Періодичний сук клапана

2121, 21213, Нива-Шивроле
Відповісти
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Періодичний сук клапана

Повідомлення Мuxajil »

за 10р. експлуатації своєї старенької ниви, такого ще не було. це періодичний стук клапана. було що застучить постійно. роблю все сам, бо люблю механіку, і двигуни. капіталка робилась моїми руками, після привозки з шліфовки, зворка і установка заняла чотири вечора після робочого дня на роботі. клапана що 10 000 регулювались. сьогодні розбирав клап мех. при розборці ніяких пошкоджень не виявив, міняю масло кастрол півсинт. що 6000 км. ...
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: періодичний сук клапана.

Повідомлення Мuxajil »

при регуліровці клапанів, хотілось використати планку і мікрометр, та нажаль немаю. а щупом не добиваєшся бажаного результату. вирішив робити старим перевіреним методом, на слух піднімаючи рокер ти бачиш і чуєш який зазор. всі ми знаєм, що при нагріванні двигуна клацання збільшуєтьться, бо зазори стають більшими, що в руководстві по рем. для регул клап використ щуп 0.20 , а на хол 0.15. так після регуліровки на слух, клацання на багато зменшилось
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: періодичний сук клапана.

Повідомлення Мuxajil »

в результаті ми маєм тикший двигун. ю поїхав в поля на тест райв, щоб прогріти і на всіх робочих режимах і обертах перевірити. зараз там мокро, болота багато, обшим мав сьогодні прикольну покатушку. вигрібаючи з болота двиг нагрівався більш за 90, що примусило вмикати примусово електровентилятор, котрий порадив поставити гренадер. підчас обрізки дифузора я нашешті запхав його і придумав кріплення.
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: періодичний сук клапана.

Повідомлення Мuxajil »

.
Востаннє редагувалось 07 лютого 2009, 20:42 користувачем Мuxajil, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: періодичний сук клапана.

Повідомлення Мuxajil »

клацання клапанного механізма суттєво зменшилось. одже щуп для регуліровки це устарілий метод. хм, а я знаю мотористів ніби майстрів, що користуються щупом. треба придбати планку з мікрометром. чому декілька повідомлень, бо пишу з тел. символів нехватає.
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: періодичний сук клапана.

Повідомлення Мuxajil »

завтра їдем на шашлик :)
Granader
Повідомлень: 541
З нами з: 06 грудня 2007, 11:17
Ім'я: Ігор
Авто: таврон і буханка
Звідки: Львів-Ковирі

Re: періодичний сук клапана.

Повідомлення Granader »

Міша причин,може бути пару(доречі на своїй нивці я також регулював клапана без щупа) виробітка на самих клапанах,на рокерах,ну ісам розпредвал в корпусі товче,виробітка на самих регулювальних болтах...Якщо трохи цокає то хай собі цокає ;)
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: періодичний сук клапана.

Повідомлення Мuxajil »

так ігор, все я розумію, виробітка буде полюбому, інакше миб не реголювали кожних 8 - 10 тис. але забагато воно цокає, якшо можна зробити так шоб було краще, то чом би не зробити. а от ця вся писанина тому що, в останне проводив рег десь 5 тис. і ще то дивне періодичне постукування, все робив тоді щупом.
ну щоб періодично було, то ще такого не було в ці машині, як сукав, то сукало постійно, писля нагріття мотора звісно. їду завтра в ліс ;)
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: періодичний сук клапана.

Повідомлення Мuxajil »

а в лісі то мокро, прикольно :mrgreen:
Відповісти