Газ 69 брати чи не брати

469, 452, 3151, 3160, Хантер, Патріот, ГАЗ-69
Аватар користувача
PILOT
Повідомлень: 13
З нами з: 18 лютого 2008, 23:25
Звідки: Тернопіль, Збараж

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення PILOT »

Ну я ті шайби поміняв, зібрав з то всьо Гав*о в купу, попробував крутиться нормально! Взяв і завів стартером, при чому так ніби тільки шо заглушив :P Правда по незнанню погано зробив прокладку між блоко і помпою-вода сцить :) ну така проблема рішається...
Аватар користувача
Shurik
Повідомлень: 977
З нами з: 05 вересня 2005, 17:44
Ім'я: Олександр
Авто: Уаз 3151,Daewoo Lanos
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення Shurik »

Якщо в тебе Газ 69 то тобі дорога сюди :) http://www.uaz-club.org.ua/

Там в темі "Зустрічі" є гілка "Зустріч у Львові" митам домовляємось коли збираємось.
Там, где асфальт, ничего интересного, а где интересно, там нет асфальта.
© Аркадий и Борис Стругацкие
Аватар користувача
Віктор
Повідомлень: 23
З нами з: 03 березня 2004, 16:17
Звідки: м.Львів

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення Віктор »

ГАЗ-69 - це РІЧ!
Двигун ЗМЗ-24-01 також для цієї машини нормальний і його повністю вистарчає, якщо не випробовувати машину спеціально на міцність. Сам зараз повністю капіталю машину (двигун, мости КП, РК а згодом і кузов.) Зараз переварив наново задню частину рами і буду встановлювати мости. Також ставлю гідропідсилювач керма від БМВ. Всі фото на http://www.gaz69.ru/gallery
Вік живи - вік вчися!
Олександр
Повідомлень: 1
З нами з: 18 квітня 2008, 12:39

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення Олександр »

Є бобік 69 з двигуном газ 24, але тільки задній міст (теж від волги) - 80679846407 - продається
Аватар користувача
svyn
Повідомлень: 275
З нами з: 24 жовтня 2006, 18:25
Ім'я: Володимир
Авто: позашляховик
Звідки: lviv
Контактна інформація:

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення svyn »

Віктор писав:ГАЗ-69 - це РІЧ!
Двигун ЗМЗ-24-01 також для цієї машини нормальний і його повністю вистарчає, якщо не випробовувати машину спеціально на міцність. Сам зараз повністю капіталю машину (двигун, мости КП, РК а згодом і кузов.) Зараз переварив наново задню частину рами і буду встановлювати мости. Також ставлю гідропідсилювач керма від БМВ. Всі фото на http://www.gaz69.ru/gallery
Двигун г...но буде завжди жерти бензину дужа багато літрів.
А якщо машину не випробовувати на міцність тоді її нєфіг капіталити а ще краще продати -купити запорожець і поставити в гараж там йому точно ні двигуна ні взагалі нічого рпотрібно не буде :D :D :D
Краще УАЗа тільки УАЗ від якого не залишилось нічого УАЗівського+380679106242 Чим краще підготовлений позашляховик-тим дальше йти за трактором(Довбуш Ю)
Аватар користувача
Віктор
Повідомлень: 23
З нами з: 03 березня 2004, 16:17
Звідки: м.Львів

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення Віктор »

svyn писав:
Віктор писав:ГАЗ-69 - це РІЧ!
Двигун ЗМЗ-24-01 також для цієї машини нормальний і його повністю вистарчає, якщо не випробовувати машину спеціально на міцність. Сам зараз повністю капіталю машину (двигун, мости КП, РК а згодом і кузов.) Зараз переварив наново задню частину рами і буду встановлювати мости. Також ставлю гідропідсилювач керма від БМВ. Всі фото на http://www.gaz69.ru/gallery
Двигун г...но буде завжди жерти бензину дужа багато літрів.
А якщо машину не випробовувати на міцність тоді її нєфіг капіталити а ще краще продати -купити запорожець і поставити в гараж там йому точно ні двигуна ні взагалі нічого рпотрібно не буде :D :D :D
Звідки стільки ненависті до "члена родини" і оточуючих ??? :(
Вік живи - вік вчися!
Аватар користувача
svyn
Повідомлень: 275
З нами з: 24 жовтня 2006, 18:25
Ім'я: Володимир
Авто: позашляховик
Звідки: lviv
Контактна інформація:

