яка резина найкраща?

Колеса, диски, шини — вибір, ремонт та обслуговування
Аватар користувача
автобат
Повідомлень: 4392
З нами з: 24 січня 2008, 18:30
Ім'я: Занін Сергійко Миколайкович
Авто: Mitsubishi L 200 на звіско Буцефал
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: яка резина найкраща?

Повідомлення автобат »

Вова, 32 и тебе для твоей машины и твоего умения чувствовать ее задним местомхватит позавуха. Меньше не ставь - то уже лучше ничего не ставить, а больше будет напряжно машине. Пашу не слушай.
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать
володимир
Повідомлень: 19
З нами з: 12 листопада 2012, 12:28
Ім'я: солнцев володимир
Авто: great wall safe з жирафчиком
Звідки: Польтава

Re: яка резина найкраща?

Повідомлення володимир »

автобат писав:Вова, 32 и тебе для твоей машины и твоего умения чувствовать ее задним местомхватит позавуха. Меньше не ставь - то уже лучше ничего не ставить, а больше будет напряжно машине. Пашу не слушай.
Так так...
Майже 31"А/Т вже стоять,гребуть добре,якби не трахані пружини і бензобак внизу авти- може і пройшли б трасу достойно.
Короче мабуть 32" буде розумним компромісом.Пропонуйте варьянти,якшо не жалко.
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: яка резина найкраща?

Повідомлення pilgrim »

володимир писав:Короче мабуть 32" буде розумним компромісом.Пропонуйте варьянти,якшо не жалко.
А вариантов не так и много ... али брать продвинутую АТшку типа Гудричей КМ2 на которой можно будет легко доезжать 1000 км до Карпат но в реальной грязи оно будет замыливаться чуть меньше обычной АТшки, либо брать сильверо-симексо подобное которое супер гребучее по Карпатской грязи но пипец какое шумное на трассе, и лучше бы их наверно везти в Карпаты на прицепе и там уже переобуваться в них ... или же тот компромис что я скинул он и гребет отлично и едет по трассе не очень громко ... решать тебе.
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
Khimik
Повідомлень: 1285
З нами з: 26 лютого 2011, 16:27
Ім'я: Роман
Авто: Y60
Звідки: Львів

Re: яка резина найкраща?

Повідомлення Khimik »

Ніфіга сільвера не шумні, навіть в Патрулі.
Єдина проблема - не балансуються, тому маємо всякі шиммі. Якби не це - їздив би на них постійно.
Ну і труться по асфальту, кажуть, але до цього я ще не дійшов :)))))
володимир
Повідомлень: 19
З нами з: 12 листопада 2012, 12:28
Ім'я: солнцев володимир
Авто: great wall safe з жирафчиком
Звідки: Польтава

Re: яка резина найкраща?

Повідомлення володимир »

pilgrim писав:
володимир писав:Короче мабуть 32" буде розумним компромісом.Пропонуйте варьянти,якшо не жалко.
А вариантов не так и много ... али брать продвинутую АТшку типа Гудричей КМ2 на которой можно будет легко доезжать 1000 км до Карпат но в реальной грязи оно будет замыливаться чуть меньше обычной АТшки, либо брать сильверо-симексо подобное которое супер гребучее по Карпатской грязи но пипец какое шумное на трассе, и лучше бы их наверно везти в Карпаты на прицепе и там уже переобуваться в них ... или же тот компромис что я скинул он и гребет отлично и едет по трассе не очень громко ... решать тебе.
Ото якби той компроміссс був у розмірі32"-то хоть щас!!!
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: яка резина найкраща?

Повідомлення pilgrim »

Khimik писав:Єдина проблема - не балансуються
о а эти мудстеры в ноль сбалансировались ... 110-120 по трассе в легкую ...
володимир писав:Ото якби той компроміссс був у розмірі32"-то хоть щас!!!
ну если вы считаете что эти 12 мм клиренса вас спасут ... то ок )) ищите 32ые :lol:
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: яка резина найкраща?

Повідомлення s.pal »

Перве, сiмекса балансуються, просто тяжко :)
120 ïде прекрасно.
Вторе, 33x10.5R16 EXTREME вони реально 82 см, 32 з хвостиком, десять слоïв гуми, балансуэться добре, вiдповiдно не труться, так що тобi вибирати.
download/file.php?id=10729&mode=view
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
krust
Повідомлень: 548
З нами з: 24 жовтня 2013, 21:13
Ім'я: Павлік
Авто: Deep 4WD , SUBARU Legacy
Контактна інформація:

Re: яка резина найкраща?

