ГАЗ-69 BMW

469, 452, 3151, 3160, Хантер, Патріот, ГАЗ-69
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: ГАЗ-69 BMW

Повідомлення Мuxajil »

це до побудови машини васьки крана.
Аватар користувача
Maxfree
Повідомлень: 80
З нами з: 28 травня 2007, 23:26
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: ГАЗ-69 BMW

Повідомлення Maxfree »

причом тут Васька до патруля який росте в траві??? :mrgreen: :mrgreen:
Granader
Повідомлень: 541
З нами з: 06 грудня 2007, 11:17
Ім'я: Ігор
Авто: таврон і буханка
Звідки: Львів-Ковирі

Re: ГАЗ-69 BMW

Повідомлення Granader »

Miwaniva?здоров,якщо во но ще їде і на військових мостах,бери і недумай,з часом доведеш,і буде їздити не гі рше наших бобіків...
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: ГАЗ-69 BMW

Повідомлення Мuxajil »

той уаз на громадянських мостах. а того патроля мені також шкода, то ще з 86их років. умка каже , що на тому уазі старому треба міняти все від іномарки. читав і дивлюсь, шо васька робить машину і пишу. а макс каже до чого я це. так я це до механіки.
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: ГАЗ-69 BMW

Повідомлення K2 »

так. давай тільки без обід.
вася розпочав тему по то як він робить машину. всі остальні учасники бесіди- або запитують його шось по тій машині, або підколюють по тій же темі.
ти ж написав- мало того шо ну зовсім не про його газобеемве, так шей реторично. я не розумію чи то ти шось запитався, чи ти то прото так написав. і якшо просто так- то проведи паралель з тим шо було написано вище, бо я починаю почувати себе реальним тупаком....
ну шо то за постановка така:
привіт усім. ну ніхто мене не знає, окрім ігора. я міша. знайшов такого старого уаза, і продається він та щей за 1200уо. та на це все і на побудову потрібні грошики. а вирішив після покатушочки з ігорем, що потрібна підготовлена машина, краще уаз, ну а ще краще патрольчик. також є в траву вростає, ніхто не їздить, тепер така машина не економна, ну, а для офроуда сам раз. головне рама, чого в ниви нема.
на раму можна вішати все що влізе.
чи то ти хотів навчити васю, шо на раму можна повішати всьо шо влізе? і це головне! і виявляється в ниви нема рами. і взагалі ті машана тепер перестали бути економними. а от раніше- вони їли по 3літри на сотню.

ПС
умка каже , що на тому уазі старому треба міняти все від іномарки
ага. і після того можна буде його сміло викинути. кузов, рама, "ходова", мости(воєнні УАЗовські)- мають бути ПОЛЮБЕ. ну і шо в нас тут получаєть "ВСЕ ВІД ІНОМАРКИ"? мотор? мотор+сідушкі? ХА-ХА.
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: ГАЗ-69 BMW

Повідомлення Мuxajil »

рама, кузов, мости залишаються . нікого я не вчу, в будівництві джипа найкраще ви спеціалісти в тому ділі навчите когось. ну добре. пробач що не в тему. просто знайшов такого старого і цікавлюсь.
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: ГАЗ-69 BMW

Повідомлення K2 »

та блін. нема ніяких проблем, я просто не можу зрозуміти чим ти цікавишся. як я догадуюсь- ти питаєш чи варто його купляти чи не варто? і скільки буде коштувати то всьо довести?
васька кран
Повідомлень: 193
З нами з: 04 листопада 2007, 10:58
Звідки: Львів Нагоряни

Re: ГАЗ-69 BMW

Повідомлення васька кран »

привіт всім.пропоную після або краще до покатушок заїхати в суботудо мене на каву.
бобік чекає поки погода-завтра надіюсь забетонувати фундамент гаража[attachment=1]DSC01499.JPG[/attachment][attachment=1]DSC01499.JPG[/attachment]
С.В.І.
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: ГАЗ-69 BMW

