі.
Знаю що якщо заблокувати колеса то на повротах може знести, буде їсти гуму, та й на заблокованих колесах їздити не добре, наіть зле.
Я прсото для деяких випадків коли кудись виїжджаю, ось там часто б пригодилося.
ну в мене по тюнігу поки що тільки панель приладів від БМВ і сідушки ну і ще дечого потрохи.
А стрітрейсінгом заматися немаю бажання, мені подолання ~400 метрів на час не дуже чікаве, мені більше якщо фігурна їзда, слалом і т.д. там де швидкість не має значення а майсерність їзди :)))
а так на гонках то тільки вбивання мотору, хто ьільше "зарядить" машину і все таке. Головне вчасно тиснути на педаль газу і переключати передачу.

ОСь так то. мені потрібна економна, проходима машина :))))
зараз на 76 бенщзині з повною загрузкою машини на трасі 7,8літри.
ВАЗ-2106
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Re: блокування в міст

Повідомлення Katonych »

Dr.Yura писав: ОСь так то. мені потрібна економна, проходима машина :))))
зараз на 76 бенщзині з повною загрузкою машини на трасі 7,8літри.
Гхм. Я, може, фігню думаю - але в такому випадку краще взяти волинянку, переставити на газ, турбувати і відростити колеса побільше. Буде такий монстр, що всім ховатися.
Аватар користувача
Довбуш
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Почесний Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 174
З нами з: 23 червня 2003, 21:25
Ім'я: Юрко
Звідки: NYC - Brooklyn

Повідомлення Довбуш »

Біда тай годі. Ну не буває так прохідність-економія- а знаю- в мене є аж ддва гірські велосипеди - прохідність супер і економія крім потєнія насідника велосипедиста і його їди ніц майже не їдят - але їдуть. Єсть такая машина називається ТАРЗАН - це взяли восьмьорку чи дєвятку і поставили на неї чи під неї кишки з ногами від ниви - от воно і прохідність і економія трошки - це мабуть твій варіант.
Якщо Ваші ноги ,руки і голова на місці ,колеса цілі і є бензин Ви можете продовжувати пошуки труднощів.....
Аватар користувача
Dr.Yura
Повідомлень: 31
З нами з: 14 серпня 2003, 14:37
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення Dr.Yura »

Довбуш писав:Біда тай годі. Ну не буває так прохідність-економія- а знаю- в мене є аж ддва гірські велосипеди - прохідність супер і економія крім потєнія насідника велосипедиста і його їди ніц майже не їдят - але їдуть. Єсть такая машина називається ТАРЗАН - це взяли восьмьорку чи дєвятку і поставили на неї чи під неї кишки з ногами від ниви - от воно і прохідність і економія трошки - це мабуть твій варіант.
так я в курсі про ту машину, але ніж купувати того тарзаа то карще якогось старго джіпа, атм ціна в того тарзана "кусаєтсья" :?
ВАЗ-2106
Аватар користувача
Dr.Yura
Повідомлень: 31
З нами з: 14 серпня 2003, 14:37
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: блокування в міст

Повідомлення Dr.Yura »

Katonych писав:
Dr.Yura писав: ОСь так то. мені потрібна економна, проходима машина :))))
зараз на 76 бенщзині з повною загрузкою машини на трасі 7,8літри.
Гхм. Я, може, фігню думаю - але в такому випадку краще взяти волинянку, переставити на газ, турбувати і відростити колеса побільше. Буде такий монстр, що всім ховатися.
ну волинянка то є БМВ (бойова машина волині) :)))) :D
ВАЗ-2106
Гість

Повідомлення Гість »

Найліпший старий Джіп- це ГАЗ 69 - можна чудо зробити якщо рама ціла . І дешево і сердіто а як пре . !
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Повідомлення Katonych »

Довбуш писав:Єсть такая машина називається ТАРЗАН - це взяли восьмьорку чи дєвятку і поставили на неї чи під неї кишки з ногами від ниви - от воно і прохідність і економія трошки - це мабуть твій варіант.
"Есть мнение, и не только моё" : Краще взяти 10-15 річний Suzuki Samurai. На решту грошей купити ще один (на всяк випадок) :)
Аватар користувача
Katonych
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2951
З нами з: 29 серпня 2002, 11:02
Ім'я: Дмитрий
Авто: всякие разные недоприводные
Звідки: Мюнхен, Баварщина
Контактна інформація:

Повідомлення Katonych »

Anonymous писав:Найліпший старий Джіп- це ГАЗ 69 - можна чудо зробити якщо рама ціла . І дешево і сердіто а як пре . !
Угу. Питання тільки в тому - як далеко пре ? Коли ми кликали Ореста на ГАЗоні в Білорусію він відмовився, аргументувавши тим, шо треба буде брати з собою ще один двигун. А це 2000км туди й назад.
Аватар користувача
saper_vasja
Повідомлень: 207
З нами з: 15 вересня 2004, 17:06
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення saper_vasja »

Dr.Yura написав:

ОСь так то. мені потрібна економна, проходима машина :))))
зараз на 76 бенщзині з повною загрузкою машини на трасі 7,8літри.


Гхм. Я, може, фігню думаю - але в такому випадку краще взяти волинянку, переставити на газ, турбувати і відростити колеса побільше. Буде такий монстр, що всім ховатися.
Ги від цього монстра і так всі ховаються :D :D Особливо ДАІшники. Я як їду вони відвертаються. Один раз зупинили - сігарети стріляли :D
Що в принципі мене ДЮЖЕ влаштовує.

PS Юріч! привіт і ти тут Це я SUBWOOFER
podarok
Повідомлень: 70
З нами з: 16 серпня 2005, 10:34
Звідки: Київ Львів Калуш
Контактна інформація:

Повідомлення podarok »

Блок диференціала найдешевше мож знайти за 300 баксів - як на мене, краще взяти хорошу гуму
наприклад http://coopertires.com/us/en/ProductDet ... =SUV+Tires
правда не впевнений, що вона сяде на шоху
yuriy
Повідомлень: 2
З нами з: 04 травня 2008, 13:45

Re: Механічне блокування диференсіалу задніх коліс ВАЗ2

Повідомлення yuriy »

в мене є розробка механічного самоблокуючого диференціалу , є виготовлений прототип , який можна переглянути тут: http://ru.youtube.com/watch?v=sDO5Yi5oiOg
Відповісти