Допоможіть вибрати шини

Колеса, диски, шини — вибір, ремонт та обслуговування
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: Допоможіть вибрати шини

Повідомлення gladun »

І в 6 тис якраз влазиться бюджет. Навіть 200 гр меншеі АТ в них є такий розмір
Аватар користувача
fox
Повідомлень: 55
З нами з: 18 жовтня 2016, 14:24
Ім'я: Сергій
Авто: Opel Frontera A (був ВАЗ 2121)
Звідки: Луцьк

Re: Допоможіть вибрати шини

Повідомлення fox »

gladun писав:Росава погані шини. Я на росаві також відїздив.
Чим саме? Яка модель?
Які зараз шини стоять на машині?
Andre писав: Ну тоді в мене є бюджетніший варіант і на рідні диски.
1407460512224_bulletin.jpg
Я розумію що найкращі АТешки - це мади, а найкращі мади - це богери. Але для мене це занадто.
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: Допоможіть вибрати шини

Повідомлення gladun »

На хлопський россуд сажа та росава, скоро стираються. А зимою дубові, а потім гулі вискакують. А товариш на буса купив на літо , то навіть до осені не дотягнув на росаві. Ну справа ваша. А якщо не сильно програвати влі 5 тим , то флейма вже куда не йшло , в 16 розмір більше я нічого не знайшов 5 років назад з тих менш більш нормальних. Є ще и 511 кама чисто нивовський розмір 175х80х16. Принаймі набагато краші від росави.
Аватар користувача
sekunda
Повідомлень: 285
З нами з: 30 травня 2013, 17:02
Ім'я: Данило Секунда
Авто: Land Rover Discovery 2,5 300 tDi
Звідки: Львів

Re: Допоможіть вибрати шини

Повідомлення sekunda »

Відкатав рік на forward safari 540 235-75-15. Файнючі шини. Ше й за ті гроші! Тепер на них возиться новий власник Жаби ;)
Victory Loves Preparation
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: Допоможіть вибрати шини

Повідомлення gladun »

sekunda писав:Відкатав рік на forward safari 540 235-75-15. Файнючі шини. Ше й за ті гроші! Тепер на них возиться новий власник Жаби ;)
Тільки чоловікові треба на r16 :)
Аватар користувача
AM
Повідомлень: 2438
З нами з: 19 серпня 2009, 01:51
Ім'я: Андрій
Авто: УАЗ 469 (Стрємітєльний :))

Re: Допоможіть вибрати шини

Повідомлення AM »

Я от не розумію, що чоловікові треба. Спробував підсумувати і нічого не ясно:
Зараз стоять ВЛИ-5. Хотілося щоб нові шини не сильно програвали їм поза межами асфальту.

pilgrim писав:
вы уж определитесь ... вам АТшку или что бы ехало как ВЛИ-5

Мені в 6к грн. вкластися. Якщо в цьому бюджеті є якісь нормальні мади це гуд - беру, але я не бачив
(к-139 є але вона для вантажних авто). Якщо ні то і рівень АТшки підійде.

АМ писав:
А чим не влаштовує влипять?

Всім крім поведінки за межами асфальту, там мені їх вистачає. Особливо дратує гул на асфальті.



Andre писав:
Тоді Вам 205/70/16 кама флейм.
Як варіант, але поки шукаю альтернативи.

З того, що поки надивися саме дешево і універсально це Росава ВС-54, думаю в ролі АТешки вона підійде.
З одного боку ви хочете щоб їхало як вли 5 поза межами асфальту, з другого - дивитесь на Росава ВС-54 яка як на мене навіть не АТ.
Друге протиріччя - ви кажете "нормальні мади це гуд - беру" з іншого кажете, що вас дратує гул вли 5 на асфальті. А "нормальні мади" ви думаєте гудіти на асфальті будуть менше як вли 5? Та і як на мене вли 5 не особливо гуде (хоча це поняття відносні). А ви впевнені, що це у вас гуде саме вли5 а не роздатка?

В загальному - ви б визначили чітко "технічне завдання", тоді люди і порадили б вам може щось.
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: Допоможіть вибрати шини

Повідомлення gladun »

Та там нуде все підряд. Справа в тому що йому треба на р16 мади,а як нема то рівень АТ підійде. Я кажу що є такі польська наварка АТешка малюнок але йому арки різати треба, а він не хоче . а зараз він десь пропав і не пише нічого. Та навіть як що хотіти то ту саму наварку вони мають мадів різних, на 200 гр дороще від АТшки. І в 6 к вкладається.
Аватар користувача
fox
Повідомлень: 55
З нами з: 18 жовтня 2016, 14:24
Ім'я: Сергій
Авто: Opel Frontera A (був ВАЗ 2121)
Звідки: Луцьк

Re: Допоможіть вибрати шини

Повідомлення fox »

gladun писав:Та там нуде все підряд. Справа в тому що йому треба на р16 мади,а як нема то рівень АТ підійде. Я кажу що є такі польська наварка АТешка малюнок але йому арки різати треба, а він не хоче .
Все правильно.

