ВАЗ 2121

2121, 21213, Нива-Шивроле
Відповісти
g0ku
Повідомлень: 10
З нами з: 10 лютого 2008, 10:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

ВАЗ 2121

Повідомлення g0ku »

Ставили Якось Коробку від полонеза чи як там короче 5 ступенів, 5 тої передачі я так і не побачив Коробка гудить Як в Зіла старого, вообшем вона мене не влаштовує...
Яку Коробку-передач краще поставити і скільки приблизно воно буде коштувати? :roll:
Аватар користувача
olegas
Повідомлень: 228
З нами з: 21 жовтня 2005, 19:40
Ім'я: Олег
Авто: 2x4 :(
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: ВАЗ 2121

Повідомлення olegas »

На цьому форумі тобі хіба що Василь авторитетно пояснить, чому Ниві 2121 п'ята передача не потрібна в принципі. :) І скерує на форум стрітрейсерів :lol:

А якщо на мій хлопський розум, то є ж Тайги і Кедри, в яких коробка 5ступка від народження - шукай те, що зможеш дістати в доброму стані і за невеликі гроші...
g0ku
Повідомлень: 10
З нами з: 10 лютого 2008, 10:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: ВАЗ 2121

Повідомлення g0ku »

olegas писав:На цьому форумі тобі хіба що Василь авторитетно пояснить, чому Ниві 2121 п'ята передача не потрібна в принципі. :) І скерує на форум стрітрейсерів :lol:
:mrgreen:
Мені вона не потрібна та 5-та (Я її туди не клав і то логічно шо вона непотрібна...)
olegas писав:А якщо на мій хлопський розум, то є ж Тайги і Кедри, в яких коробка 5ступка від народження - шукай те, що зможеш дістати в доброму стані і за невеликі гроші...
Тобто КК необовязково має бути Нова?
Аватар користувача
olegas
Повідомлень: 228
З нами з: 21 жовтня 2005, 19:40
Ім'я: Олег
Авто: 2x4 :(
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: ВАЗ 2121

Повідомлення olegas »

Мені вже раз міняли коробку і раз - роздатку.
Питання про нову жодного разу не піднімалося.
g0ku
Повідомлень: 10
З нами з: 10 лютого 2008, 10:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: ВАЗ 2121

Повідомлення g0ku »

З коробкою все сно треба їхати на вихідні на авто-базар шукати...

А що скажите про ґуму до нивкі? Що краще? що реально а що ні?..
Бо чув що можна підрізати Арки і якимось чином туди впхати Підкрильники від газелі... (Але то тільки чув)
Аватар користувача
PAPULYA
Повідомлень: 1
З нами з: 05 квітня 2008, 18:05
Звідки: Херсон

Re: ВАЗ 2121

Повідомлення PAPULYA »

g0ku писав:Ставили Якось Коробку від полонеза чи як там короче 5 ступенів, 5 тої передачі я так і не побачив Коробка гудить Як в Зіла старого, вообшем вона мене не влаштовує...
Яку Коробку-передач краще поставити і скільки приблизно воно буде коштувати? :roll:
В мене теж ВАЗ 2121. Стоїть коробка з Полонеза, працює добре. Все залежить від майстра, хто ставив, а також самої коробки (може брак?). :P :shock: :?
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: ВАЗ 2121

Повідомлення Мuxajil »

хлопці в мене нива з 81р випуску. коробку я рідну ще сам перебрав, а роздатка була настільки розбита, що я заказав нову з росії. але та нова також не добра, краще було шукати стару добру. а п'ята передача для ниви, то залежи як машина експлуатується. наприклад, мене влаштовує 4ри передачі, діло в тім шо як литиш на ній 110-130, то я і на четверті так їду, але нива то така конструкція, шо на таких шв все гудить. тому це машина не для шв, а для бол
Амос
Повідомлень: 2
З нами з: 22 червня 2008, 22:01

Re: ВАЗ 2121

Повідомлення Амос »

На ниву краще ставити 01 коробку тай ту що без датчика заднього ходу вона надійніша і передаточні числа в болоті краще підходять
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: ВАЗ 2121

Повідомлення Мuxajil »

я таку від першої мод ставив, не витримала тої нагрузки і обороти двигуна треба дати більши переросхід пального, бо та коробка малооборотиста. почала гриміти і назад поставив стару рідну.
Відповісти