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення svyn »

Звідки стільки ненависті до "члена родини" і оточуючих ??? :(
Крім любові до оточуючих нічого не відчуваю :D

А двигуни до ГАААЗ я форсував і "тюююнінгував" :shock: І все одно гі...но.
Двигун розробки 1941... :( року дуже авжко експлуатується в нош час (маю досвідв 25..років праці з автомобілями і відповідну вищу освіту :roll: )
Дуже раджу не вкладати гроші втупікові проєкти :D
Краще УАЗа тільки УАЗ від якого не залишилось нічого УАЗівського+380679106242 Чим краще підготовлений позашляховик-тим дальше йти за трактором(Довбуш Ю)
Аватар користувача
Віктор
Повідомлень: 23
З нами з: 03 березня 2004, 16:17
Звідки: м.Львів

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення Віктор »

А які є пропозиції при кількох умовах:
+ двигун ні разу не капіталений є в наявності
+ запасні частини дешеві і відкапіталити двигун можна самостійно в "домашніх умовах" не залучаючи токарів-фрезерувальників ("мокрі" гільзи)
+ при "гірших" часах ставиться головка і штанги під 92-й бензин (щоб не звертатися до фрезерувальника)
+ при сівшому аккумуляторі заводиться ручкою в любому випадку з пів-оборота
+ КП-РК УАЗа кріпиться без жодних перехідних пластин
+ уніфікація двигуна з багатьма ГАЗівськими двигунами
- відносно велике споживання пального. (хоч при поїздці в Щацьк 4 чол. + запас продуктів на 7 днів "пив" тільки 11,2 л/100 км. Заміряв - від повного бака-200 км + повний бак)
Все це описую з точки зору щоденного використання звичайним водієм (не OFF-roaderom!) з не частими заїздами в болото при необхідності.
А якщо з точки зору використання авто для off-roada тоді в авто треба вкладати відповідні (і не малі) кошти включаючи дизельний двигун з великим крутним моментом на низах, мости з блокуваннями, резину і т.д. Але машина для off-roada, по моєму переконанню, ніколи не може бути закінченою так як завжди хочеться чогось більшого від того що вже встановлено, а це відповідно тягне за собою капіталовкладення.
А на рахунок двигуна, так звісно що ідеально було б встановити дизель, але заморочки з переоформленням документів, запчастинами до нього та і самими коштами на його придбання відбивають охоту. Хоч не виключаю, що у випадку, коли без проблем можна буде ввезти з-за кордону дизель і встановити його - я цього не зроблю.
Вік живи - вік вчися!
васька кран
Повідомлень: 193
З нами з: 04 листопада 2007, 10:58
Звідки: Львів Нагоряни

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення васька кран »

СВИН ПРАВИЙ.
якщо є двигун - катайся поки не здохне а потім здаєш на металолом,купуєш за 100$ інший і процес повторюється.
раджу вчитись на чужих помилках :mrgreen:
С.В.І.
Аватар користувача
svyn
Повідомлень: 275
З нами з: 24 жовтня 2006, 18:25
Ім'я: Володимир
Авто: позашляховик
Звідки: lviv
Контактна інформація:

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення svyn »

- відносно велике споживання пального. (хоч при поїздці в Щацьк 4 чол. + запас продуктів на 7 днів "пив" тільки 11,2 л/100 км. Заміряв - від повного бака-200 км + повний бак)
якщо в тебе уаз їсть 11.2 л бензину то раджу тобі зареєструватись до книги рекордів Гінеса.і в тебе його куплять за страшні гроші :D
І нікому не дозволяй доторкатись до двигуна,і дивитись також не давай.
А дизель на Уазі це повне г..в..но. на ньому добре тільки г........ дян возити
Краще УАЗа тільки УАЗ від якого не залишилось нічого УАЗівського+380679106242 Чим краще підготовлений позашляховик-тим дальше йти за трактором(Довбуш Ю)
Аватар користувача
Віктор
Повідомлень: 23
З нами з: 03 березня 2004, 16:17
Звідки: м.Львів

