Клей як заміна бедлоків?

Колеса, диски, шини — вибір, ремонт та обслуговування
Відповісти
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Клей як заміна бедлоків?

Повідомлення Alex67 »

Недавно прочитав у журналі 4х4 цікаву пораду - замість купувати дорогі та непрості у вжитку бедлоки приклеювати гуму до дисків, і буде щастя (тобто не розбортується :-)) Якщо хто ставив подібні експерименти - поділіться будь ласка досвідом. Бо тюбик клею замість тисячегривенного бедлока, який до того ж погано балансується - дуже приваблива альтернатива...
Олексій
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Клей як заміна бедлоків?

Повідомлення K2 »

Alex67 писав:Недавно прочитав у журналі 4х4 цікаву пораду - замість купувати дорогі та непрості у вжитку бедлоки приклеювати гуму до дисків, і буде щастя (тобто не розбортується :-)) Якщо хто ставив подібні експерименти - поділіться будь ласка досвідом. Бо тюбик клею замість тисячегривенного бедлока, який до того ж погано балансується - дуже приваблива альтернатива...
десь тут дуже давно обговорювали. зійшлися на тому що замість клею достаньо автомобільного герметику. але на герметику треба потім трохи поїздити шоб всохся нормально. і тоді буде шо бедлок. а якщо даш клею- можеш порвати гуму при розбортовуванні.
хотя там 100% статистики не було, тому пробуй і сюда відписуй.
попередній чудовласник мого бобіка турботливо взув ще свого гранда в чудорезину РОСАВА. яку я вже от-от збираюсь змінити. відповідно мені її не дуже жалко. і думаю, що я також приєднаюсь до експерементування. попробую визначити поріг її робортування в стоці, потім на герметику, а потім на клею. резиновому якомусь.
Аватар користувача
K2
Повідомлень: 1439
З нами з: 22 березня 2004, 16:21
Ім'я: q
Авто: q

Re: Клей як заміна бедлоків?

Повідомлення K2 »

хотя, якщо юзати ремкомплект по типу цього, то можна і не паритись. розботовувати колесо прийдеться тільки коли резині настане повний капець.
Зображення
Аватар користувача
Alex67
Повідомлень: 466
З нами з: 05 квітня 2011, 20:23
Ім'я: Олексій
Авто: LR Defender 110
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Клей як заміна бедлоків?

Повідомлення Alex67 »

Гума, шило - розумію. А балончики до сифона як використовуєш? Бо у мене тільки гума та шило із собою, може я щось прогавив?
Олексій
Аватар користувача
Толстяк
Повідомлень: 1087
З нами з: 01 липня 2007, 11:18
Ім'я: Геннадий
Авто: Nissan, KTM
Звідки: Карпати, Рахів
Контактна інформація:

Re: Клей як заміна бедлоків?

Повідомлення Толстяк »

То якшо колесо маленьке(від недопривода) я так собі думаю, може притисне боковини, шоб накачати :shock:
Я свої трактори давно на звичайний гумовий клей сажаю. Правда посадочні місця на диску помалював грунтом для клею автомобільних вікон. Два роки так єксплуатую тракторні шини, як безкамерки, все чотко!!! Так на шиномонтажі, коли штопали розріз, трохи матюкалися, але розбортували. Клей мастив на обидві поверхні, висихати не давав, качав 2,8 атм - максимум, зазначений на шині. На другу добу спустив до 1.4 так і тримаю. У лісі 0.8 - 1.0 Двічі спускав майже до самих дисків, коли треба було їхати по мокрій траві де накачані їхати не хотіли. І один раз спускав тільки ліву сторону в ноль для проходження дуже сильного крену. Повністю підтверджую - клей рулить!!!
067 З12 4З З6
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: Клей як заміна бедлоків?

Повідомлення tad100 »

и опыт сын ошибок трудных, и гений парадоксов друг.

- Мужики я вам клей ПРИНЕС! (йожег в кумаре, звиняйте не сдержался)
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Аватар користувача
tad100
Повідомлень: 1972
З нами з: 18 березня 2005, 18:29
Ім'я: Тарас
Авто: Mitsubishi L200 2007. Isuzu Trooper, 1988
Звідки: Львів

Re: Клей як заміна бедлоків?

Повідомлення tad100 »

Alex67 писав:Гума, шило - розумію. А балончики до сифона як використовуєш? Бо у мене тільки гума та шило із собою, може я щось прогавив?
Балончик разом зі шлангом явно для бортування. Ну такими темпами ми до пороха та піропатронів доберемось, в принципі, з особистого досвіду до 35 бортується руками і компресором. А з клеєм ідея здрава. Особисто думаю, що звичайний резиновий ліпше сілікона, але стремно, бо відомо, що порветься не по клею а по живому.
Как свищет ветер осенний!
Тогда лишь поймете мои стихи,
Когда заночуете в поле.
МАЦУО БАСЁ из ипонии давно помер.
Відповісти