Тюніх моєї приборки на УАЗі

469, 452, 3151, 3160, Хантер, Патріот, ГАЗ-69
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: Тюніх моєї приборки на УАЗі

Повідомлення tad100 »

AM писав:па любасу - бахрома, копейки за оконный уплотнитель лобовухи, лазерный диск на ниточке и мех на руль :D
А мені завжди подобалось в ПАЗіках і ЛАЗах малюнки синіх гір, гуцулів з трембітами та напис - Щасливої дороги.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Тюніх моєї приборки на УАЗі

Повідомлення AM »

umka писав:аффтар жжот
tad100 писав:Маладец, очень прикольно, а главное своими руками.
Спасиба. :)
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Тюніх моєї приборки на УАЗі

Повідомлення автобат »

Придурки ви всі... :D Боже, і че я в Вас такой влюбленнай?...Мені з Вами прикольно жити.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
nick2121
Повідомлень: 586
З нами з: 15 травня 2006, 21:30
Ім'я: Микола
Авто: УАЗ 3164
Звідки: Львів, Україна

Re: Тюніх моєї приборки на УАЗі

Повідомлення nick2121 »

AM писав:Недавно вирішив вдосконалити прибори на уазі. Стрьомна підствітка і убогий дизайн не влаштовували. Ось що у мене вийшло
Гарно. Обсяг зробленої роботи вражає! Дизайн... головне щоб собі подобалось.

Але декілька технічних коментарів (в т.ч. для майбутніх тюнінгістів):
AM писав:Далі вирізав копії пластинок де намальовані оригінальні цифри з прозорого пластику. Брав кришки від компактів.
Вирізав канцелярським ножем нагрітим над плиткою
Захєр Мазох відпочиває.
Є лазерна нарізка пластику, фірма на вул. Шевченка, коштує недорого, в них є прозорий та непрозорий пластик різної товщини та кольору. Макет треба робити у Corel Draw. Замовляв в них перехідну рамку для встановлення приборів ВАЗ-2121 у панель 21213.
AM писав:Сам діод, що має бути заміст лампи дальнього світла обгорнув синьою плівкою Оракал
Сині діоди є в наявності, так само як білі, жовті, зелені та червоні. Наприклад радіомагазин на вул. Героїв УПА.
AM писав:До діодів припаював опір на 1 кОм.
Залежить від характеристик конкретної моделі діоду. То значення рахувалось? (в принципі, за наявності лабораторного блоку живлення можна струм міняти і визначити експериментально). Якщо струм буде великий - досить скоро діод згорить.
AM писав:(недолік - якщо згорить діод - для заміни треба розбирати спідометр, ну але вже як є).
Див. вище. Крім того, у мережі справного автомобіля можливі іспульсні стрибки до 160 вольт (за ГОСТ)... і дійсно буває. Це також вкорочує життя діодам.

Я в себе поставив діодні лампочки на підсвітку (вже з резистором, під автомобільний цоколь), але захистив цю ділянку від стрибків потужним резистором на 2 Ом, а за ним TVS 1.5KE18 на массу. Всі діоди підсвітки досі живі. А ось деякі сигнальні (не захищені) - повмирали.
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Тюніх моєї приборки на УАЗі

Повідомлення AM »

nick2121 писав:
Але декілька технічних коментарів (в т.ч. для майбутніх тюнінгістів):
AM писав:Далі вирізав копії пластинок де намальовані оригінальні цифри з прозорого пластику. Брав кришки від компактів.
Вирізав канцелярським ножем нагрітим над плиткою
Захєр Мазох відпочиває.
Є лазерна нарізка пластику, фірма на вул. Шевченка, коштує недорого, в них є прозорий та непрозорий пластик різної товщини та кольору. Макет треба робити у Corel Draw. Замовляв в них перехідну рамку для встановлення приборів ВАЗ-2121 у панель 21213.
Був сьогодні на цій фірмі, а раніше про неї не знав. Але важливий момент - вирізана пластинка має бути не більше як 1,5 мм бо в противному випадку не буде достатньо довжини болтіків які їх прикручують, а на спідометрі стрілка навіть при підвищенні на той міліметр (товщина коробки диска) вже впирається в болтікі і не крутиться. Я її трошки підгинав.
Хоча чесно говорячи - вирізати не так важко і доволі швидко (за 3-4 год вирізав 2 комплекти), тобто на комплект десь 1,5-2 год враховуючи шліфовку країв. Але фірма звичайно простіше.
nick2121 писав:
AM писав:Сам діод, що має бути заміст лампи дальнього світла обгорнув синьою плівкою Оракал
Сині діоди є в наявності, так само як білі, жовті, зелені та червоні. Наприклад радіомагазин на вул. Героїв УПА.
Тут фішка така - синій діод коли не світить білий, а так чітко видно що це лампочка дальнього світла, бо вона одразу синя.
Є ще момент - якщо вставити діод синій без обмотки то при включенні він буде світити доволі яскраво прямо в очі (пробував так поставити ультрафіолетовий, а він гей би як має меншу інтенсивність чим синій, але все одно інтенсивно. Можна звичайно взяти меншого діаметру діод і відкусити йому голову, щоб розсіював світло, тоді мало би бути нормально, але тут другий момент. Включений діод синій буде світити не тільки прямо вверх але і вбік трохи, що буде давати синій засвіт на помаранчевий фон. Тому робив так.

nick2121 писав:
AM писав:До діодів припаював опір на 1 кОм.
Залежить від характеристик конкретної моделі діоду. То значення рахувалось? ...
ні, бо в тому не шарю. Вроді десь в неті читав що так робили, і розмовляв на радіоринку вони вроді теж сказали що нормально до 16 вольт. Вони мені і паяли бо паяльника вдома немає. :)
Відповісти