БІЛИЙ ВОВК

469, 452, 3151, 3160, Хантер, Патріот, ГАЗ-69
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

БІЛИЙ ВОВК

Повідомлення pooh »

Отже вирішив зробити тему про своє авто. Щось добре, щось погане, - можливо, почую відгуки.
Маю надію на позитивні, і, якщо такі є,негативні.
Отже так, читайте шановні форумчани.
Авто "УАЗ ПАТРІОТ", 2007 року випуску. Куплено мною в 2012, за кілька днів до "перевалу Бобікуса (хто був той знає ;) )"
Що зроблено за той час:
1. Як і кожному, хто появляється в сім'ї, дали ім'я,-"БІЛИЙ ВОВК".
2. В першу ж поїздку (перевал Бобікуса), при броді через річку, отримав поранення. Зломана лопасть вентилятора пробила радіатор. Закипів, перегрівся, і з пробитою прокладкою ГБЦ, :shock: своїм ходом доїхав (і довіз нас до дому).
3. Запаяли радіатор, зняли ГБЦ, поміняли прокладку, поїхали далі.
4. Ліфт кузов-рама 5см.
5. Встановлення колес і заміна дисків з R16 на R15. Отже 33х12,5хR15хЕТ-35.
6. Встановлення станціонарної пневмосистеми. Компресор Агрессор AGR-160. Вихід на підкачку,- швидкозєднання в люк бензозаправки.
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: БІЛИЙ ВОВК

Повідомлення pooh »

Продовжую: ;)
7. Реконструкція роздатки і заміна шестерні на понижену 1:3,2. здається, порахую поправлю.
8. Заміна головних пар (передній/задній міст) на 4,625. Це необхідно при встановлені коліс 33" і більше.
9. Встановлення 100% пневмоблокіровки міжколісного диференціалу в передній і задній міст.
10. Перед тим, забув, заміна шкворнів на підшипникові. :)
11. Перед тим, забув, :) заміна передніх пружин на мерсовскі (якщо кому цікаво прогуглю і згадаю), це задні від старенького мерса 124.
12. Заміна амортизаторів на ТОКІКО 3710, ТОКІКО 3709.
13. Переробка вихлопної системи, - ігнор останнього баняка.
14. Перед, тим, після броду, заміна віскомуфти, на два ел. вентилятора від ниви. З трьохпозиційним вимикачем в салоні. (авто/увімкн/вимкн)
15. Також встановлення шноркеля. :)
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: БІЛИЙ ВОВК

Повідомлення pooh »

16. Згадав, встановлення лебідки DWH-12000. Dragon Winch higlander. Після встановлення поїхали на випробовування в ПОЛЕ. :lol: :lol: :lol:
Після зацепу і витягування авто з кутом БІЛЬШЕ 90 ГРАДУСІВ. Зігнули кріплення направляючих роликів і втулки одного, бокового роліка захєрачили. :D . Лебідка витримала, показала себе, дуже достойно.
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: БІЛИЙ ВОВК

Повідомлення max »

треба фотки
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: БІЛИЙ ВОВК

Повідомлення pooh »

Так як би вже бачились, на днях. І на Руну піднімались. При нагоді, зроблю кілька детальних фоток. Викладу.
Дякую за увагу.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: БІЛИЙ ВОВК

Повідомлення автобат »

Тепер мусиш майже щодня поновляти тему, щоб вниз не сповзла. Так що, будуй, Пух, без зупинкі :D
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
nick2121
Повідомлень: 586
З нами з: 15 травня 2006, 21:30
Ім'я: Микола
Авто: УАЗ 3164
Звідки: Львів, Україна

Re: БІЛИЙ ВОВК

Повідомлення nick2121 »

pooh, забув про ГБО та заміну одного бензобаку на балон. Та думаю ще щось забув :lol:
Чекаємо фото, як пневматика зроблена і т.п. А зроблено всього багато Зображення
Як на мене кінець 2007 року - оптимальна модель. З 2008 пішли двигуни Євро3 з електронною педаллю газу (мій апарат - виключення).

