Допоможіть вибрати шини

Колеса, диски, шини — вибір, ремонт та обслуговування
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: Допоможіть вибрати шини

Повідомлення Khimik »

Не знаю за Ганкук, але КМ2 - то така собі атешка на кожен день - і не шумить, і більш-менш на шашлик мож з"їхати десь в лісопосадку в суху погоду. Но кидь дощ і колія - всьо, там ночуєш.
Сільвера - їдуть. І мені не заважає ні гул, ні те, що вони не балансуються (принаймні в мому розмірі), тому крейсер - 60 км/год.
Але то фігня - їдуть, як гусениці. Інколи забуваю навіть повний включити, бо і так незле :)
Єдине, кажуть, що пиляються швидко на оцвальті...
Аватар користувача
MOTOR
Повідомлень: 1000
З нами з: 11 вересня 2012, 23:21
Ім'я: Seruy
Авто: Y60 Gorbachev
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Допоможіть вибрати шини

Повідомлення MOTOR »

А би спершу таки поставив лебідку.
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Допоможіть вибрати шини

Повідомлення pilgrim »

Khimik писав:Не знаю за Ганкук, але КМ2 - то така собі атешка на кожен день - і не шумить, і більш-менш на шашлик мож з"їхати десь в лісопосадку в суху погоду. Но кидь дощ і колія - всьо, там ночуєш.
Ну да конечно ... шумят КМ2 хорошо по сравнению с Гудирчами АТ ... а в солучае дождь или колея то ежели подспустить то очень даже едут они ... хотя конечно лебедку никто не отменял.

Зато можно смирится с не очень большим гулом и в отличае от сильверов все лето подряд на них катать.
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Допоможіть вибрати шини

Повідомлення s.pal »

pilgrim писав:
Khimik писав:Не знаю за Ганкук, але КМ2 - то така собі атешка на кожен день - і не шумить, і більш-менш на шашлик мож з"їхати десь в лісопосадку в суху погоду. Но кидь дощ і колія - всьо, там ночуєш.
Ну да конечно ... шумят КМ2 хорошо по сравнению с Гудирчами АТ ... а в солучае дождь или колея то ежели подспустить то очень даже едут они ... хотя конечно лебедку никто не отменял.

Зато можно смирится с не очень большим гулом и в отличае от сильверов все лето подряд на них катать.
Км2 очень не плохая резина, но для каменистой поверхности в основном, плющится хороше, по камням едет хороше, но не болото, как сказал Хiмiк на шашлык доïде, Сiльвер хоч i треться але ïде, а у Рули балансуется и едет 140. То мабудь реально в Хiмiка бабай в машинi тра яйко викатувать :). Але вони ïдуть.
Км2 труться на ура( в Болгарки передок вже Нэ очень, тра задумуватись про кулка, а пробiг панти), тому на шашлик достаточно в наших умовах БФГ АТ, бо курда троха таки ïдуть зимою.
А в нашi гавнолiни Сiмак, як шо нема на оригiнал то наварка, в наварцi ще може бути Геоландер.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
krust
Повідомлень: 548
З нами з: 24 жовтня 2013, 21:13
Ім'я: Павлік
Авто: Deep 4WD , SUBARU Legacy
Контактна інформація:

Re: Допоможіть вибрати шини

Повідомлення krust »

Звичайно шо на китайозу ставити оригінал сімака смішно навіть) А геоландер, але не в наварці, а оригінал як їде?
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: Допоможіть вибрати шини

Повідомлення s.pal »

krust писав:Звичайно шо на китайозу ставити оригінал сімака смішно навіть) А геоландер, але не в наварці, а оригінал як їде?
Гарно.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
krust
Повідомлень: 548
З нами з: 24 жовтня 2013, 21:13
Ім'я: Павлік
Авто: Deep 4WD , SUBARU Legacy
Контактна інформація:

Re: Допоможіть вибрати шини

Повідомлення krust »

Треться теж гарно? так як км2?
Замилюється?
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: Допоможіть вибрати шини

Повідомлення Khimik »

По шуму: після АТ не відчув значного його підвищення на КМ2.
Ну тобто трохи голосніше, факт. Десь на відсотків 5 :)
По стиранні: я їх брав б.у. (казали, що десь 5К) і вже десь 40-50 наїздив. Стер до перемичок між боковими ламелями, тобто геометрично відсотків на 40. Хоча по офроїдній їзді - думаю, що лишилось відсотків 20. Далі тіко оцвальт.
По зимі: знову ж таки після АТ на КМ2 я навіть почав інколи на задньому приводі їздити по снігу, бо перед тим навіть не міг рушити - морда тяжка, і зад тупо собі шліфує.
Аватар користувача
Denon
Повідомлень: 867
З нами з: 16 березня 2010, 15:59
Авто: Старий Крузієр

Re: Допоможіть вибрати шини

Повідомлення Denon »