Повідомлення krust »

Кітайській машині-кітайська гума! Я би і сам отой екстрім взяв може колись.
Володя по перше підніми її, і побачиш як вони поїде на тій резині що є. Якщо на машині їздиш кожен день, то краще взяти звичайно, якщо дозволяє, другий комплект з дисками і мати два, один на кожен день(круглий рік) а другий так взяв одів і поїхав на болото( жираф на фаркопі висів, то значить і причеп маєш, тому з тим проблем на довгих доїздах не буде).
Але ліфтувати мусиш пружини чи що там, або нафіг той бензобак переробити, бо більшу половину ти на ньому сидів)
володимир
Повідомлень: 19
З нами з: 12 листопада 2012, 12:28
Ім'я: солнцев володимир
Авто: great wall safe з жирафчиком
Звідки: Польтава

Re: яка резина найкраща?

Повідомлення володимир »

krust писав:Кітайській машині-кітайська гума! Я би і сам отой екстрім взяв може колись.
Володя по перше підніми її, і побачиш як вони поїде на тій резині що є. Якщо на машині їздиш кожен день, то краще взяти звичайно, якщо дозволяє, другий комплект з дисками і мати два, один на кожен день(круглий рік) а другий так взяв одів і поїхав на болото( жираф на фаркопі висів, то значить і причеп маєш, тому з тим проблем на довгих доїздах не буде).
Але ліфтувати мусиш пружини чи що там, або нафіг той бензобак переробити, бо більшу половину ти на ньому сидів)
Та вже пружинки стоять айрон мен, жопа задрата добре,трохи крутну торсіони і буде гуд.
А комплектів резини такі мабуть хочу 2:на кожень день те,шо зараз стоіть (гудрічи А/Т245/75/16). і в гівно на сталевих дисках шось дике ...пішов читать китаєфоруми...
До речі,Павлік,нагадай, яка в тебе розмірність стоіть колес
Аватар користувача
krust
Повідомлень: 548
З нами з: 24 жовтня 2013, 21:13
Ім'я: Павлік
Авто: Deep 4WD , SUBARU Legacy
Контактна інформація:

Re: яка резина найкраща?

Повідомлення krust »

82 см х 21 см R 16
Аватар користувача
skodnick
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 170
З нами з: 09 листопада 2014, 11:10
Ім'я: Роман
Авто: Jeep Cherokee XJ Limited 4.0, 242
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: яка резина найкраща?

Повідомлення skodnick »

володимир писав:А комплектів резини такі мабуть хочу 2:на кожень день те,шо зараз стоіть (гудрічи А/Т245/75/16). і в гівно на сталевих дисках шось дике ...пішов читать китаєфоруми...
До речі,Павлік,нагадай, яка в тебе розмірність стоіть колес
Володя - в мене стоїть Malatesta Kaiman 265/70 r16 (типу а-ля Сімекс), фактичний розмір близько 80 см колеса - сам бачив як вони їхали на КК. А щодо китайської резини тобі добре кажуть що вона і їде і "гребеться".
Щоб відчути радість від вершини потрібно попотіти на підйомі
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: яка резина найкраща?

Повідомлення s.pal »

Слухайте хлопці я от думаю взяти третій комплект коліс, які краще взяти? Бо маю одні і маю другі, а от не знаю які треті взяти.
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Аватар користувача
pilgrim
Повідомлень: 2298
З нами з: 08 лютого 2010, 13:11
Ім'я: Павел
Авто: Toyota Hilux
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: яка резина найкраща?

Повідомлення pilgrim »

s.pal писав:Слухайте хлопці я от думаю взяти третій комплект коліс, які краще взяти? Бо маю одні і маю другі, а от не знаю які треті взяти.
пфф элементарно же ... если у тебя уже есть первые и вторые то первые и вторые тебе не нужны, хватит взять только третьи, главное не первые и вторые что бы лишний раз не переплачивать, а третьи будут как раз то что надо :)
2nd Low GO GO GO
-----
http://pilgrim.livejournal.com/
Аватар користувача
ZUB
Повідомлень: 1175
З нами з: 29 березня 2011, 23:07
Ім'я: Ярослав
Авто: Нісан Патрол
Звідки: Великий Любінь

Re: яка резина найкраща?

Повідомлення ZUB »

Спал бери зимову!!!!
Аватар користувача
s.pal
Член Клубу «Львів 4×4»
Член Клубу «Львів 4×4»
Повідомлень: 4238
З нами з: 06 жовтня 2009, 22:23
Ім'я: Александр
Авто: Карандаш 2.9TDI, BFG AT КО2-285x75x16, AVM450HP, DWM12000HD, ОМЕ+4"~, Detroit TrueTrac
Звідки: Львов
Контактна інформація:

Re: яка резина найкраща?

Повідомлення s.pal »

ZUB писав:Спал бери зимову!!!!
Тут проблема, бо маю пружини EFS
БОРЩ!!!
ROCK FOREVER!
Відповісти