Газ на Уаз

469, 452, 3151, 3160, Хантер, Патріот, ГАЗ-69
Відповісти
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Газ на Уаз

Повідомлення AM »

Шановні Друзі!
Порадьте де можна якісно і за адекватні гроші поставити газ на уаз. Також буду вдячний за поради що саме ставити (двиг 2.9, якщо це взагалі має значення), якої фірми установка і всяка допоміжна дрянь, ну і т.д. В загальному будь-яка інформація буде корисною.
Аватар користувача
Roman
Повідомлень: 225
З нами з: 02 листопада 2007, 22:09
Ім'я: Роман Миколайович Левицький
Авто: Штурмани МИ
Звідки: Славетне місто ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: Газ на Уаз

Повідомлення Roman »

Заїдь до мене, вибери собі балон, набери всяких трубочок, блоків управління, клапанів, може і редуктор нормальний знайду ;) , і сам це все встанови. Я на свої бензинові машинки сам ставив, нічого складного немає!
ВСЕ ДОБРЕ ТЕ, ЩО ДОБРЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ!!!!!!!
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Газ на Уаз

Повідомлення AM »

та ну нафігсамому встановлювати. Я в дитинстві розбирав відеокасети - ні разу не получилось зібрати, щоб не залишилось зайвої запчастини. :) А тут ГБО... Тим більше питання безпеки мене особливо турбує, так як балон буде в салоні.
А куди заїхати? Бо купити щось можна було б, а далі вже хай хтось шарящий встановить
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Газ на Уаз

Повідомлення Denon »

У Львові ше є пара місць для установки - біля ж/д переїзду і перехрестя Зелена -Батальна (фірма Газовик) - можеш обладнання мати своє, а робота їхня. Щоб не тратити часу даром треба домовлятись про все по телефону тел. 2901517, 2701627, 2703400, але треба бути дотошним, бо майстри виявляють мінімум творчості, або на Козельницькій (фірма Атмосфера-центр). Тільки нічого спільного з Саламахою Ігорем не мати (з Атмосфери), бо той мені разом зі своїм помічником так нахомутали, що від їх роботи вже і сліду не лишилось - практично все переробляти прийшлось (вже описував це в відгуках про СТО, ше й документи не дали, бо робили ліваком, а не від фірми).
Не забудь про співвідношення об єму і потужності двигуна і газового редуктора. Про ємність балона також подумай - заправлятись приходиться частіше ніж на бензині і датчик резерву ніколи нормально не показує -прийдеться вираховувати розхід по одометру в різних режимах і по ньому ж орієнтуватися про необхідність дозаправки. Зразу подумай про те, чи буш вносити ГБО в техпаспорт, бо тоді треба буде документи про установку (перелік документів для ДАЇ в мене десь є). На Окківських газових заправках часом вимагають документ на ГБО. Ше можеш спитати Мушкетера.
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Газ на Уаз

Повідомлення Denon »

Ше така штука - температура згорання газу вища від температури згорання бензину - коли будеш перти під горку на пониженій, то на газу мотор буде скоро грітися, тому перед підйомом краще відразу переключатися на бензин.
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
Аватар користувача
Sashko
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1107
З нами з: 11 листопада 2002, 20:44
Контактна інформація:

Re: Газ на Уаз

Повідомлення Sashko »

Denon писав:Ше така штука - температура згорання газу вища від температури згорання бензину - коли будеш перти під горку на пониженій, то на газу мотор буде скоро грітися, тому перед підйомом краще відразу переключатися на бензин.
Егеж. На КК2011 з нами їхав Теранчик з Білорусії на газу. Причому у нього був лише газ (без бензину).
Так от він в останні дні після кожного підйому закипав. Мабуть і двигун так і загробив до кінця експедиції.
Висновок один - газ на реальний бездор - однозначно зло.
Ще в експедицію по грунтовках - куда не йшло, економія як не як.
Є дуже простий спосіб перевірити чи закінчена Ваша місія на Землі - якщо Ви ще живі - вона продовжується! ;-) (Р.Бах)
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Газ на Уаз

Повідомлення AM »

Так так і думаю. По асфальту і по грунтовках - газ, по бездору і підйоми - бенз.
Аватар користувача
nosar
Повідомлень: 26
З нами з: 24 березня 2009, 13:06
Авто: SnIvA/www.nosar.net.ua
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Газ на Уаз

Повідомлення nosar »

Всем привет езжу на газу везде особенно на подъемах по горам намного лучше получаться Привет ВоВа
Відповісти