P.S. Якийсь Ваш ВОВК трохи сірий а не білий, нє? :roll: Білий то в мене, хоч і не вовк. ;)
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: БІЛИЙ ВОВК

Повідомлення max »

На оному форумі бачив цікаву гілку, типу "Що я сьогодні зробив зі своєю машиною". Там всі пишуть - типу "продав", "помив", "поставив нові колеса" (чи ще там шось) і фотки ліплять. Відразу можна спиати в людини щось про ці зміни. Може в нас заведем таке? Воно получається більш живе ніж окремі бортові журнали, бо відразу багато людей туди кидають зміни про свої авто.
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: БІЛИЙ ВОВК

Повідомлення robosol »

пости в форумі про те як помив машину??? та ви шош ж так гнать то :) так і до синіх "пісялок" не далеко.
давайте серьозніше до теми, цікаво читати про якісь доробки автомобіля, вот в pooh їх на невеличку "енциклопедію" хватить про те як готувати УАЗку і цікаво почитати власне про реалізацію всіх тих пріколів, а щей ілюстрації з фоток - взагалі чудесно. Тому мені подобається формат бортового журнала, можна написати про щось цікаве і воно не губиться в 100500 сторінках теми. Навіть самому собі потім щось переглянути цікаво. А коли хочеш зробити щось подібне чи аналогічне як в когось, завжди можна легко знайти що тебе цікавить прочитати що відбулося і задати питання автору.
Аватар користувача
nick2121
Повідомлень: 586
З нами з: 15 травня 2006, 21:30
Ім'я: Микола
Авто: УАЗ 3164
Звідки: Львів, Україна

Re: БІЛИЙ ВОВК

Повідомлення nick2121 »

robosol
+100 500
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: БІЛИЙ ВОВК

Повідомлення pooh »

Ого ;) який двіжняк почався. :D
Дякую, Микола, що нагадав за ГБО. Це буде 17.пункт. :) Так, забув дописати. Сьогодні навіть підкорегував настройки. :D
І що ти як в школі до директора ВИКАЄШ :evil: . Ми ж вроді всі туйка єднакові.
18.Захист рульових тяг. Вже стоїть. Видно на фото з Руни.
Аватар користувача
myshketer
Повідомлень: 2289
З нами з: 04 липня 2009, 13:35
Ім'я: Андрей
Авто: будка для гбо

Re: БІЛИЙ ВОВК

Повідомлення myshketer »

Еще передний бампер забыл. Обесшумка, аудиосистема?
Аватар користувача
pooh
Повідомлень: 1262
З нами з: 07 жовтня 2012, 20:40
Ім'я: Євгеній
Авто: УАЗ Патріот

Re: БІЛИЙ ВОВК

Повідомлення pooh »

Бампер ще в процесі, через те і не пишу. Безшумки також ще нема. Радіо яке було таке і є.
Аватар користувача
nick2121
Повідомлень: 586
З нами з: 15 травня 2006, 21:30
Ім'я: Микола
Авто: УАЗ 3164
Звідки: Львів, Україна

Re: БІЛИЙ ВОВК

Повідомлення nick2121 »

pooh писав:18.Захист рульових тяг. Вже стоїть. Видно на фото з Руни.
Зображення
Сплошний тобто, а не труби. Добре. Фото не на машині є? Щось готове чи самостійно варилось?
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: БІЛИЙ ВОВК

Повідомлення robosol »

Ну написав, прям як похвалився :) а де фотки, конфігурація, розміщення. Нам все цікаво, про кожну доробку. Плюси/мінуси що краще можна зробити. Вот наприклад про систему підготовки повітря. Яка автоматика? швидкозеднювачі не травять? якої фірми? яка повітряна магістрать? на скільки накачує той агресор?
Мене цікавить власе реалізація і комплектуючі, бо збираюсь щось подібне запиляти.
Відповісти