Здається мені, що якщо зараз ти думаєш про покупку одного комплекта, то з часом все одно прийдеш до висновку, що ліпше мати 2 нормальні, ніж один ні риба ні мясо, бо коли на схилі сила тяжіння буде керувати машиною більше ніж руль і педаль газу, то буш "хреститись" і думати, "Чо я не купив сільвера", а коли будеш їхати по асфальті, то будеш думати шо їх шкода і треба на кожен день мати шось просте і недороге. А як думаєш що просто не будеш запиратися хто зна де, то по проїзді кількасот км до потрібної точки призначення, коли лишається доїхати якихось 5 км, то буде шкода включати задню і будеш їхати вперед, думаючи про то, шо я написав спочатку.
Уроки життя безплатно даються, але дорого обходяться...
max
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 1292
З нами з: 31 травня 2011, 18:55
Ім'я: Максим
Авто: паркет Сірко

Re: Допоможіть вибрати шини

Повідомлення max »

Якшо так філософствувати - то правильно мати 2 машини.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Допоможіть вибрати шини

Повідомлення автобат »

Дві машини - чудово, але дуже круто, а про гуму Ростик написав, правильніше сказати складно.
Паша, ярозумію, що складно по фінансам. Сам ніяк собі не куплю МТшної гуми. Ніяк на неє не назбираю грошей. Я б радив Гудрич АТ - це дуже витривала і довгоживуча гума на всі випадки життя ( 1 комплект проїздив 100 000 км, зараз другий вже 73 000 км) . Ну і збирати на МТшку. Тільки купляти вже сімексоподібне щось, ніяких Гудричив МТ, ніяких геоландерів. Довго розпинатись не буду - повірь на слово. Придеться напрягтись, але це із бідних найправильніший варіант.
Ну і на лебідку збирай помалу. Праведлова гума тягне випробувати себе кожний раз в складніших умовах, а де межа не дізнаешся ніколи. Лебідка набагато розширює можливості знущання над машиною.
Такова, Павлік, селяві.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Аватар користувача
krust
Повідомлень: 548
З нами з: 24 жовтня 2013, 21:13
Ім'я: Павлік
Авто: Deep 4WD , SUBARU Legacy
Контактна інформація:

Re: Допоможіть вибрати шини

Повідомлення krust »

Дякую всім за розяснення.
Я маю зараз таку собі недо АТешку, пірелі атр. Коли брав її, ще навіть не знав що є всякі такі мт і тд. І нею я дуже задоволений, вона навіть досить непогано їде, і спустити її можна, і зимою чудово їде, але!! в мене база більше 3м і тільки в щось глибше залізу, все пузо сідає і ппц, тому як би я купив їх колись в розмірі більшому зараз би навіть не думав щось міняти, резина дійсно файна, ну милиться то звісно, не стирається, можна спокійно 180км/год їхати. Але не хочу я кожного разу після мінімального виїзду на бездор , варити глушаки, захисти, баки і тд.
Вот і зараз покатався трошки по річкам і болотам, вже шось відвалилось(а це знову бабло), навіть не хочу дивитись що, поки не приїду з києва додому. Тому і лебідка, я думаю мені тільки буде ще більше всьо ламати(або машину зігне ше пополам).
Скоріш за все буду брати наварені сільвера(і судячи з коментів бобікуса вона дуже непогана,ну прям ше ліпша за оригінали) і комплект дисків якихось тоже самих самих. Їду в гімно-відкручую 24 гайки і ставлю сільвера. Тай все.

ps. Іду провірю чи на бюджет повступив, а то ше лишусі без сімаків:))))))))) :D
pps. Hankook dynapro hp проїздила 150 тис у всі сезони.
Аватар користувача
Astr0
Повідомлень: 58
З нами з: 05 січня 2011, 14:02
Ім'я: Андрій
Авто: Nissan Patrol Y61, BMW e34 525i
Звідки: Lviv

Re: Допоможіть вибрати шини

Повідомлення Astr0 »

ІМХО лебідка все ж набагато потрібніша за колеса. Засісти десь в лісі без звязку можна і на сімехах. І відкопуватись там де на сімехах застряв не весело і не швидко. Без лебідки тільки в компанії їхати.
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: Допоможіть вибрати шини

Повідомлення Khimik »

krust писав: Їду в гімно-відкручую 24 гайки і ставлю сільвера. Тай все.
тіко закрутити не забудь ;)
і перевірити через 100 км :D
Аватар користувача
krust
Повідомлень: 548
З нами з: 24 жовтня 2013, 21:13
Ім'я: Павлік
Авто: Deep 4WD , SUBARU Legacy
Контактна інформація:

Re: Допоможіть вибрати шини

Повідомлення krust »

Khimik писав: тіко закрутити не забудь ;)
і перевірити через 100 км :D
Ок)
Astr0 писав:МХО лебідка все ж набагато потрібніша за колеса. Засісти десь в лісі без звязку можна і на сімехах. І відкопуватись там де на сімехах застряв не весело і не швидко. Без лебідки тільки в компанії їхати.
Чесно скажу, що сильно сам і не їжджу, а як їду то завжди вибираю найлегший шлях-їхати в глибоку колію, як можна обїхати її метра зо два збоку-ну не розумію таких людей, які навмисно там засідають)
Відповісти