Повідомлення Мuxajil »

ну так цікавить твоя чи інших хлопців думка, чи варто тим старим брухтом займатись. адже від нього лишається сам знаєш що рідного. основне ставиться сильніше і надійніше, про це думаю знає краще васька. ну тепер вимальовується тема, побудова газо-бмв?
:)
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: ГАЗ-69 BMW

Повідомлення K2 »

2пан василь: помогти шо, чи так просто- попи**іти?
2міша: саме перше і головне питання- як ти ставишся до реєстрації? і чи знаєш ти шо внас заборонено переобладнувати автомобілі, не говорячи вже про конструювання? і якшо знаєш,- то шо ти про це думаєш?
васька кран
Повідомлень: 193
З нами з: 04 листопада 2007, 10:58
Звідки: Львів Нагоряни

Re: ГАЗ-69 BMW

Повідомлення васька кран »

від побудови бобіка я просто кайфую ,і обома руками підтримую такі починання.
в першу чергу постав колеса(хороші) і військові мости.це мінімум з яким проїдеш там де патруль ,що роте в траві непроїде.
а далі побачиш що ще бракує до повного щастя.


2пан василь: помогти шо, чи так просто- попи**іти?

а на каву заїзжай.В суботу свято,я бубу валятись цілий день після 10 ти кубів бетона і 8 кубів піску,який я вже розкидав. І дякую пропозицію допомогти , :D приємно.

а свій двигун я обовязково легалізую,це питання часу і пару копійок.конкретики поки що немаю.сорі- мля
:?
С.В.І.
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: ГАЗ-69 BMW

Повідомлення K2 »

а свій двигун я обовязково легалізую,це питання часу і пару копійок.конкретики поки що немаю.сорі- мля
ну-ну. з початку 2008- не можна вже ніфіга легалізувати. мотор можна тепер ставити тільки передбачений заводом. тут при зміні процедура залишилась стандартною. а непередбачені заводом- всьо, капєц, ніззя і крапка.
ось наприклад:
http://www.4post.com.ua/auto/52536.html
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: ГАЗ-69 BMW

Повідомлення Мuxajil »

ну взагалі, то мимо теми. звісно я знаю, що модернізація авта( зміна заводських установок, затверджених інженерами) заборонена, це записано в равилах д р. але в наш час це гуманно разом з міліцією, бо купується та вся реєстрація.
ось що думаю. або, тримати такого дживчика в гаражі і відриватись прямо в лісі там де правозахисників нема. і питання до васьки. як ти це все зареєструєш, мабудь знайомі є? за гроші думаю можна це забабахати.
Аватар користувача
Мuxajil
Повідомлень: 449
З нами з: 20 червня 2008, 16:13
Ім'я: Михайло
Авто: ваз 2121
Звідки: ЛЬВІВ
Контактна інформація:

Re: ГАЗ-69 BMW

Повідомлення Мuxajil »

ну взагалі, то мимо теми. звісно я знаю, що модернізація авта( зміна заводських установок, затверджених інженерами) заборонена, це записано в равилах д р. але в наш час це гуманно разом з міліцією, бо купується та вся реєстрація.
ось що думаю. або, тримати такого дживчика в гаражі і відриватись прямо в лісі там де правозахисників нема. і питання до васьки. як ти це все зареєструєш, мабудь знайомі є? за гроші думаю можна це забабахати.
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: ГАЗ-69 BMW

Повідомлення K2 »

карочче теорія така: якшо боїшся діїшників (а з новими штрафами, думаю, їх багато хто почне боятися)- не бери уаза. ібо будівництво НОРМАЛЬНОЇ машини буде реально тяжким.
яшо пох на реєстрацію- можна будувати реальних монстрів. якшо маєш кусок рами і два моста, то по моїм підрахункам можна побудувати конкурентоздатну котлєту за.... ну мінімум це 7-8к баків. а максимум безмежний. без рами і мостів- плюс ше як мінімум 1к б.
Відповісти