Вузькі чи широкі колеса

Колеса, диски, шини — вибір, ремонт та обслуговування
Аватар користувача
Volodymyr
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Засновник Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 6941
З нами з: 28 серпня 2002, 16:56
Ім'я: Володимир
Авто: Toyota Land Cruiser 60 (HJ60LG-KW•1982), 33x12.5xR15
Звідки: Ukraine, Lviv
Контактна інформація:

Re: Вузькі чи широкі колеса

Повідомлення Volodymyr »

Виробник, а точніше сама резина ще і який показник до плющення. Наварка це не так що б повноцінне колесо, воно грубше (через що і важче). Що до маси - звісно що це має безпосередній вплив, адже при масі в 50 тон можна і диски плющити ;)
[О]=TOYOTA=[О] ランドクルーザー
Аватар користувача
robosol
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 2244
З нами з: 17 грудня 2009, 15:56
Ім'я: Андрій
Авто: LR Discovery
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Вузькі чи широкі колеса

Повідомлення robosol »

Про ширину коліс з книжки "Вездеходные колесные и комбинированные движители" Я.С.Агейкина
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
Simi
Повідомлень: 4
З нами з: 16 лютого 2020, 22:43
Ім'я: Андрій
Авто: Toyota Land Cruiser
Звідки: Львівська область/Київ

Re: Вузькі чи широкі колеса

Повідомлення Simi »

звездочет писав:Виробник резини не показник плющення. По-моєму основні фактори це вага машини, ширина диска і саме діаметр коліс.
наскільки я зроузмів під плющенням розумію збільшення площі контакта шини з дорогою, ось на дим взагалі всі виробники шин думають, бо чим більше вона тим краще. АЛе не у всіх виходить, але в багатьох пресс-релізах до шин всі навипередики відповідают, що їм це вдається)
Аватар користувача
Толстяк
Повідомлень: 1087
З нами з: 01 липня 2007, 11:18
Ім'я: Геннадий
Авто: Nissan, KTM
Звідки: Карпати, Рахів
Контактна інформація:

Re: Вузькі чи широкі колеса

Повідомлення Толстяк »

Simi писав:
звездочет писав:Виробник резини не показник плющення. По-моєму основні фактори це вага машини, ширина диска і саме діаметр коліс.
наскільки я зроузмів під плющенням розумію збільшення площі контакта шини з дорогою, ось на дим взагалі всі виробники шин думають, бо чим більше вона тим краще.)
Це не так. Візьми брусок гуми (паралелепіпед), поклади широкою стороною на стіл зачепи і тягни кантором, і те саме зроби поклавши його найменшою стороною. Сила тертя буде більша при меншій площі.
067 З12 4З З6
Відповісти