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення Віктор »

васька кран писав:СВИН ПРАВИЙ.
якщо є двигун - катайся поки не здохне а потім здаєш на металолом,купуєш за 100$ інший і процес повторюється.
раджу вчитись на чужих помилках :mrgreen:
Не зрозумів у чому СВИН ПРАВИЙ.
Вік живи - вік вчися!
Аватар користувача
Віктор
Повідомлень: 23
З нами з: 03 березня 2004, 16:17
Звідки: м.Львів

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення Віктор »

Помилка
Востаннє редагувалось 23 квітня 2008, 17:43 користувачем Віктор, всього редагувалось 1 раз.
Вік живи - вік вчися!
Аватар користувача
Віктор
Повідомлень: 23
З нами з: 03 березня 2004, 16:17
Звідки: м.Львів

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення Віктор »

якщо в тебе уаз їсть 11.2 л бензину то раджу тобі зареєструватись до книги рекордів Гінеса.і в тебе його куплять за страшні гроші
В моєму віці писати видумки в таких питаннях вже якось не актуально. Кожен залишається при своїй думці.
І нікому не дозволяй доторкатись до двигуна,і дивитись також не давай.
Власне так і роблю, за виключенням "дивитись"
А дизель на Уазі це повне г..в..но. на ньому добре тільки г........ дян возити
Де конкретні пропозиції виходячи з перерахованих мною раніше умов?
Вік живи - вік вчися!
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення K2 »

+ двигун ні разу не капіталений є в наявності
думаєш це довгостроковий плюс?
+ запасні частини дешеві
але їх потрібно посітйно і багато
+ при сівшому аккумуляторі заводиться ручкою в любому випадку з пів-оборота
не повіриш, але поставивши фірмяцький мотор з відповідним генератором- розрядити акумулятор в ноль то ше та проблєма. навіть з електролебідкою.
+ КП-РК УАЗа кріпиться без жодних перехідних пластин
ух! це ти загнув круто. а нашо тобі та кака? роздатка в ГАЗах якраз класна, чого не можна сказати про УАЗовські...
+ уніфікація двигуна з багатьма ГАЗівськими двигунами
спорний плюс. дивись- якби ти сказав, про уніфікацію, наприклад, деталей мостів- то так. це класна річ. в болотах зламався\попросив по рації в когось запчастину\за годину поміняв\їдеш далі. а шо з мотором? як він в тебе в болотах (наприклад) стукне- полюбе бедеш евакуюватись в гараж. а в гаражі вже пох на всі уніфікації- полюбе запчастини купляти треба буде. а зараз можна купити шо завгодно. і тільки не треба починати про ціну ні запчастини до імпортних моторів. бо я почну про надійність :mrgreen:
- відносно велике споживання пального. (хоч при поїздці в Щацьк 4 чол. + запас продуктів на 7 днів "пив" тільки 11,2 л/100 км. Заміряв - від повного бака-200 км + повний бак)
2СВИН:
може бути. колхози+задній привід+карб задушений+мала шосейка...
А дизель на Уазі це повне г..в..но. на ньому добре тільки г........ дян возити
+1 на власному досвіді
Аватар користувача
Віктор
Повідомлень: 23
З нами з: 03 березня 2004, 16:17
Звідки: м.Львів

Re: Газ 69 брати чи не брати

Повідомлення Віктор »

Зрозумів, що все погано і я нічого не розумію в цих автомобілях. Але легше всього "хаяти", висувайте конкретні пропозиції і я спробую їх розкласти по пунктам. У всій цій переписці авторами не враховується маленький нюанс - застосування автомобіля. Кожен готує свій автомобіль " під себе", зважаючи на свій гаманець і призначення авто.
Вік живи - вік вчися!
Відповісти