Зменшення ЕТ дисків

Колеса, диски, шини — вибір, ремонт та обслуговування
Z@k
Повідомлень: 14
З нами з: 24 листопада 2011, 12:43
Ім'я: Олег
Авто: Peugeot 505

Re: Зменшення ЕТ дисків

Повідомлення Z@k »

Вельмишановний автобат
На форумі особисто Вамі створено аж 2-і теми приблизно одинаковлгл змісту.
Я звичайно дуже вдячний але особисто мені б вистарчило і одної.
Обзивати джиперамі тут нікого не потібно.
Якщо когось образив - ПРОШУ ВИБАЧЕННЯ ! Просто я реально незнаю як Ви себе називаєте.
Вам дали купу порад до кого звернутись. Ви ж розмусолили мурашіне питання в загальному аж на 3 сторінкі.
За що я вам реально дуже вдячний. Стосовно розмусолення то помоєму я не написав жодного поста не потемі. А вроді навпаки розписую процес і викладаю фото для таких чайників як я. І реально цікавлюсь даними питаннями а не для того щоб набрати побільше написаних постів на форумі.
Тут хош-не хош почнеш пертись.
Не маю нічого проти. Мені бракує дуже багато інформації в моїй голові щоб досягнути Вашого рівня. Наздоровя смійтесь якщо це Вам приносить задоволення :)
Не сприймайте моїх слів, як образу.
В жодному разі.
Прочитайте створені собою теми УВАЖНО і, на здоров я розварюйте, переварюйте все що можна.
Дякую за прораду. Обов"язково прислухаюсь.

Дозволю собі нагадати що даний "конфлікт" виник саме через повідомлення товариша POKEMON:)-а яке дивним чином перетворилось на :!: у даній темі і взагалі видалено в іншій темі. Де на початку теми говорилось про розварку а на кінці про переварку. І я всього навсього хотів уточнити про що саме йдеться.
То в чому ж я не правий ?

Так що пропоную не роздувати тему в даному напрямку.
Z@k
Повідомлень: 14
З нами з: 24 листопада 2011, 12:43
Ім'я: Олег
Авто: Peugeot 505

Re: Зменшення ЕТ дисків

Повідомлення Z@k »

От сьогодні мені нарешті доробили диски. Зроблено все акуратно, рівно і впринципі не дорого. Вартість змміни ЕТ - 100грн за диск. Фото якщо когось буде цікавити то виставлю після покраски.
Відповісти