Зараз вивчаю місцевий ринок б/у шин. В одному місці натрапив навіть на пару Гудріч АТ 215/65 r16, якби був комплект то забрав б.

Ще надибав місцевого нивовода на Росаві ВС-54 - він задоволений шинами. Якщо нічого цікавого не найду з б/у скоріш за все буду брати їх. Самий більший плюс росави - це ціна.
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: Допоможіть вибрати шини

Повідомлення gladun »

215 на штатні диски зашироко,205 навіть широкі на штатні диски . незнаю як вони там стануть ті 215 ті. А щодо росави думку не міняю , вона дешевша але і на ті гроші відїздить. Вже краще флейму брати якщо на росаву рішились , або и-511.хоча вони далеко не АТ.
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: Допоможіть вибрати шини

Повідомлення gladun »

fox писав:
gladun писав:Та там нуде все підряд. Справа в тому що йому треба на р16 мади,а як нема то рівень АТ підійде. Я кажу що є такі польська наварка АТешка малюнок але йому арки різати треба, а він не хоче .
Все правильно.

Зараз вивчаю місцевий ринок б/у шин. В одному місці натрапив навіть на пару Гудріч АТ 215/65 r16, якби був комплект то забрав б.

Ще надибав місцевого нивовода на Росаві ВС-54 - він задоволений шинами. Якщо нічого цікавого не найду з б/у скоріш за все буду брати їх. Самий більший плюс росави - це ціна.
http://shyp-shyna.com.ua/catalog/bus/mo ... kama-232/а такі не влаштовують?
Аватар користувача
fox
Повідомлень: 55
З нами з: 18 жовтня 2016, 14:24
Ім'я: Сергій
Авто: Opel Frontera A (був ВАЗ 2121)
Звідки: Луцьк

Re: Допоможіть вибрати шини

Повідомлення fox »

Жаба задавила і вирішив підтримати вітчизняного виробника замовив росаву.
І відгук з нива клубу став вирішальним в цьому виборі
Аватар користувача
gladun
Повідомлень: 388
З нами з: 03 лютого 2013, 11:28
Ім'я: михайло
Авто: ВАЗ-2121

Re: Допоможіть вибрати шини

Повідомлення gladun »

А шо їх замовляти. Тут її валом навезли. Пішов купив і все. Думаю що на ожеледиці та гума як лижа на снігу. Яб її використовував виключно літом. А як всесезонку то и-511 або флейму. Були часи і на влі-5 тих їздив круглий рік, і кращі зимою як на диво ніж від росави тоді ще бц-24. Бо та росава банально дубіє
Аватар користувача
Andre
Повідомлень: 365
З нами з: 15 вересня 2010, 20:51
Ім'я: Андрій
Авто: 469, Соренто
Звідки: м. Львів

Re: Допоможіть вибрати шини

Повідомлення Andre »

fox писав: І відгук з нива клубу став вирішальним в цьому виборі
По "відгуку" з Нива клубу

1)самый оптимальный во всех отношениях вариант -штатные стальные диски R16 - це ті диски що камерні, важкі і нетверді?! - так справді оптимальні диски
2) Любой другой вариант предполагает подбор дисков с нужным вылетом - взагалі не проблема
установку расширителей колёсных арок - читай "подбор дисков с нужным вылетом"
изменение колеи - в чому проблема?! клиренса (R15) - а якщо поставити R22, то кліренсу зразу стане більше автоматично?!
3) и, как следствие, ухудшение и без того неважной устойчивости при маневрировании на повышенных скоростях - а устойчівасть на рідних дисках з ЕТ +58 - сама вострєбована устойчівасть?!
4) той "відгук 2011р" вже скоро може в школу йти
Treskot
Повідомлень: 12
З нами з: 03 серпня 2016, 19:55
Ім'я: Ihor
Авто: Subaru Outback 3.0/Daihatsu Rocky 2.8TD
Звідки: Львівська обл.
Контактна інформація:

Re: Допоможіть вибрати шини

Повідомлення Treskot »

Камради, порадьте тапки на болото для "Ромка"(Rocky).
В Хенкук-а протектора залишилося 5-6мм, не хоче добре болото місити :(
Дивився на сільвера, але там ціна трохи кусається. Існує щось в природі подібне по характеристикам, але трохи бюджетніше?

Federal Couragia M/T - ось ці трохи подібні, але хз чи воно буде їхати.

П.С.
Ромко по горам не їздить(наразі), тільки на польовання.
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Допоможіть вибрати шини

Повідомлення автобат »

Росава.це підтримка відчизняного виробн ка. Це не круто по ціні. Це не вимагає заміни дисків з іншим вильотом. Це відсутність переварювання на трох сторінках теми.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
Відповісти