LADA 4Х4 АБО ''РИСЬ''

2121, 21213, Нива-Шивроле
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

LADA 4Х4 АБО ''РИСЬ''

Повідомлення Мuxajil »

автоваз і брондо випустили по заказу нову ниву. беручи до уваги усіляку інформацію про гаражні переробки, ваз вирішив внести такий тюнінг ходовоі в заводських умовах. коли серійно така нива буде виготовлятись, невідомо, хоча ящо знайдуть гроші то в 2010 почнуть, коштує ця нивка 360000 руб. хто щось чув про цю машинку, усі сюда. якісь фото, ссилки.
Аватар користувача
Maxfree
Повідомлень: 80
З нами з: 28 травня 2007, 23:26
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: LADA 4Х4 АБО ''РИСЬ''

Повідомлення Maxfree »

Дочернее предприятие АВТОВАЗа ОАО ''ПСА ''БРОНТО'' провело презентацию новой мелкосерийной модели на базе LADA 4х4, сообщает autosphere.ru.

Lada 4x4 "Рысь"Внедорожник, получивший название ''Рысь'', отличается от серийной LADA 4х4 повышенной проходимостью.

Для улучшения вездеходных качеств в переднем и заднем мостах автомобиля устанавливаются самоблокирующиеся дифференциалы. Хода подвески увеличены, в передней подвеске применены усиленные пружины. Задний мост также усилен. Новый внедорожник оснащен 15-дюймовыми колесами с увеличенными грунтозацепами. Колесные арки имеют эластичные расширители. Поскольку новинка изготавливается по заказу, в комплектацию автомобиля может быть включен широкий спектр дополнительного оборудования, в частности, кондиционер, лебедка, багажник на крыше с дополнительными фарами. Также по желанию потребителя автомобиль может быть окрашен в камуфляжную расцветку, и именно такой окрас имеет первая товарная ''Рысь''.

Новая мелкосерийная модель прошла государственную сертификацию, о чем свидетельствует Одобрение типа транспортного средства и собственный оригинальный VIN на кузове.

Первый экземпляр нового внедорожника уже отправлен заказчику на остров Сахалин. На данный момент предприятие ''БРОНТО'' получило еще несколько заказов на эту модель.

Помимо ''Рыси'', в товарной гамме ''БРОНТО'' - автомобили повышенной защищенности и снегоболотоходы на базе LADA 4х4. Эти модели сочетают в себе традиционные качества вазовского внедорожника с новыми возможностями, которые обеспечивает мелкосерийное производство. Так, бронированные машины успешно противостоят выстрелам из различных типов оружия, а снегоболотоходы могут плавать благодаря шинам сверхнизкого давления, которые способны держать автомобиль на воде.
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: LADA 4Х4 АБО ''РИСЬ''

Повідомлення Мuxajil »

максе, то все я сьогодні перечитав вже десять разів. але дякою за підтримку. щось мені мало віриться, що передня підвіска ліфтована аж на 10 см. судячи з ризних фото шо я знайшов в пошуках, цього не скажиш. що думає про це се народ, і джипери?
VMX
Повідомлень: 2
З нами з: 26 вересня 2007, 22:06

Re: LADA 4Х4 АБО ''РИСЬ''

Повідомлення VMX »

Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: LADA 4Х4 АБО ''РИСЬ''

Повідомлення Мuxajil »

що ви думаєте на це все вищесказане? невже нива нарешті стане комфортнішою, і надійнішою?
Аватар користувача
Roman
Повідомлень: 225
З нами з: 02 листопада 2007, 22:09
Ім'я: Роман Миколайович Левицький
Авто: Штурмани МИ
Звідки: Славетне місто ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: LADA 4Х4 АБО ''РИСЬ''

Повідомлення Roman »

miwaniva писав:що ви думаєте на це все вищесказане? невже нива нарешті стане комфортнішою, і надійнішою?
Ха-ха-ха, Нива і надійність, це речі не сумісні, оскільки це неможливо конструктивно.
ВСЕ ДОБРЕ ТЕ, ЩО ДОБРЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ!!!!!!!
Romi2121
Повідомлень: 314
З нами з: 20 лютого 2007, 14:27
Звідки: Ужгород

