Ремінь до Уаз

469, 452, 3151, 3160, Хантер, Патріот, ГАЗ-69
Chipsuk
Повідомлень: 117
З нами з: 04 січня 2012, 13:30
Ім'я: Markiян
Авто: УАЗ 469
Звідки: Львів

Ремінь до Уаз

Повідомлення Chipsuk »

Підкажіть будь ласка як правільно натягати ремінь в уазі, ремінь який іде від генератора до вентилятора і до двигуна!!!! Як починати одягати, де спочатку гайки попускати????? ремінь порвався неочікано. а як його міняти навіть нема уявлення і практики 00000...... Машина не у львові тому його потрібно якось поміняти власними силами, новий ремінь був прозапас!!!!!
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Ремінь до Уаз

Повідомлення pilgrim »

на Ниве как то меняли в карпатах ремень генератора ... до конца шкива он не налазил ... натянули на все шкивы а на последний только до середины по максимому натянули ... после этого один придерживал ремень железкой что бы он не спрыгнул, а я слегка крутанул стартером и ремень запрыгнул в паз шкива ...
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
M.lviv
Повідомлень: 93
З нами з: 22 грудня 2011, 22:43
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121 / уаз 469

Re: Ремінь до Уаз

Повідомлення M.lviv »

Мда, такі питання дивні звучать. Ніби уаз то крута іномарка :mrgreen: алеж цей ремінь , поставити пара пустіков :D .
Chipsuk
Повідомлень: 117
З нами з: 04 січня 2012, 13:30
Ім'я: Markiян
Авто: УАЗ 469
Звідки: Львів

Re: Ремінь до Уаз

Повідомлення Chipsuk »

)))) Легко сказати коли ніколи з таким не стикався.....Як то кажуть хто на шо вчився!!
Аватар користувача
M.lviv
Повідомлень: 93
З нами з: 22 грудня 2011, 22:43
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121 / уаз 469

Re: Ремінь до Уаз

Повідомлення M.lviv »

Вибачай, невтримався. :) Ну шо там, замінив?
Аватар користувача
M.lviv
Повідомлень: 93
З нами з: 22 грудня 2011, 22:43
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121 / уаз 469

Re: Ремінь до Уаз

Повідомлення M.lviv »

Друже, я вчився на столяра по меблях. А машина то моє хоббі і стихія нива, уаз, нема простішого , поляк казав , сам пан склєпав .
Chipsuk
Повідомлень: 117
З нами з: 04 січня 2012, 13:30
Ім'я: Markiян
Авто: УАЗ 469
Звідки: Львів

Re: Ремінь до Уаз

Повідомлення Chipsuk »

Не ображайся :D я просто уаз маю лише один місяць і ще не докінця в усьому розібрався, а тут таке сталося!!!! Його ще не заміняв так як сьогодні свято і не хочу бути в мазуті. а завтра зранку попробую, в мене просто після покатушок ще й радіатор почав текти :cry:
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Ремінь до Уаз

Повідомлення AM »

Роботи на 10 хв - відпустити 2 болти на генераторі (один зверху і 1 знизу генератора). Новий ремінь до кінця скоріше за все не стане, але можна залежно від довжини від довжини ремня, або натягнути його сильно руками продівши на 2 шківа і використовуючи для цього кусок шнурка чи старого ремня ( я робив так бо мені не вистарчало лише десь 1 см що натягнути на шків гени) або пробувати крутанути стартером, як писав Павло. Ну і потім відповідно натягнути використовуючи монтіровочку або палку і закрутити болти назад.
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Ремінь до Уаз

Повідомлення pilgrim »

AM писав:або пробувати крутанути стартером, як писав Павло.
Только очень осторожно. Ремень на шкиве придерживать не пальцами и палкой или монтировкой! ... и крутануть буквально еле еле ... ключ поворачиваешь и тут же назад ...
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
M.lviv
Повідомлень: 93
З нами з: 22 грудня 2011, 22:43
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121 / уаз 469

Re: Ремінь до Уаз

Повідомлення M.lviv »

А таки ваміант. Надіваєш на шківи, а останній притримуєш одною рукою, а другою береш ключ до гайки колінвала і ключом прокрутив , все заскочить без лишніх зусиль. Хтось скаже, а нашо возити той ключ на 38 вроді, ну а уаз є уаз, без якого ключика можна стати десь і кукати, там вистачить розвидного(великий) мати для тої справи.
Аватар користувача
M.lviv
Повідомлень: 93
З нами з: 22 грудня 2011, 22:43
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121 / уаз 469

Re: Ремінь до Уаз

Повідомлення M.lviv »

На ниві я невожу цього ключа, та якось старався надіти ремінь викруткою, чи іншими підручними інструментами , а наш уаз возить різні ключі , навіть дві жмени свічок ;)
Аватар користувача
M.lviv
Повідомлень: 93
З нами з: 22 грудня 2011, 22:43
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121 / уаз 469

Re: Ремінь до Уаз

Повідомлення M.lviv »

І ше, гайка колінвала має храповик для ручної заводки корбою , береш любий круглячок, белику викрутку тощо, прокручуєш і справа зроблена :)
Микола STARyy
Повідомлень: 412
З нами з: 30 липня 2009, 22:43
Ім'я: Микола Васильович
Авто: UAZ31512 "Бабай" ВАЗ 21213"Медведик"
Звідки: Файне місто О67 2б 2б 2О7

Re: Ремінь до Уаз

Повідомлення Микола STARyy »

Спочатку на генератор і помпу. а потім скільки годен на КВ і рукою провертайте за крильчатку.
Гріх сумувати, коли є інші гріхи...
Chipsuk
Повідомлень: 117
З нами з: 04 січня 2012, 13:30
Ім'я: Markiян
Авто: УАЗ 469
Звідки: Львів

Re: Ремінь до Уаз

Повідомлення Chipsuk »

Всім дуже дякую, натягнув той ремінь!!! Одягнув на скільки міг, легенько стартанув і він застрибнув!!
Аватар користувача
звездочет
Повідомлень: 529
З нами з: 03 серпня 2010, 14:23
Ім'я: Дубиняк Ігор
Авто: Штурман
Звідки: Львів, Брюховичі
Контактна інформація:

Re: Ремінь до Уаз

Повідомлення звездочет »

Роман 47 писав:Всім дуже дякую, натягнув той ремінь!!! Одягнув на скільки міг, легенько стартанув і він застрибнув!!
Всі сказали, як надівати, а про натяжку, яка відіграє ледь не найважливішу роль нічого не сказали. Ремінь не повинен бути натягнутий, як струна. Він має трошки прогинатися, якщо на нього надавити рукою між шківами.
Відповісти