Re: LADA 4Х4 АБО ''РИСЬ''

Повідомлення Romi2121 »

Проблема надійності авто стоїть саме в якості комплектуючих. Сама ніва по собі, і на свій час була дуже передовою машиною.
А що стосується "прогресу", то Defender та Gelendewagen теж на протязі 30-ти років практично не прогресували. Але ці авто вже на сьогоднішній час стали культовими.
В "нас" аналогічно, тільки з поправками на якість та практичність.
В інеті знайшов ось такий порівняльний тест... http://video.mail.ru/mail/blade2008/NIV ... ER/20.html
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: LADA 4Х4 АБО ''РИСЬ''

Повідомлення Мuxajil »

надійнішою може і не стане,хоча там і від шеві дали деякі вузли. хоть вібрацію зменшать.
Аватар користувача
svyn
Повідомлень: 275
З нами з: 24 жовтня 2006, 18:25
Ім'я: Володимир
Авто: позашляховик
Звідки: lviv
Контактна інформація:

Re: LADA 4Х4 АБО ''РИСЬ''

Повідомлення svyn »

А цікаво чого це нам " Нива сервісу" Бронтівці бабла не відвалюють :D падли :D
Краще УАЗа тільки УАЗ від якого не залишилось нічого УАЗівського+380679106242 Чим краще підготовлений позашляховик-тим дальше йти за трактором(Довбуш Ю)
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: LADA 4Х4 АБО ''РИСЬ''

Повідомлення Мuxajil »

запитання до НИВИ-СЕРВІСУ. а ви вже ставите в ступичку втулу або бочкову втулку шо ставить ваз на РИСІ, для виставляння зазора, і затяжки кайки до упора?
Аватар користувача
svyn
Повідомлень: 275
З нами з: 24 жовтня 2006, 18:25
Ім'я: Володимир
Авто: позашляховик
Звідки: lviv
Контактна інформація:

Re: LADA 4Х4 АБО ''РИСЬ''

Повідомлення svyn »

miwaniva писав:запитання до НИВИ-СЕРВІСУ. а ви вже ставите в ступичку втулу або бочкову втулку шо ставить ваз на РИСІ, для виставляння зазора, і затяжки кайки до упора?
Перестали ставити 2(два) роки тому ;)
Краще УАЗа тільки УАЗ від якого не залишилось нічого УАЗівського+380679106242 Чим краще підготовлений позашляховик-тим дальше йти за трактором(Довбуш Ю)
Romi2121
Повідомлень: 314
З нами з: 20 лютого 2007, 14:27
Звідки: Ужгород

Re: LADA 4Х4 АБО ''РИСЬ''

Повідомлення Romi2121 »

А дізнатися причину відмови від цього рішення можна? Просто сам планую її ставити і хочу знати як вона себе поведе.
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: LADA 4Х4 АБО ''РИСЬ''

Повідомлення Мuxajil »

так, цікаво було б дізнатись про це, чого перестали ставити. і чому в форумі про це технічне рішення ніхто не писав ще два роки тому? якщо зайти в тему про переробку ступиці, то там людина з ніком вовчок зробив цю втулку і задоволений цим.
вовчок
Повідомлень: 46
З нами з: 27 лютого 2009, 13:09
Ім'я: Володимир
Авто: Нива 2121
Звідки: Київ

Re: LADA 4Х4 АБО ''РИСЬ''

Повідомлення вовчок »

Певно перейшли на дворядний підшипник. ;)
Аватар користувача
svyn
Повідомлень: 275
З нами з: 24 жовтня 2006, 18:25
Ім'я: Володимир
Авто: позашляховик
Звідки: lviv
Контактна інформація:

Re: LADA 4Х4 АБО ''РИСЬ''

Повідомлення svyn »

вовчок писав:Певно перейшли на дворядний підшипник. ;)
Від дворядного підшипника відмовились тодіж :D
Краще УАЗа тільки УАЗ від якого не залишилось нічого УАЗівського+380679106242 Чим краще підготовлений позашляховик-тим дальше йти за трактором(Довбуш Ю)
Відповісти